wmaraci reklam

Keyword domainli haber sitesine ortak arıyorum?

2 Mesajlar 632 Okunma
smmexpress

RooteX RooteX Security Pentester Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 120 / 58
  • Ticaret 16, (%100)
mrb arkadaşlar, öncellikle ortaklık için bir ücret talep etmiyorum :)

geçenlerde aldığım haber domainini , 3-4 gün önce wp kurlumu falan yapıp biraz bişiler ilerlettim, fakat bu haber sitesi konusunda pek bilgili olmadıgımdan birlikte ortak çalışabileceğim bir ortak arıyorum.

Domain: http://internet-haberler.com/

Domain gayet güzel hatta dediğim gibi, 3-4 gün oldu arama motorlarına ekleyeli ama bing de "internet haberler" kelimesinde 1.sayfa "internet haber" kelimesinde 3.sayfa da şu an :) google da ise yeni yeni yükselmeye başladı "internet-haberler" kelimesinde 76. sırada domain sayesinde gayet iyi yükselir gibime geliyor.

Hosting ve güvenlik gibi sorunlar yok hepsini hallettim sadece biraz seo dan anlasın yeter ortak olacak arakdaş o kadar.

Ortaklık arama nedenim benim biraz okulumla ilgilenmek zorunda kalacak olmam, ortaklık oranı %35 olacak, yani gelir geldiğinde o oranda onun olur, kısacası bedavadan güzel bir haber sitesine ortak arıyorum sadece biraz seo bilgisi olursa yeter. ( gelelcek arkadaşın niteliğine göre %45 e kadar esneyebilir)

Ayrıca eğer birlikte iyi bir çalışma gösterirsek aklımdaki birkaç projede daha ortak çalışabiliriz.

Diğer detaylar veya aklınıza takılan şeyler için pm atabilirsiniz.

wmaraci
reklam

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
Gardaş yazılımı nerden aldın?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al