wmaraci reklam

Projem Hk.

24 Mesajlar 2.272 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BarisSaritas BarisSaritas .Net Developer Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 23 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi umarım dediklerini yapabilirsin hocam. Allah yardımcın olsun

Software Developer( C#.Net - .Net Core MVC - DevExpress - MSSQL - PostgreSQL )
wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hocam benim projelerim başarılı olursa aralarında özgün olanlarda var ben robotlarla uzayla ve yapay zeka ile yakindan ilgiliyorum uzun zamandır. Eğer başarılı olursam 3 4 seneye genç girişimci, Türkiyenin Elon Muskı vs.. şeklinde haberlerden wmaraci üyelerine selam yollayacağim. Robotik kol vs.. üzerinden giyilebilir teknolojiye kadar bir çok alanda saatlerce kafa yoruyorum. Yani ben de neden olmasin dusuncesindeyim fakat sermayenizi kendinizi kanıtlayarak kendinizin yaratmasindan yanayim. En azindan ben öyle yapacağım. Trden benim de fazla umudum yok. Bu yaz yurtdışina gideceğim zaten. Egitimimi orada alacağım.

Bizim yapay zeka projemiz ve güvenlik kameraları ile entegrali çalışacak projemiz vardı.

Tubitak gittik adam mühendisin yok şuyun yok buyun yok dedi destek vermedi :) gülüp geçtik tabi, kurumun amacı böyle güzel şeylere destek vermek değil sanırım biz yanlış anlamış olabiliriz.

• Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 23 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
Mrtcn keşke yapay zeka yerine, limon tadı olan limon diye 1 adet limon götürseydiniz. Kesin 1. olurdunuz.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
BDDK coin işine ne zamandan beri izin veriyor da bu iş yasal oluyor ? dereyi görmeden paçayı sıvamayın.

bitcoinden daha iyi bir sistem bile yapsanız yasal değil mevzuat bir kere uygun değil o nedenle boş yere kafa yormayın yorulmayın.başınızıda belaya sokmayın.

haa daha iyi ve özgün fikirler varken yapılmışın yasal olmayanını ülkede yapmaya çalışırsanız tabiki başarılı olamazsınız.

girişimcilik burada devreye giriyor girişimcilik ayrıdır yazılım ve kodlama ayrıdır
kodlamacı işine bakarken girişimcide fikrini bir adım öteye getirmek için kodlamacıya yazılımcıya neyi nasıl yapması gerektiğini gösterir.

iyi bir fikriniz girişimciniz yoksa projeniz zaten bir adım geride olacaktır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

BDDK coin işine ne zamandan beri izin veriyor da bu iş yasal oluyor ? dereyi görmeden paçayı sıvamayın.

bitcoinden daha iyi bir sistem bile yapsanız yasal değil mevzuat bir kere uygun değil o nedenle boş yere kafa yormayın yorulmayın.başınızıda belaya sokmayın.

haa daha iyi ve özgün fikirler varken yapılmışın yasal olmayanını ülkede yapmaya çalışırsanız tabiki başarılı olamazsınız.

girişimcilik burada devreye giriyor girişimcilik ayrıdır yazılım ve kodlama ayrıdır
kodlamacı işine bakarken girişimcide fikrini bir adım öteye getirmek için kodlamacıya yazılımcıya neyi nasıl yapması gerektiğini gösterir.

iyi bir fikriniz girişimciniz yoksa projeniz zaten bir adım geride olacaktır.

http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Yayin/YayinGoster/1130

https://www.bddk.org.tr/WebSitesi/turkce/Duyurular/Basin_Aciklamalari/12574bitcoin_hk_basin_aciklamasi.pdf

Şimdi burada BDDK'nın açıklamasına bakın denetlemekle yükümlü değil. Ayrıca yasal olmamasını gerektirecek ortada bir malzeme zaten yok.

teknoburgers teknoburgers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)
Olabilir, ancak tehlikeli. Siz hiçbir şeyin garantisini veremezsiniz. Yani herhangi bir para kaybı gibi bir durum olursa suç sizin (!)

• Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 23 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
ermaneray Belkide öncü olur kabullenilmesinde? Biz Ülke olarak genelde Dünyanın kabul ettiğini en son kabul edenlerdeniz.
Kaldı ki bu işten ne kadar gelir geleceği öğrenildiği anda gerekli yasal düzenlemeler anında yapılır.
Şu an Mrtcn 'ın da dediği gibi, engel bir durum söz konusu değil. Engel bir durum olsa idi, şu anda işlem yapılan bir çok firma (ör. btcTurk , Koinim vb.) Anonim şirket olup, yasal olarak bu işlemleri yürütemezlerdi.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Yayin/YayinGoster/1130

https://www.bddk.org.tr/WebSitesi/turkce/Duyurular/Basin_Aciklamalari/12574bitcoin_hk_basin_aciklamasi.pdf

Şimdi burada BDDK'nın açıklamasına bakın denetlemekle yükümlü değil. Ayrıca yasal olmamasını gerektirecek ortada bir malzeme zaten yok.

yasal olmasını gerektirecek bir konu hocam.

sanal para ülkemizde yasal değil ve risk teşkil eden bir durumdur.takibe takılmakla beraber baş ağrıtır
paypal neden ülkemizde yasaksa sanal para daha yasaktır.hatta o derece yasaktır.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

BarisSaritas adlı üyeden alıntı

ermaneray Belkide öncü olur kabullenilmesinde? Biz Ülke olarak genelde Dünyanın kabul ettiğini en son kabul edenlerdeniz.
Kaldı ki bu işten ne kadar gelir geleceği öğrenildiği anda gerekli yasal düzenlemeler anında yapılır.
Şu an Mrtcn 'ın da dediği gibi, engel bir durum söz konusu değil. Engel bir durum olsa idi, şu anda işlem yapılan bir çok firma (ör. btcTurk , Koinim vb.) Anonim şirket olup, yasal olarak bu işlemleri yürütemezlerdi.

başarılar o zaman hocam ben tavsiyemi paylaştım ;)

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
"Hocam ne uğraşıyorsunuz bunlarla organik hoşaf projesi lazım bize yeaaaa.."
Şaka şaka.
En azından denemiş olduk diyebilin. Yatırım işi gerçekten zor. Bir o kadar da pazara üretileni sokmak zor. Umarım yarın başka bir projeye takılıp bundan vazgeçmezsiniz. Biz öyleyiz :)
Kolay gelsin.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al