wmaraci reklam

Ne tür seo yaptırmalıyım

9 Mesajlar 645 Okunma
wmaraci reklam

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
Öncelikle belirtmek istiyorum şu paketimiz var bu paketimiz var demeyin arkadaşlar fikir soruyorum.

elimde 10 a yakın sitem var hepsinin içerikleri aynı (yazılar ve tasarım farklı ama konu aynı) bu sitelerin bir çoğu kendi kelimesinde 1. sırada idi işlerin yoğunluğundan uğraşamadık ve güncellemeler sonrası 1. sayfada olanda var 2. sayfada olanda var.

Amacımız hit değil kesinlikle sadece anahtar kelimelerde yükselmek istiyoruz bizim konumuzun öyle 1k 2k ziyaretcisi yok dünya genelinde topasanız günlük 50 100 kişi arıyordur buda bize yetiyor.

sormak istediğim anahtar kelimede (kelimelerde )yükselmek için nasıl bir seo yaptırmalıyım.

sitelerin ortak bilgileri

1. 5 farklı dil (bazılarında 3 dil var)
2. seo uyumlu resimden sayfa başlıklarına varıncaya kadar açıklama ve anahtar kelime ekleyebildiğimiz bir scriptimiz var
3. domainlerin en genci 2 yaşında en yaşlısı 5 yıllık
4. site global bir sitedir dolayısı ile sıralama google.com.tr den değilde google.com adresinden yapılmalıdır

sormak istediğiniz her türlü soruya seve seve cevap veririm.:o

wmaraci
reklam

kardelen25 kardelen25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 14 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Konusu nedir bu sitelerin merak ettim doğrusu

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Seocu sayılmam ama backlink almalısın muhtemelen. Makale arasında yükselmek istediğin kelimelere link ver. Ayrıca affiliate marketing kullanıyorsan adsense izin verenlerle çalış.
Yinede konu uzmanlarına danışmakta fayda var.

kardelen25 adlı üyeden alıntı

Muhtemelen affiliate marketing. Güzel bir sistemdir :)

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Bu sitelerin herbirini farklı ip ye alıp doğru bir şekilde linklendirirseniz çok faydasını görürsünüz.Başka çalışmaya da ihtiyaç kalmaz en kaliteli backlink aynı alanda olan siteden alınan backlinktir.Yalnız burası çok önemli google tüm sitelerin sizin olduğunu anlarsa yarardan çok zarar edersiniz.

Ctrl+C
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

kardelen25 adlı üyeden alıntı

ürettiğimiz ürünleri sattığımız bir site grubu

riko adlı üyeden alıntı

Seocu sayılmam ama backlink almalısın muhtemelen. Makale arasında yükselmek istediğin kelimelere link ver. Ayrıca affiliate marketing kullanıyorsan adsense izin verenlerle çalış.
Yinede konu uzmanlarına danışmakta fayda var.

Muhtemelen affiliate marketing. Güzel bir sistemdir :)

bluecity adlı üyeden alıntı

Bu sitelerin herbirini farklı ip ye alıp doğru bir şekilde linklendirirseniz çok faydasını görürsünüz.Başka çalışmaya da ihtiyaç kalmaz en kaliteli backlink aynı alanda olan siteden alınan backlinktir.Yalnız burası çok önemli google tüm sitelerin sizin olduğunu anlarsa yarardan çok zarar edersiniz.

backlink olarak bütün siteler bir birine bağlı bir çoğu farklı ip de dışarıdan her backlinki alamıyoruz malum konumuz üzerinde iş yapanlarda bizim rakiplerimiz zaten. paravan site açılabilir bence

affiliate marketing demek yanlış olur sanırım çünkü kendi ürünlerimizi satıyoruz affiliate marketing ağı oluşturmak istedik ama kimse yanaşmadı forumda :)

bugrahanisbakan bugrahanisbakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
1. Anahtar kelime odaklı Paravan blog çalışmaları yaptırmanız büyük fayda sağlayacaktır.
2. Bütçenize göre anahtar kelime odaklı sitenizin konusuna benzeri web sitelerden ve kaliteli sitelerden tanıtım yazısı almanız faydalı olacaktır.

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

bugrahanisbakan adlı üyeden alıntı

1. Anahtar kelime odaklı Paravan blog çalışmaları yaptırmanız büyük fayda sağlayacaktır.
2. Bütçenize göre anahtar kelime odaklı sitenizin konusuna benzeri web sitelerden ve kaliteli sitelerden tanıtım yazısı almanız faydalı olacaktır.

1. dediğinizi yaptırmayı düşünüyorum 6 farklı dilde 8 farklı anahtar kelimede böyle bir çalışma sanırım işimizi görecektir. belki edu ve gov backlinklerde olabilir bir arkadaşım bunu söylemişti ne kadar faydası olur tartışılır doğrusu

bugrahanisbakan bugrahanisbakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

1. dediğinizi yaptırmayı düşünüyorum 6 farklı dilde 8 farklı anahtar kelimede böyle bir çalışma sanırım işimizi görecektir. belki edu ve gov backlinklerde olabilir bir arkadaşım bunu söylemişti ne kadar faydası olur tartışılır doğrusu

edu ve gov backlinkler daha çok güvenilir site algısı yaratmak için alınır.Farklı class ip de aynı siteler için çalıştığınız için siteniz google tarafından güvenilir olmayan niteliği taşıyabilir.Dolayısıyla edu ve gov backlin almanızda önemlidir.Fakat bunlardan önce ilk amacınız bahsettiğim 2 seçenek olmalıdır.

• Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

bugrahanisbakan adlı üyeden alıntı

edu ve gov backlinkler daha çok güvenilir site algısı yaratmak için alınır.Farklı class ip de aynı siteler için çalıştığınız için siteniz google tarafından güvenilir olmayan niteliği taşıyabilir.Dolayısıyla edu ve gov backlin almanızda önemlidir.Fakat bunlardan önce ilk amacınız bahsettiğim 2 seçenek olmalıdır.

2. dediğiniz seçenek imkansız çünkü benzer siteler ile rakibiz milyon dolarlık şirketler bize backlink vermiyecektir ama paravan site (blog ) için bir tekif hazırlayıp forumda arkadaşlara sunacağız uygun fiyat veren ile çalışmaya başlıcaz inşallah

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al