freelance iş ilanları

PeriSearch - Periscope Yayınları

5 Mesajlar 2.533 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mehmeter46 mehmeter46 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 505
  • Beğeniler 40 / 107
  • Ticaret 1, (%100)
Sitenin amacı adından da anlaşılacağı üzere yeni çıkan periscope uygulamasından yayın yapanları uygulama harici bir ortamda (web browser) ziyaretçileri buluşturmak.Sitenin başlıca özellikleri:
-Son Yayınlar
-Dil seçeneği ile arama özelliği
-Yayın adı ile arama
-Top yayınlar

Web site adresi:PeriSearch

Güzel bir siteye benziyor. Herkese iyi akşamlar.

wmaraci
reklam

unal unal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Barista
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 38 / 14
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam bence üstüne gidin sitenin. Ne de olsa şu an çok popüler olan bir uygulama. Eğer tanıtım olayını güzel yapabilirseniz başarılı bir site olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar, iyi forumlar.
Ek olarak: Hocam alan adını görmemiştim, bence tk dışında com ve netli bir alan adıyla ilerlemelisiniz.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 505
  • Beğeniler 40 / 107
  • Ticaret 1, (%100)

unal adlı üyeden alıntı

Hocam bence üstüne gidin sitenin. Ne de olsa şu an çok popüler olan bir uygulama. Eğer tanıtım olayını güzel yapabilirseniz başarılı bir site olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar, iyi forumlar.
Ek olarak: Hocam alan adını görmemiştim, bence tk dışında com ve netli bir alan adıyla ilerlemelisiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederim.Alan adım da hosting de ücretsiz :) Uzun zamandır site işleri ile ilgilenmediğim için vps im vardı kapandı. Host edeceğim yer olmadığından ve deneme olarak açtığımdan sitenin alan adı ve hostingi böyle oldu.Site az biraz canlanırsa .com a geçiş yaparım.

Site özellik ve kullanımı olarak +/- fikirleriniz neler?

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Kullanımı biraz karmaşık geldi daha belirgin menüler olmalı ama şunu söylemeliyim eğer bu uygulama gerçekten bitmez ve devam ederse, uygulama için yapılan tüm haberler veya açılan tüm sitelerin en iyisi olabilir diyebilrim. Çok güzel düşünmüşsün. Böyle bir proje benim ilgi alanım olmadığı için çok fazla bir şey söyleyemiyorum, yalnızca dışarıdan site kullanıcısı olarak izlenimlerim bunlar. Allah rast getirsin.

Ek Olarak: Ayrıca, bu projeyi görerek buna benzer veya sen henüz geliştirmeden aynını yapmaya kalkışanlar ( ilgisi, bilgisi veya alanı olmadığı halde her ama her şeye atlayıp yalnızca yatarak para kazanma güdümlü karakterler ) olabilir bu nedenle com,net vb. domainleri de tescillemeni öneririm.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 505
  • Beğeniler 40 / 107
  • Ticaret 1, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

Kullanımı biraz karmaşık geldi daha belirgin menüler olmalı ama şunu söylemeliyim eğer bu uygulama gerçekten bitmez ve devam ederse, uygulama için yapılan tüm haberler veya açılan tüm sitelerin en iyisi olabilir diyebilrim. Çok güzel düşünmüşsün. Böyle bir proje benim ilgi alanım olmadığı için çok fazla bir şey söyleyemiyorum, yalnızca dışarıdan site kullanıcısı olarak izlenimlerim bunlar. Allah rast getirsin.

Ek Olarak: Ayrıca, bu projeyi görerek buna benzer veya sen henüz geliştirmeden aynını yapmaya kalkışanlar ( ilgisi, bilgisi veya alanı olmadığı halde her ama her şeye atlayıp yalnızca yatarak para kazanma güdümlü karakterler ) olabilir bu nedenle com,net vb. domainleri de tescillemeni öneririm.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim hocam. Biraz ziyaretçi almaya başlayabilirsem siteye, onların davranışlarını/sitede kalma süreleri/sayfa görüntülenme/en çok gezilen sayfa gibi istatistiklerini çıkarıp her yönüyle daha sağlam bir şekilde site hazırlayabilirim.

Tabi bu şeyleri yapmadan önce de böyle bir siteye gerçekten kullanıcıların ihtiyacı var mı onu öğrenmem gerekiyor :)
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al