wmaraci reklam

Ne Tür ve Hangi Konuda Site Açmalıyım?

13 Mesajlar 4.258 Okunma
wmaraci reklam

kokasi35 kokasi35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

YASİNHUTAR adlı üyeden alıntı

Tema konusunda bana göre boombox daha şık duruyor. kendi bildiğiniz içerik üretebileceğiniz alanda ilerlemeniz daha faydalı olur düşüncesindeyim.

Öner’iniz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Evet bende öylr yapmayı düşündüm şimdi. Kusura bakmayın bi süre buralarda olamadım ve yanıtınıza cevap veremedim. Bu sürede düşünme fırsatım oldu ve sizin de düşündüğünüz gibi kendi alanımda ilerlemeye devam etmeyi düşündüm.

wmaraci
reklam

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

sorueki adlı üyeden alıntı

İlk başta tema için para ödemene gerek yok. Öncelikle yazmaktan zevk alacağınız konularda başlayın. Günlük ziyaretçi sayısı 200'ü bulduktan sonra zaten okuyucuların en çok sitenize girdiği konuları derinleştirmek hit almanıza fayda sağlayacaktır. Kadın, dekorasyon konularında bilginiz varsa, bu ideal bir başlangıçtır. Dediğim gibi önce ücretsiz temaları kullanın ve ucuz hosting satın alın. 6 ay ve 1 yıl aralığına kadar düşünme fırsatınız olur.

Öncelikle değerli yorumunuz ve yardımınız için çok teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibi ilk başta bu kadar para vermekten yana değilim. Bedava ve görünümü güzel olan temalar mevcut. Ve şimdilik onlarda ilerleyip kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda tema güncellemesi yaparım dediğiniz gibi. 6 aylık hosting kiraladım. Şimdi domain düşünme aşamasındayım. Domain aldığım zaman herşeye kolları sıvayıp başlamayı düşünüyorum.

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

worldww adlı üyeden alıntı

İlk projen ilgilendiğin bir konuda olsun. İkinci projeni fazla para olan kategoride @çarsın.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Evet ilk önce kendimi deneme ve geliştirme amaçlı düşünüyorum. Daha sonralarında sizin dediğiniz gibi yaparım. 😊

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al