wmaraci reklam
lidertakipci

Karikatür, caps, wallpaper sitesi tutar mı?

6 Mesajlar 1.003 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Arkadaşlar ne zamandır aklımda böyle bir fikir var. Hem okumayı seviyorum hem de kendime özel bir site olur diye düşündüm. Ciddi ciddi uğraşsam ne kadar zamanda gelir gelmeye başlar?
Ayrıca telif hakkı sorunu yaşar mıyım?

wmaraci
reklam

teknomakale teknomakale Teknik Destek Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar;
Karikatür konusunda telif hakkı sorun yaşaman muhtemel sen gelir elde etmeye çalışırken adamın emek harcayıp çizdiklerini izinsiz paylaşarak yayınlamak vebal açısından bence uygun değil diye düşünüyorum kendinizi onun yerine koyarsanız anlarsınız. Emek veren üzerinden para kazanmak gibi bir oluşum olacaktır.
Özgün şeyler yapmanız daha iyi olur, bilgisayar akıllı telefon vb. cihazların kullanımı sırasında yaşanan sorun veya çözümler vb. yardım forumları daha etkili olur

natsutr natsutr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
tutar ama sosyal medyaya para yatırmanız lazım örnekler var cezmi kalorifer- işsizler vs. adam hem face caps atıyor hemde ara sıra siteye link veriyor devamı için vs. yoksa direk caps sitesine girip caps bakan çok az girenlerde belli sitelere giriyor

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Karikatur telif sorunu cikartir. Caps de ucu birine dokununca ne olacagi belli olmaz. Tamamen şans işi. Kackez.com ve karikaturler.biz adreslerine bakmani tavsiye ederim. Yardimci olabilirim.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
wmaraci

OKMWeb OKMWeb #OHDF Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Çok sağlam bir sosyal medya desteği gerekli.

#OHDF

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

teknomakale adlı üyeden alıntı

Merhabalar;
Karikatür konusunda telif hakkı sorun yaşaman muhtemel sen gelir elde etmeye çalışırken adamın emek harcayıp çizdiklerini izinsiz paylaşarak yayınlamak vebal açısından bence uygun değil diye düşünüyorum kendinizi onun yerine koyarsanız anlarsınız. Emek veren üzerinden para kazanmak gibi bir oluşum olacaktır.
Özgün şeyler yapmanız daha iyi olur, bilgisayar akıllı telefon vb. cihazların kullanımı sırasında yaşanan sorun veya çözümler vb. yardım forumları daha etkili olur

Anladım :).

natsutr adlı üyeden alıntı

tutar ama sosyal medyaya para yatırmanız lazım örnekler var cezmi kalorifer- işsizler vs. adam hem face caps atıyor hemde ara sıra siteye link veriyor devamı için vs. yoksa direk caps sitesine girip caps bakan çok az girenlerde belli sitelere giriyor

Doğrudur hocam ben de şimdi düşününce uzun zamandır hep sosyal medya üzerinden takip ettiğimi, belli konular dışında hiç aramayı kullanmadığımı fark ettim :).

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Karikatur telif sorunu cikartir. Caps de ucu birine dokununca ne olacagi belli olmaz. Tamamen şans işi. Kackez.com ve karikaturler.biz adreslerine bakmani tavsiye ederim. Yardimci olabilirim.

Altyapı olarak blogger kullanacağımdan telif hakkı olayı beni korkuttu açıkçası. Çünkü bu tür konularda çok saçmalayan bir sistem. 1-2 şikayetten sonra pat diye kapatıyor siteyi ve geri açamıyorsun. Böyle bir şey yaparsa bir sürü emek boşa gidecektir.

OKM Web adlı üyeden alıntı

Çok sağlam bir sosyal medya desteği gerekli.

Organik sayfa fiyatlarına baktım ama oldukça pahalı.
Biraz daha düşüneceğim sanırım :).

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al