lostyazilim

maddi sıkıntı için tavsiyeleriniz?

51 Mesajlar 6.868 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
Bir yöntem var fakat sizi sadece 1 ay idare eder. Eger ise girip calisirsan boylece 1 ayi amorti edersin. Dusunursen fikrimi belirteyim

wmaraci
reklam

ishakorhan ishakorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
ChesterFiel hocam tabiki buyur helal olan her yola giderim :)

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
Taksitle telefon satan yerleri biliyorsunuz, oradan alip kutuya dokunmadan telefonculara yada internetten satisi yaparsan elinde nakit paran olur. Biraz odemesi uzun olur vadeli cunku :)
1 ay nefes aldirir sonrasi sana kalir hocam :) fikrimi belirttim kizmayin darilmayin
Allah sabirlik versin Insallah benimde kartlardan basim yandi suan bitanesini yine kapattilar. Bu zor donemlerde Allah'ım herkese kolayliklar vermesi dileklerimle

• Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
ChesterFiel hocam son çare olarak onu planlıyordum forumda alacak olan varsa sıfır alıp onun adına faturasını kestirip gönderebilirim

wmaraci
wmaraci

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam sitenize baktım; inşallah satmak zorunda kalmazsınız. Bayanların ilgi gösterebileceği bir site. Açıkçası burada o kadar güzel yorumlar da var ki, sahiden mutlu oldum. Naçizane bir öneri de ben sunayım, bekara karı boşamak kolaymış, böyle bol keseden atmış gibi görmezseniz, belki bir başka şey aklınıza getirebilir.
Instagram'da sürekli tespih, takı, saat, ayakkabı vs. satan hesaplar görüyorum. Belki bir Instagram hesabı açıp bu alışveriş sitesinin linkini koysanız, etiketlerle beraber, ilgi gösteren linke girip alsın. Hiç öyle master yoğunluğu yaşarken whatsapp falan uğraşmayın.
Adım gibi eminim, buradan da hemen herkes paylaşacağınız görselleri beğenir, hatta dilerseniz toplu olarak o görselleri beğenir ve başlıca gönderiler arasına sokabiliriz.
Sitenizin adına öyle bir hesap 5-10 dk alır. Ardından biraz görsel yükleyip görsellerin altına "Sitemiz için sayfamızdaki adrese girin" tarzı bir uyarı ve 10-20 etiket koyabilirsiniz. Öyle bir şey yaparsanız haberdar edin, biz de elimizden geldiğince beğeni-yorum falan yapıp ilgi görmesine destek olalım.
Allah yardımcınız olsun.
ishakorhan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
nettebugun hocam instagramda zaten ''modazehra'' kullanıcı adı ile varız. ilginiz için teşekkür ederim. Neden bol keseden atmış göreyim hocam. Her fikir değil her fikirde geçen kelime bile şu an benim için önemli. Neticede fikirler çarpışarak doğrular ortaya çıkar. Ama tüm forumdan gerçekten de Allah razı olsun. Herkes elinden geldiği kadar yardımcı olmak istedi. Maddi destekten daha çok manevi destek bile bana fazlasıyla yetti. Size de akademik kariyerinizde başarılar dilerim hocam
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Merhaba, ilk olarak Allah yardımcınız olsun inşallah.

EK olarak; tüm yorumları tek tek okudum, herkes elinden geldiğince yardım eli uzatmış hepinizi tebrik ederim gerçekten.
ishakorhan

kişi bu mesajı beğendi.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam o zaman https://www.instagram.com/modazehra/ bu adresinize herkes bir el atıverse. Son 5-10 fotoğrafa beğeni, yorum falan atsa, öne çıkabilir. Yani hızlı bir şekilde yardımcı olmaz belki, nasıl ödeme alıyorsunuz bilmiyorum da, nasip sonuçta.
Rızanızı sormadan koydum ama inşallah kullanan arkadaşlar hiç değilse bir süreliğine destek olur: https://www.instagram.com/modazehra/

• Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
nettebugun hocam neden rızam olmasın
Vergi levhasına tabiyiz. Site üzerinden kart ile tek çekim ve havale ile satış yapabiliyoruz. İnstagram ya da yakın çevremden alışveriş yapmak isteyen olursa enpara, paypal kart borcu ödeme şekillerinde satış yapıyorum. Yani satış olması önemli parayı her kanaldan alabiliriz.

La_Motta La_Motta . Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek seo ve adwords
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 48 / 83
  • Ticaret 14, (%100)
hocam düşündüm biraz da aklıma şu fikir geldi.
öncelikle makale yazma yeteneğiniz var mı?
eğer ki makale yazabilirim diyorsanız, buradan tüm arkadaşlar sizden beşer onar makaleler alsak, 1-2 ay gibi sürede belki iyi bir meblağ ortaya çıkabilir.
bu fikre ne dersiniz?
basymgroup

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al