wmaraci reklam

Konu geçersizdir. Konuyu silebilirsiniz.

22 Mesajlar 3.570 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)
Geçersizdir.

wmaraci
reklam

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
boşver diskavri al :)

• Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

ekbilisimm adlı üyeden alıntı

boşver diskavri al :)

LG g3 konusunda kararlıyım.
ekbilisimm

kişi bu mesajı beğendi.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Bimeks, Teknosa gibi yerler yerine normal telefonculardan almayı deneyin hocam. Adamlar telefon kılıfını 2000 lira olarak gösterip kart çekiyorlar. :D Diğer kurumsal yerlere göre biraz daha pahalı olabilir ama taksit arıyorsanız çare bu.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Bimeks, Teknosa gibi yerler yerine normal telefonculardan almayı deneyin hocam. Adamlar telefon kılıfını 2000 lira olarak gösterip kart çekiyorlar. :D Diğer kurumsal yerlere göre biraz daha pahalı olabilir ama taksit arıyorsanız çare bu.

Aslında bir yöntem daha var telefon 1800 TL 1800 liralık beyaz eşya alıyorsun hemen geri iade ediyorsun 1800 liralık çek talep ediyorsun o çekle telefon alıyorsun ama daha az karışık olmayan bir yöntem arıyorum :)

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam vatandan odea bank kredisi ile alırsanız 12 ay taksitle uygun fiyatlara ödersiniz.Şahsen ben 2bin TL lik leptop ve xperia Z telefon aldım kardeşime de discovery aldık hepsi odea bank ile.2000 TL Lik leptop için 80 liralık fark ödedik 12 ay taksitle aldık.Discovery için se 30 TL fark ödedik totalde 730 TL ye 12 taksitle aldık aynı şekilde xperia z yide bu şekilde yaptık.Telefon konusuna gelince Xperia Z1 öneririm :)
AhmetGuler

kişi bu mesajı beğendi.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!

• Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Hocam vatandan odea bank kredisi ile alırsanız 12 ay taksitle uygun fiyatlara ödersiniz.Şahsen ben 2bin TL lik leptop ve xperia Z telefon aldım kardeşime de discovery aldık hepsi odea bank ile.2000 TL Lik leptop için 80 liralık fark ödedik 12 ay taksitle aldık.Discovery için se 30 TL fark ödedik totalde 730 TL ye 12 taksitle aldık aynı şekilde xperia z yide bu şekilde yaptık.Telefon konusuna gelince Xperia Z1 öneririm :)

Öneriniz için teşekkür ederim hocam ama :) http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/lg/g3-32-gb-p203668238/ 1749 TL'lik telefonu vatandan alıp birde kredi faizi ödemek var. Nerden baksan 500 lira fazla para gider :/
Forcerecon

kişi bu mesajı beğendi.

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Şimdi android sistemli bir telefon alırsan sıradan bir telefondur. Güncellemeleri sorunlu geç gelecektir buna eminim :). Galaxy Ace kullandım 1 ay sonra kasma sorunu oluştu, resetleme rağmen sıfır telefon kasıyordu servise yolladım sorun yok dediler.:) Galaxy S3 aldım, Güncellemeler hem geç hemde sorunlu geliyor şuan ki güncellemesinde şarj olmasına rağmen telefon kapanıyor:). Apple aldım çok rahatım sıfır kasma sıfır takılma herşey şahane güncellemeler düzgün geliyor :)
İphone 5s almanı tavsiye ederim.
Birde nerede alacağın konusuna gelirsek, Teknosa'dan almanı şiddet ile tavsiye ederim

Neden ?
- Sigortası bitmesine rağmen ücretsiz tamir yapıyorlar HP Laptop aldım 5 LT su döküldü tamiri ücretsiz yapıldı.
- Laptopum yetersiz ve sorunsuz çıktı hiç bir fark vermeden iki üst versionunu yani iki üst modelini aldım sıfır yanında yazıcı hediye :)

Fiyatları birazcık uçuk olabilir ama güvenilir bir şirket :)

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Ahmet Güler adlı üyeden alıntı

Öneriniz için teşekkür ederim hocam :)

Yapmayın, etmeyin hocam ne kredisi taksit bunun için kaldırıldı.

• Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

baranos adlı üyeden alıntı

Yapmayın, etmeyin hocam ne kredisi taksit bunun için kaldırıldı.

Taksit neden kaldırıldı peki gençler yüzünden kaldırıldı. Adam gidiyor 2 bin liralık telefonu babasının kredi kartından tak diye geçiyor. Adam ödeyebilecek mi diye düşünmek nerde... Sonrasında ödenemiyor birikiyor haciz'e kadar gidiyor benim zaten aylık sabit bir gelirim var. Sadece 800 tl peşin verip aylık 150 - 150 ödemek istiyorum. Ödeyebileceğimi bilmesem giderim s3 alırım gm discovery alırım :o

Ek Olarak:

Walkvery adlı üyeden alıntı

Şimdi android sistemli bir telefon alırsan sıradan bir telefondur. Güncellemeleri sorunlu geç gelecektir buna eminim :). Galaxy Ace kullandım 1 ay sonra kasma sorunu oluştu, resetleme rağmen sıfır telefon kasıyordu servise yolladım sorun yok dediler.:) Galaxy S3 aldım, Güncellemeler hem geç hemde sorunlu geliyor şuan ki güncellemesinde şarj olmasına rağmen telefon kapanıyor:). Apple aldım çok rahatım sıfır kasma sıfır takılma herşey şahane güncellemeler düzgün geliyor :)
İphone 5s almanı tavsiye ederim.
Birde nerede alacağın konusuna gelirsek, Teknosa'dan almanı şiddet ile tavsiye ederim

Neden ?
- Sigortası bitmesine rağmen ücretsiz tamir yapıyorlar HP Laptop aldım 5 LT su döküldü tamiri ücretsiz yapıldı.
- Laptopum yetersiz ve sorunsuz çıktı hiç bir fark vermeden iki üst versionunu yani iki üst modelini aldım sıfır yanında yazıcı hediye :)

Fiyatları birazcık uçuk olabilir ama güvenilir bir şirket :)

Hocam sorun değil iphone 5s'de alırım bana taksit seçeneği lazım dolaylı yoldanda olsa :D

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al