wmaraci reklam

Php Posta kodu Scripti yapmaya çalışıyorum Eksikleri neler

3 Mesajlar 748 Okunma
smmexpress

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar posta kodu Scripti Yapmaya çalışıyorum Tek sayfa ancak Ana sitemde tanıtım konusu açtığım il ilçe mahallelerin linklerini verebiliyorum :)
Sizden Eksikliklerini söylemenizi istiyorum
->Şuan sadece Afyon-Uşak illerinin posta kodlarnı giriyorum (Lazım olacak bunlar :D )
-> İşten zaman ayırdıkca veritabanına ilçeleri ekliyorum
->Sizce neler olmalı <-
Ekran görüntüsü:

İnternet sitesi:http://postakodu.davulgakoyu.com

wmaraci
reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Şuan sitede bulunan il ilçelerin tamamının kodlarını eklediyseniz bazı kodları göstermiyor. Onun dışın da gayet güzel bir sistem =)

bu arada ->Şuan sadece Afyon-Uşak illerinin posta kodlarnı giriyorum (Lazım olacak bunlar ) demişsin neden lazım olacak =)

Kuva-i Kafsinkaf

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Şuan sitede bulunan il ilçelerin tamamının kodlarını eklediyseniz bazı kodları göstermiyor. Onun dışın da gayet güzel bir sistem =)

bu arada ->Şuan sadece Afyon-Uşak illerinin posta kodlarnı giriyorum (Lazım olacak bunlar ) demişsin neden lazım olacak =)

hepsini ekleyemedim hiyararşik bi düzende gidiyorum önce ille ->sonra ilçe-> mahalle köy->sonra posta kodu :D en sonunda wordpress entegre yaptıracağım tema için tema.ninja dernek v2 ye :)
hocam sitemde genel olarak uşak-afyon ilçe köylerini taıtmayı amaçlıyorum posta kodunu öğrendiğinizde Örnek olarak afyonkarahisar->Hocalar-> herhangi birini seçin göreceksiniz altta nedemek istediğimi biraz daha geliştirireyim ücretsiz paylaşıcağım 1000tl lik sistemle aynı olmaz ama akmasada damlar:D:D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al