wmaraci reklam

Macozeti.org Fikir Danışma?

22 Mesajlar 1.962 Okunma
smmexpress

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Bu domaini (Maç Özetleri) aldim ve projelendirmeyi düşünüyorum. ş.ligi, diğer ligler vs. ozetlerini yayinlamayi düşünüyorum (kaynagi; dailymotion, youtube, vk, mail.ru vs.)

Ayrıca super lig maclarini da ekleyerek ligtv ye yonlendirmeyi düşünüyorum sıkıntı olmaz sanırım.

Proje ile ilgili extra neler olmali sizce? Altyapi wp olacak onerdiginiz tema vs varmi?

http://demo.theme-junkie.com/videoplus/ şunun gibi bir tema düşünüyorum nasıl olur sizce editleme de yaparak?

wmaraci
reklam

Berke Berke Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 2 / 208
  • Ticaret 1, (%100)
Domain süper olmuş açık bir sektör fazla rakip yok ama temayı daha iyi yapmalısın
OmerFaruuk

kişi bu mesajı beğendi.

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
Youtubebkapanmadığı surece ordan izler belirli bi kesim onları kendine çekecek yol bulmalısın hocam
OmerFaruuk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
Temayı sıfırdan psd çizdirip wp ye entegrede ettirebilirim. Kaliteli olur o şekilde de farklı olması daha iyi olabilir söylediğiniz gibi.

Ek Olarak: Domainide tesadüf eseri ş.ligi maç özetlerini ararken adam gibi bir site bulamadım. En sonunda dedim bu sektörde adam gibi bir site açayımda herkes faydalansın diye.

Bir de maç özetlerini vk veya mail.ru gibi hesaplara yükleyerek yayınlasam nasıl olur acaba sıkıntı olabilir diye düşünüyorum o konuda da.

wmaraci
wmaraci

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Bence haber temaları daha uygun olur. Video temalarında güzel duracağını düşünmüyorum hocam.
OmerFaruuk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

Bence haber temaları daha uygun olur. Video temalarında güzel duracağını düşünmüyorum hocam.

Haber temasında nasıl durur emin değilim düşündüm onu da. spor portal temaları vs. de var ama haberden çok domainin adı gibi sadece özetleri yayınlamayı düşünüyorum o yüzden video teması uygun olur diye düşündüm.

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

asosyalist adlı üyeden alıntı

Haber temasında nasıl durur emin değilim düşündüm onu da. spor portal temaları vs. de var ama haberden çok domainin adı gibi sadece özetleri yayınlamayı düşünüyorum o yüzden video teması uygun olur diye düşündüm.

Zaten özetleri yayınlayın hocam. Haber teması kurulsa özetler altına ufak bi açıklama hem indeks bakımından hemde görünüş bakımından bence bir video temasına kıyasla daha çok verim alırsınız. Öne çıkarılmış görselde de videodan bi resim yerine özetini eklediğiniz maçta ki tarafların armalarını eklersiniz yan yana photoshopta çok kısa bi işlemle. Yani güzel olabilir tabi bunlar benim fikirlerim gerçekleştirip gerçekleştirmemek sizin elinizde bir kaç kupon tahminleri vs. eklerseniz hitinize hit katarsınız.
OmerFaruuk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

Zaten özetleri yayınlayın hocam. Haber teması kurulsa özetler altına ufak bi açıklama hem indeks bakımından hemde görünüş bakımından bence bir video temasına kıyasla daha çok verim alırsınız. Öne çıkarılmış görselde de videodan bi resim yerine özetini eklediğiniz maçta ki tarafların armalarını eklersiniz yan yana photoshopta çok kısa bi işlemle. Yani güzel olabilir tabi bunlar benim fikirlerim gerçekleştirip gerçekleştirmemek sizin elinizde bir kaç kupon tahminleri vs. eklerseniz hitinize hit katarsınız.

Gayet mantıklı hocam bunu değerlendirebilirim.

Ayrıca fotomaç'ın web tv özelliği çok güzel. O tarz birşey de ayarlanabilir ama maçların sunucuda barınması gerekiyor bunun içinde sanırım. giriş introlu şekilde kaliteli birşey çıkabilir ortaya da araştırmak lazım onu adamlar nasıl yapıyor ?

foxx foxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)
gerçekten çok başarılı bir domain B ulusoyun da dediği gibi eklentilerle çok daha resmileşip güzelleşebilir.
OmerFaruuk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)

foxx adlı üyeden alıntı

gerçekten çok başarılı bir domain B ulusoyun da dediği gibi eklentilerle çok daha resmileşip güzelleşebilir.

Evet domain güzel denk geldi.

Şuna denk geldim haber teması olarak da http://haber.ajans5.net/ bunu sadece maç özetleri şeklinde editlemek lazım ortaya daha güzel birşey çıkabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al