Projem İçin Fikir ve Düşüncenizi Belirtin!

12 Mesajlar 1.477 Okunma
smmexpress

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
Herkese merhaba;

Arkadaşlar yeni bir proje içerisine girmek istiyorum ama girmeden önce herzamanki gibi biraz ar-ge yapıyorum. Projem herkesin bildiği birşey olan Teknoloji Sitesi. Sizden isteyim düşüncelerinizi, fikirlerinizi, böyle yaparsan daha iyi olur, böyle farklılık yap, şunu yapma gibi gibi tarzında ifadeler. Aramızda böyle proje içerisinde olan veya olmak isteyen varsa onlarla da görüşürsem çok sevinirim.

ÖRN: Arkadaşlar sitede sizin ne olsa günlük 1 kez bakmanız sağlar? Yani bu olsa hergün bakarım, şunlar yapılsa günlük bakarım tarzında önerilere ihtiyatım var. Biliyorsunuz ki çok site var o yüzden farklı olarak ne yapabiliriz?

wmaraci
reklam

tomysawyer tomysawyer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 24 / 52
  • Ticaret 2, (%50)
1.Oyunlara gelen güncellemeleri olayları diğer sitelerden önce ilk paylaşman
2. copy&paste olmadan
3. incelemeler yaparak ekran kartlarını vb

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Shifdelete, Chip gibi siteler dururken başka sitelere bakmam. Benim gibi milyonlarca insan aynı şeyi düşünüyor olmalı ki bu siteler Türkiye'nin sayılı sitelerinden biri haline geldi.
Gandak eurythmics

kişi bu mesajı beğendi.

Gandak Gandak Web Master & Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Yazar
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 36 / 49
  • Ticaret 25, (%100)
teknoloji çok geniş bence herkes basit gibi görsede iphone 5 ile samsung 5 i kendi imkanlarıyla karşılaştıramayan sitenin pek bir amacı yoktur çok klasikleşti artık teknoloji sitesi
kulturelbellek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)

tomysawyer adlı üyeden alıntı

1.Oyunlara gelen güncellemeleri olayları diğer sitelerden önce ilk paylaşman
2. copy&paste olmadan
3. incelemeler yaparak ekran kartlarını vb

Oyun güncellemeleri banada mantıklı geldi. Bu fikir için teşekkür ederim. Peki incelemeler ilk olarak video ile mi yapmalıyım yoksa yazılı olsa olur mu?

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Shifdelete, Chip gibi siteler dururken başka sitelere bakmam. Benim gibi milyonlarca insan aynı şeyi düşünüyor olmalı ki bu siteler Türkiye'nin sayılı sitelerinden biri haline geldi.

Bu konuda çok haklısınız o yüzden farklı arayışlar içindeyim. Zaten onlar bizim örnek alacağımız siteler onlara asla kafa tutmam. Ama kendi çapımda da bir yerelere gelmeye hedefliyorum. Zaman herşeyin ilacıdır.

Gandak adlı üyeden alıntı

teknoloji çok geniş bence herkes basit gibi görsede iphone 5 ile samsung 5 i kendi imkanlarıyla karşılaştıramayan sitenin pek bir amacı yoktur çok klasikleşti artık teknoloji sitesi

Katılıyorum aslında bunun sebepleri para kazanma tutkusu olan kişilerin sadece 2,3 haber okuyarak tamam ben teknoloji adamı oldum bi site açim demesi. Bu adamlar yüzünden işini gerçekten hakkı ile yapacakların önüne engel olmaktan başka sonuçları yok.
Mesud

kişi bu mesajı beğendi.

Mesud Mesud WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci, Web tasarım dizayn ve satış
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bence, başta diğer büyük siteleri örnek alarak başlanabilir (kopyala yapıştır tarzında değil) zamanla kendi orjinalliğini yakalayabilirsin..

• Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)

Mesud adlı üyeden alıntı

Bence, başta diğer büyük siteleri örnek alarak başlanabilir (kopyala yapıştır tarzında değil) zamanla kendi orjinalliğini yakalayabilirsin..

Haklısınız hocam. Peki kullanıcının beğinisi nasıl cekerim ve okuyucu hergün içeriğin okumasını sağlarım?

tomysawyer tomysawyer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 24 / 52
  • Ticaret 2, (%50)

OİS adlı üyeden alıntı

Oyun güncellemeleri banada mantıklı geldi. Bu fikir için teşekkür ederim. Peki incelemeler ilk olarak video ile mi yapmalıyım yoksa yazılı olsa olur mu?

Bu konuda çok haklısınız o yüzden farklı arayışlar içindeyim. Zaten onlar bizim örnek alacağımız siteler onlara asla kafa tutmam. Ama kendi çapımda da bir yerelere gelmeye hedefliyorum. Zaman herşeyin ilacıdır.

Katılıyorum aslında bunun sebepleri para kazanma tutkusu olan kişilerin sadece 2,3 haber okuyarak tamam ben teknoloji adamı oldum bi site açim demesi. Bu adamlar yüzünden işini gerçekten hakkı ile yapacakların önüne engel olmaktan başka sonuçları yok.

yazılı yapman lazım zaten :D
1 video için o ekran kartını alman büyük siteler yapar donanimhaber gibi

• Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)

tomysawyer adlı üyeden alıntı

yazılı yapman lazım zaten :D
1 video için o ekran kartını alman büyük siteler yapar donanimhaber gibi

hocam video işini sorun değil çünkü ürün tedarikini bir şekilde buldum.Hiç bir masraf yapmadan ürün alabilirim. Benim sorun zaten ilk sitenin açılmsında video mu yararlı olur yoksa video mu ?

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
bence yazı olarak olursa daha iyi olur çünkü herkes video izleme istemez veya ilk önce yazı sonra 1 adette yazıda video olursa çok başarılı olacağına inanıyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al