wmaraci reklam
lidertakipci

Kişisel Teknoloji Sitesi

11 Mesajlar 1.199 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Crookier Crookier WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
Selamlar ey ahali, kafamda olan bir şeyi siz değerli web master uzmanlarına aktarmak istiyorum :D

Kafamda, çok yakın zamanda açmak istediğim bir sitenin planları var. Sitenin konusu Teknoloji, bilim, sanat ve tasarım üzerine olacak. İsminin kopyalanma tehlikesine karşı burada paylaşmak istemiyorum :P Teknoloji ve diğer konularda olaylara kendi yorumlarımı da katmayı düşünüyorum. Şimdilik Wordpress kullanacağım, ilk başta ücretsiz tema olarak şunu seçtim: http://themeisle.com/demo/?theme=IsleMag#

Sizce böyle bir şeyin oluru var mı? Kaliteli içerik üretmeye çalışacağım. Ayrıca kendi çektiğim videolar ile de içerikleri destekleyeceğim. Beni ne gibi zorluklar bekliyor, fikir ve önerilerinizi duymaktan mutlu olurum :)

wmaraci
reklam

gazozman gazozman Merhaba :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci/İnşaat Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
Tema ücretsiz temalar arasında gerçekten güzel bir seçim olmuş. Amaca uygun kullanıldığında başlangıç için herhangi bir sorun ile karşılaşacağını zannetmiyorum. Şimdi benim dikkatimi çeken ise içeriklere kendi yorumu katacak olman ve kendi hazırladığın video içerikleri sunacak olmandır. Bu konuda önceden tecrübeli değil isen zorlanacaksındır. Ayrıca makale hazırlamada kendi yorumunu katacak olman iyi fakat makalenin teknoloji, bilim, sanat, tasarım konularında hazırlanacağı için bilgi verici kısmının iyi araştırılıp doğru sunulması icap ediyor. Üslubunu beğenen kişiler tarafından bir süre sonra kitle sahibi olabilirsin. Okuyucu kitlenin çabuk toplanmayacağını ve bu iş için gerçekten hazır olup olmadığını kendine sormanı isterim. Çünkü 2 ay sonra hocam ben emeğimi gösteriyorum, özgün içerik hazırlıyorum, videolarımı kaliteli hazırlamaya özen gösteriyorum ama nerede bu okuyucular? gibi bir soru ile karşılaşman durumunda moralinin bozulacağını düşünüyorum.

Konu ile ilgili özel sorularını müsait oldukça cevaplarım. İyi çalışmalar dilerim...
Crookier

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

gazozman adlı üyeden alıntı

Tema ücretsiz temalar arasında gerçekten güzel bir seçim olmuş. Amaca uygun kullanıldığında başlangıç için herhangi bir sorun ile karşılaşacağını zannetmiyorum. Şimdi benim dikkatimi çeken ise içeriklere kendi yorumu katacak olman ve kendi hazırladığın video içerikleri sunacak olmandır. Bu konuda önceden tecrübeli değil isen zorlanacaksındır. Ayrıca makale hazırlamada kendi yorumunu katacak olman iyi fakat makalenin teknoloji, bilim, sanat, tasarım konularında hazırlanacağı için bilgi verici kısmının iyi araştırılıp doğru sunulması icap ediyor. Üslubunu beğenen kişiler tarafından bir süre sonra kitle sahibi olabilirsin. Okuyucu kitlenin çabuk toplanmayacağını ve bu iş için gerçekten hazır olup olmadığını kendine sormanı isterim. Çünkü 2 ay sonra hocam ben emeğimi gösteriyorum, özgün içerik hazırlıyorum, videolarımı kaliteli hazırlamaya özen gösteriyorum ama nerede bu okuyucular? gibi bir soru ile karşılaşman durumunda moralinin bozulacağını düşünüyorum.

Konu ile ilgili özel sorularını müsait oldukça cevaplarım. İyi çalışmalar dilerim...

Bahsettiğim konular hakkında deneyimliyim, zaten uzun zamandan beri makale yazıyorum. Açıkçası bu konu hakkında sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum. Bana kalırsa hitap edeceğimiz kitleyi bulmak zor olmayacaktır. Reklam veya tanınma konusunda sıkıntı çekmem. Moralim bozulabilir ama pes etmemeyi düşünüyorum :)

Melih Melih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum -
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 403
  • Beğeniler 3 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle temadan başlamak istiyorum. İlk açılışta ziyaretçiyi neredeyse header bombardımanına tutan ve içeriği altta kalan bu tarz temalara bir türlü ısınamadım. (amatör bir hava katıyor kanısındayım) Teknoloji haricinde bilim-sanat ikilisini barındıran projeleri her zaman sevmişimdir. Başarılar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

Melih adlı üyeden alıntı

Öncelikle temadan başlamak istiyorum. İlk açılışta ziyaretçiyi neredeyse header bombardımanına tutan ve içeriği altta kalan bu tarz temalara bir türlü ısınamadım. (amatör bir hava katıyor kanısındayım) Teknoloji haricinde bilim-sanat ikilisini barındıran projeleri her zaman sevmişimdir. Başarılar.

Teşekkür ederim :) Elinizde daha iyi ve ücretsiz bir hazır tema varsa gönderebilirsiniz :D

Melih Melih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum -
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 403
  • Beğeniler 3 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Ben Wordpress'i bırakıp Blogger'a geçeli çok oldu, bu yüzden elimde Wordpress tema yok :)
Crookier

kişi bu mesajı beğendi.

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
mythameshop temalarından istediğin varsa verebilirim.

• Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
Şimdilik temaya para ödemeyi düşünmüyorum, yinede ileride alabilirim. Teşekkürler :)

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Parayla değil, hediye :)

• Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

krm adlı üyeden alıntı

Parayla değil, hediye :)

Ne diyeceğimi bilemiyorum, elimde olan temayı çok beğenmediğimden sabahtan beri tema arıyordum. Çok teşekkürler :) Bu gün temaları detaylı bir şekilde inceler, size hangisini istediğimi iletirim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al