wmaraci reklam

Proje Önerileri?

27 Mesajlar 4.788 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
Açıkçası çok güzel bir projesi olup da zamanı veya parası olmayan biri projesini orta yere sermez. En azından ben böyle düşünüyorum. Diğer sitelere ve projelere benzeyen bir proje de araştırmayla bulunabilir.

Yani aklıma birşey de gelmiyor şu an yazabileceğim.

wmaraci
reklam

FriedeKind FriedeKind Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
hocam aslında dizin sitesine wp teması varmış bir tane onu buldum resim upload içinde güzel bir sistem buldumda url kısaltma için bir sistem bulamadım bildiğiniz var mi url kısaltma ?

huseyintemizyurek huseyintemizyurek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek Yazılım geliştirici
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

kalashnikov adlı üyeden alıntı

arkadaşımız kod bilmediğini belirtmiş bu yüzden sanırım hazır scriptle başlayacak. Ya da bir süre bekleyecek gerekli finansmanı hazırlayacak ve makul ücretle birine yaptıracak.

Bence kendisi başlamalı sonra duruma göre değişimler yapmalı. Önerilerim böyle.

Gerekli kod bilgisine sahip değil ise öğrenmeli. Hayatı boyunca hazır script kullanarak başarılı olamaz.Ve bu hazır scriptler Türkiye de ki yetenekli bilişim personellerini yok ediyor.Zamanla niye oturup yazayım ki nasıl olsa hazırları var diyoruz.

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
şöyle birşey var ve ücretsiz http://cektkp.com/ url kısaltma scripti. bunun dışında short url script diye aratınca yüzlerce şey çıkıyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
valla hocam öryargılı davranma inan kod bilgim olsa neler yapacamda yok işte çalışıyorum geliştiriyorum kendimi yavaş yavaş ama sen çok önyargılı konuştun o yetenekli bilişimcileri bilirim ben şimdi bu url kısaltma için bir script yazdırsam para veripta bana ne kadar gelecek 200-300tl domaini hostu saymadım sonra gelelim dizin sitesine hem tasarımı hemde kodlamasını yaptırmak lazım eeee 1000 liraya kadarda ona veririm resim uploadda 400ü geçmez desek eeee ücretsiz hizmet vereceğim ve ben öğrenciyim hesabını sen yap hemen önyargılı konuşma bence

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

hseyin temizyurek adlı üyeden alıntı

Gerekli kod bilgisine sahip değil ise öğrenmeli. Hayatı boyunca hazır script kullanarak başarılı olamaz.Ve bu hazır scriptler Türkiye de ki yetenekli bilişim personellerini yok ediyor.Zamanla niye oturup yazayım ki nasıl olsa hazırları var diyoruz.

FriedeKind adlı üyeden alıntı

valla hocam öryargılı davranma inan kod bilgim olsa neler yapacamda yok işte çalışıyorum geliştiriyorum kendimi yavaş yavaş ama sen çok önyargılı konuştun o yetenekli bilişimcileri bilirim ben şimdi bu url kısaltma için bir script yazdırsam para veripta bana ne kadar gelecek 200-300tl domaini hostu saymadım sonra gelelim dizin sitesine hem tasarımı hemde kodlamasını yaptırmak lazım eeee 1000 liraya kadarda ona veririm resim uploadda 400ü geçmez desek eeee ücretsiz hizmet vereceğim ve ben öğrenciyim hesabını sen yap hemen önyargılı konuşma bence

ben de öğrenciyim ve kodlama bilgim pek yok. html ve css biliyorum. php kodları da ne işe yaradığını biliyorum. oturup sıfırdan yazacak kadar bilgim yok ancak kendim birşeylere yapabiliyorum ve bu yüzden para vermeden halletmeye çalışıyorum. Bu yüzden arkadaşımızın çabalaması bile başarıdır. Herkes kod bilecek diye bir şartname yok tabii ki. Türkiye'de öne çıkan başarılı projelerin arkasında kod bilen adamlar da var bilmeyip finansman sağlayanlar da.

Önyargıyla değil de arkadaşımız sana yol göstermek amacıyla bunu söylemiştir. O yüzden daha çok çalışarak daha iyi şeyler yapabilirsin.

ByCookie ByCookie webtikk.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Dizin sitesi pek tutulmaz, her gün onlarca dizin açılıyor, bir bakıyorsunuz 2 gün sonra kapanmış.

Resim upload sitesini sosyal ağ tarzı yaparsanız daha çok kullanıcı kazanırsınız diğer türlü binlerce resim upload sitesi varken işiniz zor.

Url kısaltma sitesininde diğerlerinden farkı olursa iyi olur, örneğin url.ac birden fazla url'yi kısaltmayı sağlıyor. Sizde böyle bir yaratıcı fikir bulabilirsiniz.

Bunlar sadece bir öneri, başarılar..

• Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
önerileri için teşekkür ederim

huseyintemizyurek huseyintemizyurek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek Yazılım geliştirici
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

FriedeKind adlı üyeden alıntı

Kendini geliştirmek için bu scriptleri yazmayı denesen. Profosyonel anlamda değil amatörce yaz. En basiti ilan scripti yaz. Ben şuan iş ilanı scripti yaziyorum mesela.Bir aydır üzerinde çalişiyorum ilk 2 hafta bişeye benzediği yok fakat şuan gayet iyi.Kendin bişeyler yapınca daha istekli oluyor insan inan :)

• Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
onu bende biliyorum ama yeterli kod bilgim yok olduğunda ilk yazdığım sitenin adresini sana göndereceğim hocam ben şimdilik bir kaç hizmet sitesi açmak istiyorum o yüzden başlangıçta kullanacağım sistemler hiç önemli değil hazır olsun olmasın o yüzden script önerilerinede açığım ek olarak

www.link.tl tarzında bir url kısalatma sistemini kaça yazarsınız?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al