wmaraci reklam

Neyapilir ? Fikir lazım ?

9 Mesajlar 1.875 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
İsmi gibi www.neyapilir.com gibi bi domain

Sitede planladığım ; Mesela 10 tlmiz var , Neler yapılır ne satın alınır ne ile değerlendirilir. veya 30 tl , veya 60 tl veya 350 TL.

Kimileri fikirsiz kalıyor paralarını car cur ediyor .

Site sayesinde parayı harcama yönünde fikirler dağıtıcaz. Aslında tutar gibime geliyor.

Forum gibi olsun KESİNLİKLE istemiyorum . her yer forum + forum sıkıcı . Ne gibi Bi Yazılım kullanırım.

Ayrıca ortak ve webmaster arkadaşlara ihtiyacım olucak gibime geliyor :)

Ne dersiniz sizce tutar mı tutmaz mı ?

wmaraci
reklam

bcakir bcakir http://bcakir.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Uygulama Geliştiricisi
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 21 / 13
  • Ticaret 4, (%100)
düşündüğün proje ihale sitesi gibi bir şey. birileri fikirleri yapmak istiyor, birileride fikirlerini satmak. eğer mantığını ve kazanç modelini güzel oturtabilirsen tutabilir. en önemli nokta fikir verecek olanlara kazanç sağlamalısın ki insan fikirlerini yazsınlar.
AliBurak

kişi bu mesajı beğendi.

huseyintemizyurek huseyintemizyurek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek Yazılım geliştirici
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Ne gibi bir yazılım kullanırım ? - kendin yazabilisin .. yazmak için yeteneğin mi yok ? kod yazmaya yetenek lazım değil ama bilgi lazım.. bilgin mi yok ? İşte bilgi ... ama önce bilgi edin. kendin yaz. bazı kısımlarda hazır kod kullan. Hatta git bir yazılmcının yanın da beleş çalış.. Ama önce kendi bilgini oluştur. Sonra otur sen yaz. Wordpress den, joomladan,prestadan, open cart dan daha iyisini yazabilirsin. yazabilirizi !
en azından kendinin olanı yazarsın..
eleştirim ağır gelebilir ama sakın yanlıış anlama Türkiye de gerçekten bilgili-tecrübeli grafik ve yazılım elemanı yetersizliği var.. İşi gerçekten bilenler iyi bir proje için oturup kendileri yazıyorlar bence gayet de iyi yapıyorlar :)

gelelim domain e ; iyi çalışırsan biraz da bütçen varsa tutabilir. ama özgün olmalısın..

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Sosyal paylaşım sitesi yazılımı kullanabilirsin. Sharetronix kurabilirim :D hastagları para limiti olarak belirlerim sabit kılarım. Onların altında da neler yapılabileceğini paylaşırlar. Ayrıca müzik video resim dosya döküman paylaşımı da yapabilirler. ayrı ayrı gruplar kurabilirler . Çok ucuza tam istediğini yapabilirsin pm ile ulaşabilirsin bana .
AliBurak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

bcakir adlı üyeden alıntı

düşündüğün proje ihale sitesi gibi bir şey. birileri fikirleri yapmak istiyor, birileride fikirlerini satmak. eğer mantığını ve kazanç modelini güzel oturtabilirsen tutabilir. en önemli nokta fikir verecek olanlara kazanç sağlamalısın ki insan fikirlerini yazsınlar.

Eyvallah haklısın sende.

hseyin temizyurek adlı üyeden alıntı

Ne gibi bir yazılım kullanırım ? - kendin yazabilisin .. yazmak için yeteneğin mi yok ? kod yazmaya yetenek lazım değil ama bilgi lazım.. bilgin mi yok ? İşte bilgi ... ama önce bilgi edin. kendin yaz. bazı kısımlarda hazır kod kullan. Hatta git bir yazılmcının yanın da beleş çalış.. Ama önce kendi bilgini oluştur. Sonra otur sen yaz. Wordpress den, joomladan,prestadan, open cart dan daha iyisini yazabilirsin. yazabilirizi !
en azından kendinin olanı yazarsın..
eleştirim ağır gelebilir ama sakın yanlıış anlama Türkiye de gerçekten bilgili-tecrübeli grafik ve yazılım elemanı yetersizliği var.. İşi gerçekten bilenler iyi bir proje için oturup kendileri yazıyorlar bence gayet de iyi yapıyorlar :)

gelelim domain e ; iyi çalışırsan biraz da bütçen varsa tutabilir. ama özgün olmalısın..

