gazozman adlı üyeden alıntı

Tema ücretsiz temalar arasında gerçekten güzel bir seçim olmuş. Amaca uygun kullanıldığında başlangıç için herhangi bir sorun ile karşılaşacağını zannetmiyorum. Şimdi benim dikkatimi çeken ise içeriklere kendi yorumu katacak olman ve kendi hazırladığın video içerikleri sunacak olmandır. Bu konuda önceden tecrübeli değil isen zorlanacaksındır. Ayrıca makale hazırlamada kendi yorumunu katacak olman iyi fakat makalenin teknoloji, bilim, sanat, tasarım konularında hazırlanacağı için bilgi verici kısmının iyi araştırılıp doğru sunulması icap ediyor. Üslubunu beğenen kişiler tarafından bir süre sonra kitle sahibi olabilirsin. Okuyucu kitlenin çabuk toplanmayacağını ve bu iş için gerçekten hazır olup olmadığını kendine sormanı isterim. Çünkü 2 ay sonra hocam ben emeğimi gösteriyorum, özgün içerik hazırlıyorum, videolarımı kaliteli hazırlamaya özen gösteriyorum ama nerede bu okuyucular? gibi bir soru ile karşılaşman durumunda moralinin bozulacağını düşünüyorum.

Konu ile ilgili özel sorularını müsait oldukça cevaplarım. İyi çalışmalar dilerim...

Bahsettiğim konular hakkında deneyimliyim, zaten uzun zamandan beri makale yazıyorum. Açıkçası bu konu hakkında sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum. Bana kalırsa hitap edeceğimiz kitleyi bulmak zor olmayacaktır. Reklam veya tanınma konusunda sıkıntı çekmem. Moralim bozulabilir ama pes etmemeyi düşünüyorum :)