lostyazilim

Ne Tür Site Açmalıyım ? Önerileriniz Neler ?

16 Mesajlar 8.732 Okunma
lostyazilim

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
Şu paidden hala para kazanmayı ümit edenler var yahu.

wmaraci
reklam

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
Vallahi para kazanma sitelerine klasik "kimse kimseye bedava bir şey vermez" bahanesiyle yaklaşarak hiç dokunmuyorum. Benim de huyum budur. :)

Soruyu soran arkadaş:
Hocam bu konuda aslında kendin düşünmelisin. Ama film izleyip yorum yapmak güzel olabilir. :)

EnesKaya EnesKaya Programlama/Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programlama/Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 34 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Film izleyip yorumlama fikri çok iyi hele birde bunu İngilizce olarak yaparsan adsenseden ciddi gelir edebilirsin diye düşünüyorum. Yabancılar film izlemede çok iyi çok film izlerler film izlemek için tavsiyeler ararlar genelde bizde bu az olur :) bu tarz İngilizce içerikli bir site kesinlikle tutar.

Skype ; eneskaya07

AvsarAlperen AvsarAlperen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster , Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 30 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
www.mekanimiz.com boşta duruyor benim sitem hosting sınırsız eğer düşünürsen sana verebilirim

wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)
1-) Çabucak kazanmaya başlamak istiyorsan yetişkin içerik siteler açmalısın ve botlarla diğer sitelerden içerik çekmelisin.
2-) Eğlence arıyorsan, kendini, düşüncelerini ifade edebileceğin ve çok az da olsa para kazanabileceğin bir şey arıyorsan kişisel blog açmalısın.
3-) Ekibin vs iyi ise, yabancı dilin de iyi ise, çok tutulan bir konu üstüne blog açmak da iyi gider.
4-) Sadece para kazanmak istiyorsan, site açmak istemiyorsan tasarım bilgin/ programlama bilgin iyi ise script yapıp satmalı ya da tema yapıp satmalısın.

En önemlisi "neyde iyiysen onu yapmalısın demeyin" demişsin fakat senin sıkıntını geçirebilecek tek şey şu an için budur. Ben sana forum sitesi aç desem, forumda iyi değilsen sıkılırsın.

Morbid Morbid proje.co Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Creator
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 22 / 60
  • Ticaret 5, (%80)

mekanimiz adlı üyeden alıntı

www.mekanimiz.com boşta duruyor benim sitem hosting sınırsız eğer düşünürsen sana verebilirim

P.m yolladım :)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

1-) Çabucak kazanmaya başlamak istiyorsan yetişkin içerik siteler açmalısın ve botlarla diğer sitelerden içerik çekmelisin.
2-) Eğlence arıyorsan, kendini, düşüncelerini ifade edebileceğin ve çok az da olsa para kazanabileceğin bir şey arıyorsan kişisel blog açmalısın.
3-) Ekibin vs iyi ise, yabancı dilin de iyi ise, çok tutulan bir konu üstüne blog açmak da iyi gider.
4-) Sadece para kazanmak istiyorsan, site açmak istemiyorsan tasarım bilgin/ programlama bilgin iyi ise script yapıp satmalı ya da tema yapıp satmalısın.

En önemlisi "neyde iyiysen onu yapmalısın demeyin" demişsin fakat senin sıkıntını geçirebilecek tek şey şu an için budur. Ben sana forum sitesi aç desem, forumda iyi değilsen sıkılırsın.

Çok teşekkür ederim.Dediklerinizden bana uygun olanı seçmeye çalışacağım :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al