Kendim yazmaktan ziyade cok uzun ugraşlar gerek ve açıktı şuydu buydu aslında okadar geniş kapasitede bir bilgim yok. sade bir site tasarlayabilirim o kadar. geliştirme kısımına gelirsem en az 5 yıl sonra acarım ben bu siteyi :D hem okul hem webmasterlik geliştirmek şuanlık zor benim için. Haklısın wp den joomladan cok daha iyilerini yazarız ama türkler hazıra konmayı seviyo bilirsin :D . Proje tamamiyle bana özgün yani biyerden görmedim uzun zamandır ilginc düşünceler icindeydim , değişik bir site planlıyordum bu fikir aklıma yattı sizede danışmak istedim . bütçem ve çalışma azmim var ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. www.neyapilir.com da alınmış sadece göstermek amaclı yazıdm. neyaparim.com nelerolur.com gibi değişik domainlerde aklımda. bilgin için teşekkür ederim

LikeSend adlı üyeden alıntı

Sosyal paylaşım sitesi yazılımı kullanabilirsin. Sharetronix kurabilirim :D hastagları para limiti olarak belirlerim sabit kılarım. Onların altında da neler yapılabileceğini paylaşırlar. Ayrıca müzik video resim dosya döküman paylaşımı da yapabilirler. ayrı ayrı gruplar kurabilirler . Çok ucuza tam istediğini yapabilirsin pm ile ulaşabilirsin bana .

sosyal paylaşım düşünmemiştim. bi düşüneyim teşekkür ederim aklımdasın :)

SoWaLYe SoWaLYe MCPD Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
farklı yemek tarifi sitesi olabilir bence

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
yemek tarifi değil , örneğin "10tl ye ne yapılır " giriyosun , Cola alınır , Uygun kazak alınır ve kazak modellerini gösteren bir yer vs...

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
MeLodrama :D aradığın şey bende hiç arama ne istediğini anladım . Başlık altında bunlar toplanır ve forum gibi sıkıcı bir ortam da olmaz . başlık 10 liraya ne alınır mesela . altında insanların yazdkları gönderdikleri twet şeklinde resim olabilir link olabilir video olabilir bi sahibindendotcom linki olabilir görseli ile beraber listelenebilir ve bence süper bişey düşünmüşsün sağlam reklam alabilirsin , güzel makara da olur orda . insanlar zaman geçirebilir. sitenin tutabilmesi için de zaman geçirebilmeleri en önemli şey değil mi zaten ?
AliBurak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

LikeSend adlı üyeden alıntı

MeLodrama :D aradığın şey bende hiç arama ne istediğini anladım . Başlık altında bunlar toplanır ve forum gibi sıkıcı bir ortam da olmaz . başlık 10 liraya ne alınır mesela . altında insanların yazdkları gönderdikleri twet şeklinde resim olabilir link olabilir video olabilir bi sahibindendotcom linki olabilir görseli ile beraber listelenebilir ve bence süper bişey düşünmüşsün sağlam reklam alabilirsin , güzel makara da olur orda . insanlar zaman geçirebilir. sitenin tutabilmesi için de zaman geçirebilmeleri en önemli şey değil mi zaten ?

işte anladın beni :D bende aynısını düşündüm insanlar sıkılmaz parası olmayan bile gelir fikir alır eğlenir fikir verir :D makarada olur aynen D: ama sacma fikir olmiyacak tabiikide:D reklam veya para derdinde değilim aslında internette tutulmuş bi siteye sahip olma amacı ve ayriyetten hizmet :D pmden ulasıcam tesekkrler (:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al