freelance iş ilanları

Macozeti.org Fikir Danışma?

22 Mesajlar 2.146 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

foxx foxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)
çok daha güzel bir tema olabilir şöyle bir durum var ajans5.net e çok yaklaşma :) kodsal olarak aşırı eksiklikler olduğunu biliyorum kendi sitemden özelden yaz hocam örneğini gösteriyim:)

wmaraci
reklam

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

asosyalist adlı üyeden alıntı

Gayet mantıklı hocam bunu değerlendirebilirim.

Ayrıca fotomaç'ın web tv özelliği çok güzel. O tarz birşey de ayarlanabilir ama maçların sunucuda barınması gerekiyor bunun içinde sanırım. giriş introlu şekilde kaliteli birşey çıkabilir ortaya da araştırmak lazım onu adamlar nasıl yapıyor ?

Adobe'un bir programı olan After Effects ile giriş intro işini çok kolay bir şekilde halledebiliriz. Ben hazır dosyaları düzenleyerek uygun bir intro yapmaya çalışırım.
OmerFaruuk

kişi bu mesajı beğendi.

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)

foxx adlı üyeden alıntı

çok daha güzel bir tema olabilir şöyle bir durum var ajans5.net e çok yaklaşma :) kodsal olarak aşırı eksiklikler olduğunu biliyorum kendi sitemden özelden yaz hocam örneğini gösteriyim:)

Sadece bir alternatif bu tabi piyasada var baya haber teması araştırmak lazım.

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)
kesinlikle ama maç özetleri deyince domain süper yapman gereken bir video kanalı kısmı çizilebilecek çok şey var
OmerFaruuk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

Adobe'un bir programı olan After Effects ile giriş intro işini çok kolay bir şekilde halledebiliriz. Ben hazır dosyaları düzenleyerek uygun bir intro yapmaya çalışırım.

Desteğiniz için teşekkürler o programı duymuştum.Site kurulum vs. bitirdikten sonra başınızı ağrıtırım :)
KartPazar

kişi bu mesajı beğendi.

norchem norchem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 29 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
sakıncalı iş hocam.Lig tv izin vermediği sürece süper lig maçlarını yayınlayamazsın.Yayınlarsan 25 bin tl para cezası.Ayrıca şampiyonlar ligi maçları d-smart tarafından yayınlanıyor.O maçlarda yayınlayamazsın.

Fenerbahçe

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)

norchem adlı üyeden alıntı

sakıncalı iş hocam.Lig tv izin vermediği sürece süper lig maçlarını yayınlayamazsın.Yayınlarsan 25 bin tl para cezası.Ayrıca şampiyonlar ligi maçları d-smart tarafından yayınlanıyor.O maçlarda yayınlayamazsın.

bu kesinlikle doğru bunlar için iyi bir bütçe gerekiyor yayın hakkı için güçlü bir trafiğe sahip olmaya başladığında siten için girişim bile olabilir

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)

Birincisi maçları değil özetlerini yayınlamayı düşünüyorum.

İkincisi süper lig maçlarının özetleri içinde lig tv ye yönlendirme yaparak aracılık ile hit kazanmayı düşünüyorum. Yani sitemde barınmayacak. Atıyorum sadece maçın resmi olacak üzerine tıklayın yazacak insanlar ligtv de yayınlanan özete yönlenecekler.

norchem norchem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 29 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

asosyalist adlı üyeden alıntı

Birincisi maçları değil özetlerini yayınlamayı düşünüyorum.

İkincisi süper lig maçlarının özetleri içinde lig tv ye yönlendirme yaparak aracılık ile hit kazanmayı düşünüyorum. Yani sitemde barınmayacak. Atıyorum sadece maçın resmi olacak üzerine tıklayın yazacak insanlar ligtv de yayınlanan özete yönlenecekler.

Bu konuda bir yanlışınız var.Özet yayınlamak için acunn.com kaç tl para harcıyordur acaba?Özet yayınlamak için de para ödemeniz gerekiyor.Ayrıca lig tv ye yönlendirme yapmanız çok saçma olur.İnsanlar o kadar uğraşmak istemez.lig tv yada acunn.com 'a girer ordan izler.

Fenerbahçe

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)

Bu konuda bir yanlışınız var.Özet yayınlamak için acunn.com kaç tl para harcıyordur acaba?Özet yayınlamak için de para ödemeniz gerekiyor.Ayrıca lig tv ye yönlendirme yapmanız çok saçma olur.İnsanlar o kadar uğraşmak istemez.lig tv yada acunn.com 'a girer ordan izler.

Hocam anlamadınız ligtv nin sitesinden hala özetleri izlemeyi bilmeyen o kadar çok kişi var ki. Benim süper lig maçları sadece yönlendirme yapacak sitemde özet filan yayınlanmayacak tabi bu süper lig için geçerli. Diğer ligler vs. dailymotion,youtube gibi paylaşıma açık sitelerden eklenerek yapılacak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al