wmaraci reklam

Konu geçersizdir. Konuyu silebilirsiniz.

22 Mesajlar 3.574 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
yeterki almak isteyin elbet bir yolunu bulucaksınızdır telefonda cok hoş appleci olsamda android artık daha cazip geliyor secenek cok fazla ve gayet güzel telefonlar var...

wmaraci
reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Ahmet Güler adlı üyeden alıntı

Taksit neden kaldırıldı peki gençler yüzünden kaldırıldı. Adam gidiyor 2 bin liralık telefonu babasının kredi kartından tak diye geçiyor. Adam ödeyebilecek mi diye düşünmek nerde... Sonrasında ödenemiyor birikiyor haciz'e kadar gidiyor benim zaten aylık sabit bir gelirim var. Sadece 800 tl peşin verip aylık 150 - 150 ödemek istiyorum. Ödeyebileceğimi bilmesem giderim s3 alırım gm discovery alırım :o

Ek Olarak:

Hocam sorun değil iphone 5s'de alırım bana taksit seçeneği lazım dolaylı yoldanda olsa :D

Bu taksit konusuyla yakından ilgilendim taksitin kalkma nedeni herşeye atlayan uçuk Türk insanı, ve kredileme sistemi, adam 2000tl'ye 24 taksitle telefon alıyor sonrasında telefoncuya gidip 1800'e satıyor ve eline para geçiyor yada bilinçsiz olan dediğim tipleme kişi reklamda görüyor aaa bende alabilirim bak 36 aya kadar taksit var diyor alıyor, bir seviye kalmıyor bu doğru değil, herkes gelirine göre olmalı gelişmiş toplumlarda bu böyledir.

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

luxfm adlı üyeden alıntı

yeterki almak isteyin elbet bir yolunu bulucaksınızdır telefonda cok hoş appleci olsamda android artık daha cazip geliyor secenek cok fazla ve gayet güzel telefonlar var...

Android pazarı gün geçtikçe hızla gelişiyor ve büyüyor. Android'in iostan daha fazla gelecek vaad ettiğini düşünüyorum. O yüzden android bir telefon beğendim. Zaten bir telefonun bir ömrü var 2 seneye yeni telefonlar çıkar kat kat özellikli ve ucuz onu alırım :)

chalap chalap Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 60 / 44
  • Ticaret 25, (%100)
32 gb g2 kullanıyorum. Paran g3 e yetmezse tavsiye ederim ;) Yeni çıkan gm diskovery 2 de fena değil...

Bankalar nakit avans veriyor onu da kullanabilirsin. Ben yapı krediden 1000 tl aldım 1050 tl 9 taksitle ödüyorum. Çektiğim 1000 tl ile de telefonu aldım. Tabi üstüne de ekledim :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Eğer o kadar verebiliyorsan ki vereceksin herhalde, önerim iPhone 5S almanız, çünkü diğer telefonlar hep aynı. iPhone'un yerini hiçbir telefon tutmuyor.
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Taksit neden kaldırıldı peki gençler yüzünden kaldırıldı. Adam gidiyor 2 bin liralık telefonu babasının kredi kartından tak diye geçiyor. Adam ödeyebilecek mi diye düşünmek nerde... Sonrasında ödenemiyor birikiyor haciz'e kadar gidiyor benim zaten aylık sabit bir gelirim var. Sadece 800 tl peşin verip aylık 150 - 150 ödemek istiyorum. Ödeyebileceğimi bilmesem giderim s3 alırım gm discovery alırım :o

Ek Olarak:

Hocam sorun değil iphone 5s'de alırım bana taksit seçeneği lazım dolaylı yoldanda olsa :D

Turkcell,Avea,Vodafone'den Fatura'ya yansımalı alabilirsiniz :)
Ama normal bir telefoncudan almanızı kesinlikle önermem :)

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

Walkvery adlı üyeden alıntı

Turkcell,Avea,Vodafone'den Fatura'ya yansımalı alabilirsiniz :)
Ama normal bir telefoncudan almanızı kesinlikle önermem :)

Hocam gsm şirketlerini inceledim 500 lira - 1000 lira fark görmek mümkün kredi çek al daha ucuza gelir :)

Ek Olarak:

baranos adlı üyeden alıntı

Bu taksit konusuyla yakından ilgilendim taksitin kalkma nedeni herşeye atlayan uçuk Türk insanı, ve kredileme sistemi, adam 2000tl'ye 24 taksitle telefon alıyor sonrasında telefoncuya gidip 1800'e satıyor ve eline para geçiyor yada bilinçsiz olan dediğim tipleme kişi reklamda görüyor aaa bende alabilirim bak 36 aya kadar taksit var diyor alıyor, bir seviye kalmıyor bu doğru değil, herkes gelirine göre olmalı gelişmiş toplumlarda bu böyledir.

Benim yapacağım ise param var gelirim var satmayı düşünmediğim bir telefon almayı planlıyorum. Sadece 6 - 9 taksit yetecek. İstediğim 2 ay daha bekleyip direk alırım ama gerek yok böyle birşey'e :)

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
lg g3 yeni cikti.Suan fiyati ucuk beklemeni tavsiye ederim.2-3 ay sonra 1.300 tl kadar dusucektir.

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

Hocam gsm şirketlerini inceledim 500 lira - 1000 lira fark görmek mümkün kredi çek al daha ucuza gelir :)

Hesapladımda kredi çekmek daha mantıklı :D

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-5s-16gb?place=device_category

2783.76 TL ye geliyor 24 ay taksit ile

kredi çekerek daha uygun :D

http://www.hangikredi.com/hangikredi/ihtiyackredisorgu.aspx?MenuID=1&KrediTipID=1&Tutar=2400&Vade=12&Sehir=59&Kur=1&PageName=anasayfa.aspx&InitQuery=Y&Tur=1

eğer faiz oranı düşük olursa direk kredi çek :D :D
AhmetGuler

kişi bu mesajı beğendi.

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)

Site biraz uçuk bence :) Vatandan odeabank kredisi ile aldığım leptop parasını bu site 300 TL fark ile gösteriyor ben ise 80 TL fark ile ödedim :)

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al