lostyazilim

Projem için gereken önerileriniz

8 Mesajlar 970 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BurakhanMacin BurakhanMacin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 14 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bu işlere yeni girdim girmemdeki amaç projemi hayata geçirmek.Aklımda bir iddaa tahmin platformu var ben kullanıcılara ilk ulaşmayı istiyorum mesela google ilk sıra facebook reklam yandex ilk sıra vs. vs. bana bunlar için önerilerinizi bekliyorum google ve facebook 'a reklam vermek pek katkısı olurmu sonra bir seo ile anlaşsam ilk sıra sözünü yerine getirebilirmi yada yerine getiren bir seo tanıyormusunuz? google facebook ve youtube'ye reklam versem maliyeti çok olurmu düşüncelerinizi bilgilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum iyi forumlar :D ...

wmaraci
reklam

mutlux mutlux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 303 / 212
  • Ticaret 40, (%100)
öncelikle aramıza hoşgeldin
sonra soruna geçelim diyelimki facebook ve google reklam verdin kullanıcılar ilk seni gördü içerik üretebilecekmisin o kadar maddi gücün varmı reklam seo vb. için bu işten nasıl para kazanmayı düşünüyorsun.
bence madem yeni girdin bu işlere başka kolay alanda bir web sitesi aç zorluklarını gör seo ne demek reklam nasıl yapılır içerik nasıl üretilir öğren sonra girersin başka projelerine sana tavsiyem başka projelerine yoğunlaş
BurakhanMacin

kişi bu mesajı beğendi.

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
Seo reklam falan düşündüğüne göre projen piyasadakikerden farklı birşeye değil sanırım ?
BurakhanMacin

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Bana göre 5000 tl az reklam maliyetidir sana göre cok bütçe nedir ne kadar ayıracaksın bu projene sorma amacım çok iyı hazır bir sistem var forumda satıyor sahibi git al onu ekmeğini ye
BurakhanMacin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 14 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
link ?

Ek Olarak:

amatoryus adlı üyeden alıntı

Seo reklam falan düşündüğüne göre projen piyasadakikerden farklı birşeye değil sanırım ?

evet

Ek Olarak:

mutlux adlı üyeden alıntı

öncelikle aramıza hoşgeldin
sonra soruna geçelim diyelimki facebook ve google reklam verdin kullanıcılar ilk seni gördü içerik üretebilecekmisin o kadar maddi gücün varmı reklam seo vb. için bu işten nasıl para kazanmayı düşünüyorsun.
bence madem yeni girdin bu işlere başka kolay alanda bir web sitesi aç zorluklarını gör seo ne demek reklam nasıl yapılır içerik nasıl üretilir öğren sonra girersin başka projelerine sana tavsiyem başka projelerine yoğunlaş

öncelikle teşekürler para kazanma olanagı yüksek sadece güvene ihtiyacımız var onuda reklamlar sayesinde sağlarım benim müşterilerim çok zeki insanlar değil bunu facebook üzerinden yapıyorum vede para kazanıyorum herhangi bir sistem olmadığı için yavaş ilerliyor sistem olursa ben kuponları sistem üzerinden hızlı ve rahat veririm seo ve reklam olaylarını öğrenmem lazım sadece

Ek Olarak:

ermaneray adlı üyeden alıntı

Bana göre 5000 tl az reklam maliyetidir sana göre cok bütçe nedir ne kadar ayıracaksın bu projene sorma amacım çok iyı hazır bir sistem var forumda satıyor sahibi git al onu ekmeğini ye

link ?

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

BurakhanMacin adlı üyeden alıntı

link ?

Ek Olarak:

evet

Ek Olarak:

öncelikle teşekürler para kazanma olanagı yüksek sadece güvene ihtiyacımız var onuda reklamlar sayesinde sağlarım benim müşterilerim çok zeki insanlar değil bunu facebook üzerinden yapıyorum vede para kazanıyorum herhangi bir sistem olmadığı için yavaş ilerliyor sistem olursa ben kuponları sistem üzerinden hızlı ve rahat veririm seo ve reklam olaylarını öğrenmem lazım sadece

Ek Olarak:

link ?

5.000 tl ile girmeyi düşünüyorsan hiç girme aç bir blog onun yerine facebook a reklam veren olarak söylüyorum tık başı 0.12 altında bir fiyat verirseniz sıralamaya girmeniz çok zordur özellikle idda katagorisinde günlük 1k tekil ziyaretçi için günlük 150-160 Tl yi sadece facebook reklam giderini düşünün sonra siteniz için özel yazılmış olacak panellere sürekli içerik girmek vs . Umarım bunları düşünmüşsündür :)

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
5000 tl sadece reklam kismi icin bahsetmiştim site icin daha fazla istiyor

• Üyelik 29.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 14 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
hepinize teşekürler daha fazla bilgisi olan varsa yorum yapmaya devam etsin lütfen bilgiye ihtiyacım var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al