mrb arkadaşlar, öncellikle ortaklık için bir ücret talep etmiyorum :)

geçenlerde aldığım haber domainini , 3-4 gün önce wp kurlumu falan yapıp biraz bişiler ilerlettim, fakat bu haber sitesi konusunda pek bilgili olmadıgımdan birlikte ortak çalışabileceğim bir ortak arıyorum.

Domain: http://internet-haberler.com/

Domain gayet güzel hatta dediğim gibi, 3-4 gün oldu arama motorlarına ekleyeli ama bing de "internet haberler" kelimesinde 1.sayfa "internet haber" kelimesinde 3.sayfa da şu an :) google da ise yeni yeni yükselmeye başladı "internet-haberler" kelimesinde 76. sırada domain sayesinde gayet iyi yükselir gibime geliyor.

Hosting ve güvenlik gibi sorunlar yok hepsini hallettim sadece biraz seo dan anlasın yeter ortak olacak arakdaş o kadar.

Ortaklık arama nedenim benim biraz okulumla ilgilenmek zorunda kalacak olmam, ortaklık oranı %35 olacak, yani gelir geldiğinde o oranda onun olur, kısacası bedavadan güzel bir haber sitesine ortak arıyorum sadece biraz seo bilgisi olursa yeter. ( gelelcek arkadaşın niteliğine göre %45 e kadar esneyebilir)

Ayrıca eğer birlikte iyi bir çalışma gösterirsek aklımdaki birkaç projede daha ortak çalışabiliriz.

Diğer detaylar veya aklınıza takılan şeyler için pm atabilirsiniz.