wmaraci reklam

Wordpress-Monster.Com Çalışma Arkadaşları Aranıyor !

10 Mesajlar 1.178 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Arkadaşlar wordpress-monster.com alan adımız var ve bu alan adıyla neler yapılabilir çözüm önerilerinize ihtiyacım var bide çalışma arkadaşlarına tabii wordpress'ten iyi anlayan arkadaşlar yardımcı olursa bu domainle hizmet sağlayabiliriz bu yolda bende varım diyen arkdaşlar yorumlarınızı bekliyorum site yükselir ve adsense reklamları koyulur, kazanmaya başlarsa gelirden ben pay almayacağım yani benim amacım öncelikle para değil insanlar aradığını bulsun rahat bi şekilde öncelikli amacım budur Hepinize Teşekkür ediyorum . . .

Domain : www.wordpress-monster.com

Hizmet : Wordpress temaları, kurulum dersleri, eklentiler, wordpress genel paylaşımlar v.s.

Vizyon : İnsanların kolaylıkla aradığını bulabilmesine yardımcı olabilmek tabi başarabilirmiyiz Allah kerim :)

Aranan Kişiler : Wordpress'den aman aman anlayan değilde paylaşım yapabilme kabiliyeti olan ben bunu başarırım diyen arkadaşlara ihtiyacımız var hani şöyle kaç kişi olursak herkesin kategorisi ayrı olacak temalara biri bakcak, eklentilere biri bakacak gibi :)

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Böyle ekip arkadaşı aramayla bir yerlere gelemezsiniz yalnız. Ayrıca sitenin amacı komik olmamış mı biraz? :)
Rednoize

kişi bu mesajı beğendi.

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)
Efendim yanlış anlamayın ama önce kendi sitenize bir tema bulun, ondan sonrada temalarınızı paylaşın. Bu halde reğabet göreceğini sanmıyorum. Yinede kişisel görüşüm.
Allah kolaylık versin, hayırlı akşamlar dilerim.
Kenar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

isousluer adlı üyeden alıntı

Böyle ekip arkadaşı aramayla bir yerlere gelemezsiniz yalnız. Ayrıca sitenin amacı komik olmamış mı biraz? :)

Sitenin amacındaki komiklik :) nasıl bi komiklik ben zaten bi yere gelmek istemiyorum elimde bi domain var değerlenmesi kötümü sizce ? Hani insan kendine ugraşacak bişeyler ararya bende bişeylerle ugraşmak istiyorm ugraşırkende faydalı olsak kötümü yani ? Sonraa piyasada bi sürü tema sitesi var her girdiğim yerde aynı temalar :) derli toplu değil çoğu o bakımdan böyle bişey yapmak istedim eğer yanlış bişey yaptıysam affola "Sitenin amacı komikse Bi öneride bulunun ciddi bişeyler yapalım" hakksızsam siz söyleyin TEŞEKKÜRLER . . . .

Ek Olarak:

Hizmet adlı üyeden alıntı

Efendim yanlış anlamayın ama önce kendi sitenize bir tema bulun, ondan sonrada temalarınızı paylaşın. Bu halde reğabet göreceğini sanmıyorum. Yinede kişisel görüşüm.
Allah kolaylık versin, hayırlı akşamlar dilerim.

Öneriniz varsa buyrun zaten konuyu buraya açmamdaki sebeb sizlerden gelen önerilere göre hareket etmek ;) TEşekkürler . . .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Sitenin amacındaki komiklik :) nasıl bi komiklik ben zaten bi yere gelmek istemiyorum elimde bi domain var değerlenmesi kötümü sizce ? Hani insan kendine ugraşacak bişeyler ararya bende bişeylerle ugraşmak istiyorm ugraşırkende faydalı olsak kötümü yani ? Sonraa piyasada bi sürü tema sitesi var her girdiğim yerde aynı temalar :) derli toplu değil çoğu o bakımdan böyle bişey yapmak istedim eğer yanlış bişey yaptıysam affola "Sitenin amacı komikse Bi öneride bulunun ciddi bişeyler yapalım" hakksızsam siz söyleyin TEŞEKKÜRLER . . . .

Ek Olarak:

Öneriniz varsa buyrun zaten konuyu buraya açmamdaki sebeb sizlerden gelen önerilere göre hareket etmek ;) TEşekkürler . . .

Önerimi söyledim efendim, tema değiştirmeniz konusunda. Gerisi size kalmış. Hayırlı akşamlar dilerim.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

Hizmet adlı üyeden alıntı

Önerimi söyledim efendim, tema değiştirmeniz konusunda. Gerisi size kalmış. Hayırlı akşamlar dilerim.

Tamam tema değiştirme konusunda önerinizi anladım da tavsiye edebileceğiniz bi tema varmı onu söylüyorum ben . ;)

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Efendim eğer temanızı kendiniz yapın herhangi bir temayı resimlerinden css sinden değiştirerek yaratın bu size + kazandıracaktır.Eğer illaki güzel bir tema istiyorsan devamı pmden
apocanhi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

homfa adlı üyeden alıntı

Efendim eğer temanızı kendiniz yapın herhangi bir temayı resimlerinden css sinden değiştirerek yaratın bu size + kazandıracaktır.Eğer illaki güzel bir tema istiyorsan devamı pmden

Teşekkürler ;) aldım mesajı . . .

Ek Olarak: Zaten birisi bişeyler yapmaya kalkınca ya dalga geçilir yada yapılan şeyler komik gelince alaya alınır ben bunu anlamıyorum işte tamam amenna komik gelmiş olbilir ama rencide ederek dalga geçmek yerine öneride bulunmak bu kadarmı zor ? Kimse kimseyi alaya alamaz bu kul hakkına girer bilmeyen yok hemen hemen bunu . NEYSE Allah hepinizden razı olsun yardımlarınız ve değerli yorumlarınız için Teşekkür ederim Ben Hakkımı helal ettim . . .

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Yanlış anlamayın, en sevmediğim şeydir bu. Kimseyi alaya aldığım yok. Sadece WordPress destek sitesi için amaca yazılan şey alakasız olmuş. Onu söylemek istiyorum. Ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

isousluer adlı üyeden alıntı

Yanlış anlamayın, en sevmediğim şeydir bu. Kimseyi alaya aldığım yok. Sadece WordPress destek sitesi için amaca yazılan şey alakasız olmuş. Onu söylemek istiyorum. Ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım.

Sözüm sana değil üstad ;) Allah razı olsn ben söylemek istediğini anladım sonradan anladım ama :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al