wmaraci reklam
lidertakipci

Reklam Firması Kurmak için Fikirleriniz?

11 Mesajlar 1.343 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Merhaba Arkadaşlar.. Hangi webmaster forumuna girsem, reklam komisyonculuğu yapan birçok firma hakkında şikayet görüyorum. Bende zaten bundan muzadaribim. Yayıncı ya parasını alamıyor, ya gününde alamıyor yada yeni yayıncılar için can sıkan alt limit ödemeleri. Bu iş altından kalkabileceğim bir iş olursa, girmeyi düşünüyorum.

Nasıl bir yazılım kullanmam lazım. Ne yayıncının bana hakkı geçsin ne benim onlara mesela. Alt limit 30 tl gibi olsa. Kesintiler bir şekilde ayarlansa, google tarzı olsa vs. Para çekme talebinde bulunduğunda en geç 2 gün içinde hesabına yatsa vs vs. Böyle bir sitenin güvenlik açıkları vb konularda nasıl sağlamlık olmalı. Reklam veren bir şekilde bulunur. Bulan annesinin karnında bulmuyor zaten. FİKİRLERİNİZ NELERDİR? ki olursa yayıncının beni tercih edeceğini düşünüyorum. Az cok tutturursam kesinlikle alternatif olabiliriz. Hatta alternatifsiz olabiliriz Türk yayıncıları için ;)

wmaraci
reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Hocam mümkün ama çok zor. Bunun için sürekli destek veren yazılımcıları bünyenizde bulundurmanız gerekiyor öyle bi kere yaptırıyim ömürlük kullanırım olmaz.
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Takipteyim bende çok merak ediyorum.
Hatta İnternet reklamcılığı hakkında domainimde var eğer bilgilere ulaşabilirsem
Domainimi değerlendirmiş olurum..

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

Samusya adlı üyeden alıntı

Takipteyim bende çok merak ediyorum.
Hatta İnternet reklamcılığı hakkında domainimde var eğer bilgilere ulaşabilirsem
Domainimi değerlendirmiş olurum..

Valla adam akıllı birileri birşey yapsında tek sen kazan kardeşim resmen sömürüyorlar yayıncıları. Yok banlanacak mıyım yok alacakmıyım yok sayılacak mı..

Ek Olarak: Konuya istinaden az önce bıktım sağolsun birisi tıklamış verdiğine bakın. Evet reklam verenle alakalı ama bence adsense %60 ını yayıncıya vermiyor işine geldiği gibi kriter koyuyor..

oguzhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Yayıncı sitelerin işleri gerçekten zor. Adsense kabul ediyor etmiyor bir sürü sorun gerçekten adam akıllı bir site yapılmalı hakkını veren..

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

Samusya adlı üyeden alıntı

Yayıncı sitelerin işleri gerçekten zor. Adsense kabul ediyor etmiyor bir sürü sorun gerçekten adam akıllı bir site yapılmalı hakkını veren..

Yol gösteren olsa ben bir şekilde yapmak istiyorum aslında. Belkide çok ilerde

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
aslında güzel bi yatırım yapılabilinir ama bir süre ayakta kalabilmek lazım reklam almak türkiye ye yayılmak zor olacaktır.. yada standart türk reklam sirketleri gibi bascan ad.lt oda olmaz:S

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

aslında güzel bi yatırım yapılabilinir ama bir süre ayakta kalabilmek lazım reklam almak türkiye ye yayılmak zor olacaktır.. yada standart türk reklam sirketleri gibi bascan ad.lt oda olmaz:S

aynen ama ben standart değilde kaliteli reklamlar olsun isterim şahsen ad.ult içinde o tür yayıncılara verırsın sıkıntı olmaz bence

mvk mvk www.mistik.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım&Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 15 / 101
  • Ticaret 43, (%100)
Bir ara bende ciddi ciddi senin gibi düşünmüştüm. Araştırmalar, görüşmeler bile yaptım. Proje başlar başlamaz bir kaç bin lira sponsor desteği de alacaktım fakat altından kalkılabilecek bir iş değil. Yayıncılar sistemin bir hatasını, açığını bulurlar para basarlar, sende mecburen ödemek zorunda kalırsın. Bir sorun olur, günlerce mahkemeyle uğraşırsın. Bende bu yüzden projeyi askıda bıraktım. Yine senin şevkini kırmayayım, belki ileride rakip oluruz. :)

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

aynen ama ben standart değilde kaliteli reklamlar olsun isterim şahsen ad.ult içinde o tür yayıncılara verırsın sıkıntı olmaz bence

şuanlık öyle bir düşüncem yok ama aklımın bir kösesinde var bu şekil bi fikir ama kesinlikle ad.lt reklamlar alıp/vereceğimi zannetmiyorum hiç yapmam daha iyi..

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al