AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Projem 1 yıldır var ve üstünde çalışıyorum. İçinde çok fazla bilgi makalesi yok ancak yine de olan sayfalarım google indexli ve en kötü ihtimalle 3. 4. sayfalarda bazıları 1. sayfalarda. Kendi kategorimde türkiyede portal yok ve şuan benim sitem gibi bir iki tane aktif olan site var. Onlarda da bu tarz yenilikler yok. Evet gerekli makale girişi yapıldığında belki bunların yapılması gerekiyor.Önce gerekli gelen gidenin olması gereken bir yer olmalı ki, gelenlerde kendi aralarında sohbet edebilsin. Ancak her aile oldukça bilgili olmadığı için eminim ki yüzdelik dilimde düşündüğümüzde %50 facebooktan çıkmıyor ve facebookta da diğer sayfa ve gruplarda gezindiklerini düşünüyorum.Onlara daha hızlı iletşime geçebilecekleri yer oluşturur ve gerekli giren çıkan olduğunda neden olmasın diye düşünüyorum. Tabi ki sizlerde kadar şuan objektif bakamıyor olabilirim.Çünkü olabileceğine inanıyorum. Örnek: Otizmin şuanki şartlarda hiçbir şekilde tedavisi ya da %100 geçmesi mümkün değil. Ancak daha hala hergün bir sayfa ya da grupta bununla ilgili sorular soranlar var ve olacaktır da.

Hocam kesinlikle söyleyebilir ki özgün ve güzel gözüken, iyi duygularla yoğrulmuş bir proje. Fakat belki de kalıplaşmış düşüncelerimiz yüzünden belki de inanmıyoruz sosyal platformların tutabileceğine. Yani eğer gerekli desteği projenize verebilirseniz, ki facebook dediğiniz gibi çok geniş bir alan kapsamakta bu konuda, neden olmasın hocam.