wmaraci reklam

Ne diyorsunuz, sizce olur mu ?

13 Mesajlar 1.021 Okunma
smmexpress

AtagunBaltacioglu AtagunBaltacioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Farklı şekillerde yardım istedim ancak bir türlü kendi kategorilerinde açmış olduğum konulara cevap gelmedi. Dolayısıyla bende böyle bir konu başlığı açarak yeni umutlara yelken açmak istedim.
Kısaca kendim engelli bireylerde spor eğitmenliği yapıyorum ve onlara yönelik bir projem var. Engelli birey aileleri genel itibari ile facebookta zaman geçirdiğini düşünüyorum. Ancak sizinde bildiğiniz üzere facebooktaki bilgiler zamanla unutuluyor yazılanlar bulunamıyor. Eskiden az üyeli olan gruplarda paylaşımlara yönetici onay konmuyordu ancak şimdi her grupta yönetici onayı istiyor dolayısıyla eskiden olan sohbetler biraz azaldı.
Şimdi diyorum siteme sohbet bölümü koysam online olanların kendi aralarında konuşabileceği arkadaşlık kurabileceği sizce nasıl olur ? Hem sitede daha uzun kalmalarını sağlarım hemde zamanla soru cevap bölümünde de birbirlerine yardımcı olarak bu şekilde ayakta kalır diye düşünüyorum.
Sizin fikriniz nedir ?

wmaraci
reklam

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Çok iyi olur hocam bence.

• Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Wordpress kullanıyorum bunlarla ilgili eklenti konusunda da yardımcı olabilecek ardaşlar varsa, çok sevinirim.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Açıkçası pek tutacağını düşünmüyorum

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
denizbabasi peki bu şekilde düşünmenize sebep nedir ?

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

denizbabasi peki bu şekilde düşünmenize sebep nedir ?

İnsanların ilgi göstereceğini düşünmüyorum.

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
denizbabasi adlı hocama katılıyorum maalesef ama olurda tutarsa çok güzel olur, ayrıca imzası en sevdiğim dizelerdendir.

Bu arada bu derece iş için özel bir script yazdırmanız gerekir kesinlikle hocam, wp eksik kalabilir tema olarak değil işlevsel olarak.
denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Projem 1 yıldır var ve üstünde çalışıyorum. İçinde çok fazla bilgi makalesi yok ancak yine de olan sayfalarım google indexli ve en kötü ihtimalle 3. 4. sayfalarda bazıları 1. sayfalarda. Kendi kategorimde türkiyede portal yok ve şuan benim sitem gibi bir iki tane aktif olan site var. Onlarda da bu tarz yenilikler yok. Evet gerekli makale girişi yapıldığında belki bunların yapılması gerekiyor.Önce gerekli gelen gidenin olması gereken bir yer olmalı ki, gelenlerde kendi aralarında sohbet edebilsin. Ancak her aile oldukça bilgili olmadığı için eminim ki yüzdelik dilimde düşündüğümüzde %50 facebooktan çıkmıyor ve facebookta da diğer sayfa ve gruplarda gezindiklerini düşünüyorum.Onlara daha hızlı iletşime geçebilecekleri yer oluşturur ve gerekli giren çıkan olduğunda neden olmasın diye düşünüyorum. Tabi ki sizlerde kadar şuan objektif bakamıyor olabilirim.Çünkü olabileceğine inanıyorum. Örnek: Otizmin şuanki şartlarda hiçbir şekilde tedavisi ya da %100 geçmesi mümkün değil. Ancak daha hala hergün bir sayfa ya da grupta bununla ilgili sorular soranlar var ve olacaktır da.

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)

AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Projem 1 yıldır var ve üstünde çalışıyorum. İçinde çok fazla bilgi makalesi yok ancak yine de olan sayfalarım google indexli ve en kötü ihtimalle 3. 4. sayfalarda bazıları 1. sayfalarda. Kendi kategorimde türkiyede portal yok ve şuan benim sitem gibi bir iki tane aktif olan site var. Onlarda da bu tarz yenilikler yok. Evet gerekli makale girişi yapıldığında belki bunların yapılması gerekiyor.Önce gerekli gelen gidenin olması gereken bir yer olmalı ki, gelenlerde kendi aralarında sohbet edebilsin. Ancak her aile oldukça bilgili olmadığı için eminim ki yüzdelik dilimde düşündüğümüzde %50 facebooktan çıkmıyor ve facebookta da diğer sayfa ve gruplarda gezindiklerini düşünüyorum.Onlara daha hızlı iletşime geçebilecekleri yer oluşturur ve gerekli giren çıkan olduğunda neden olmasın diye düşünüyorum. Tabi ki sizlerde kadar şuan objektif bakamıyor olabilirim.Çünkü olabileceğine inanıyorum. Örnek: Otizmin şuanki şartlarda hiçbir şekilde tedavisi ya da %100 geçmesi mümkün değil. Ancak daha hala hergün bir sayfa ya da grupta bununla ilgili sorular soranlar var ve olacaktır da.

Hocam kesinlikle söyleyebilir ki özgün ve güzel gözüken, iyi duygularla yoğrulmuş bir proje. Fakat belki de kalıplaşmış düşüncelerimiz yüzünden belki de inanmıyoruz sosyal platformların tutabileceğine. Yani eğer gerekli desteği projenize verebilirseniz, ki facebook dediğiniz gibi çok geniş bir alan kapsamakta bu konuda, neden olmasın hocam.

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

artizfm adlı üyeden alıntı

denizbabasi adlı hocama katılıyorum maalesef ama olurda tutarsa çok güzel olur, ayrıca imzası en sevdiğim dizelerdendir.

Bu arada bu derece iş için özel bir script yazdırmanız gerekir kesinlikle hocam, wp eksik kalabilir tema olarak değil işlevsel olarak.

Hazır scriptler pek iş görmeyebilir, arkadaşın dediği gibi özel bir script gerekir. Benim tavsiyem pek bulaşmayın derim, tutması baya zor.

Nazım Hikmet'in her dizesi ayrı bir güzel..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al