wmaraci reklam
lidertakipci

Psikoloji bloğu kurmak.. ufakta olsa bir yorum bırakın lütfen arkadaşlar

13 Mesajlar 1.172 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

aydnaydn59 aydnaydn59 Videographer Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Videographer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar, webmaster işine başladığımda bloğumda oradan buradan çeşit çeşit bilgiler toplayıp makaleler yazıp paylaşımlar yapıyordum. Sitenin konusu ne dediklerinde net cevap veremiyordum.. Oturup düşündüm ve konsepti sabit bir blogla devam etmem gerektiği farkına vardım. Şimdi soruma geçiyorum

Sadece psikolojik makalelerin yazılacağı bir blog sizce tutar mı? “İnsanın bilincinde yatan 10 bilimsel gerçek” gibi içeriklerle olacak bir blog ne dersiniz görüşleriniz nedir ?

Birde konsept değişikliğine gitmem Google da değerim ne olur ? Ne kadar zamanla bu düzen oturur ? Alexadaki rakip sitelerim değişmesi mümkün olur mu?

Not: şu şu ücretle işinizi hallederim gibi teklifler sunmayın arkadaşlar ben sadece değerli fikirlerinizi öğrenmek istiyorum..

wmaraci
reklam

87396 87396 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 36 / 35
  • Ticaret 2, (%100)
“İnsanın bilincinde yatan 10 bilimsel gerçek” Bu tür başlıklar youtubede ilgi görüyor. Fakat bir sitede video değilde yazı olarak yayınlanması pek ilgi görmez sanırım. Milletimiz uzun yazıları veya normal yazıları okumaktan aciz. Gerçekten çok emek verilir ve gerekli reklam makaleler hazırlanırsa yükselebilirsin. Önce iyice araştırma yapıp, benzer siteleri karşılaştırıp bunu böyle yapayım diyebileceğin fikirler çıkartabilmeli beyin fırtınası yapmalısın.

• Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)
AeroCS öncelikle değerli yorumun için teşekkürler hocam.. başlığı örnek olarak verdim aklımda tasarladığım birçok şey mevcut hocam hikayevi tarzlı bilgi verici makalelerle akışı ilerletmeyi düşünüyordum aslında. Hani klişeleşmiş hantal bilgilerle doluşmuş değil de bilgilerin fikire dönüşmüş yorumlarla harmanlanmış yazılar düşünüyordum. Kişisel bloğun psikolojik hali gibi bir blog düşünmüştüm. Pdr öğrencisi falan değilim ancak psikolojiye gerçekten büyük merakım var edindiğim deneyim ve bilgileri günlük yazarmışcasına ama bilgileri içeren, zaafiyetlerimizi ön plana çıkarıp bunları eleştirebilmeyi hedef alan gibi yazılar düşünüyordum bu tarz bir profil oluşturmak ne kadar doğru olur ?

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
aydnaydn59 Psikolojimize iyi gelecekse kur kardeş :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 36 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

aydnaydn59 adlı üyeden alıntı

AeroCS öncelikle değerli yorumun için teşekkürler hocam.. başlığı örnek olarak verdim aklımda tasarladığım birçok şey mevcut hocam hikayevi tarzlı bilgi verici makalelerle akışı ilerletmeyi düşünüyordum aslında. Hani klişeleşmiş hantal bilgilerle doluşmuş değil de bilgilerin fikire dönüşmüş yorumlarla harmanlanmış yazılar düşünüyordum. Kişisel bloğun psikolojik hali gibi bir blog düşünmüştüm. Pdr öğrencisi falan değilim ancak psikolojiye gerçekten büyük merakım var edindiğim deneyim ve bilgileri günlük yazarmışcasına ama bilgileri içeren, zaafiyetlerimizi ön plana çıkarıp bunları eleştirebilmeyi hedef alan gibi yazılar düşünüyordum bu tarz bir profil oluşturmak ne kadar doğru olur ?

Hayırlısı olsun, denemekte fayda var. Nasıl olsa denemeden öğrenemezsin.Her türlü destekçinim :)

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
AeroCS Kardeş Adsense ihlalleri var sitende, forum içi Adsense kısmında gezinmeni öneririm, iyi çalışmalar.

• Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 36 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

keremsamet adlı üyeden alıntı

AeroCS Kardeş Adsense ihlalleri var sitende, forum içi Adsense kısmında gezinmeni öneririm, iyi çalışmalar.

Google adsense ile pek işim yok. Kenarda duruyor öylesine , bilgi için teşekkürler.

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
AeroCS rica ederim, hesabı riske atma diye söylemiştim, an gelir bir projen olur falan değerlendirirsin, akmasa damlar hesabı. neyse kolay gelsin.
HeadCMoon 87396

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..

forzayandex forzayandex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği Öğrenc
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 29 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Ben psikolojik hastalıklar , sebepleri , araştırmalar ya da yaşanmış olaylar hakkında okumayı seviyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Şizofren Psikolog diye bir blogu takip ediyordum fakat sonradan yazıları senin bahsettiğin türden “Şunun bunun 10 sebebi” gibi itici forma dönüşünce takip etmeyi bıraktım. Bence bu düşüncem bi tavsiye olabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al