wmaraci reklam

Şarküteri dükkanı açmak mantıklı mı ?

2 Mesajlar 1.275 Okunma
wmaraci reklam

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1082
  • Beğeniler 473 / 426
  • Ticaret 59, (%0)
Merhabalar arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi konsept bir şarküteri dükkanı açmayı düşünüyorum köyden akrabalarımdan organik ürün temin edebiliyorum ve yerel olarak bir kuruye ile paket sipariş ve haftalık / aylık abonelik tarzı bir sistem üzerindende satış yapmayı planlıyorum online alışveriş olcak internet sitesi üzerindende satış düşünmekteyim tabi önceliğim yerelde sistemi oturtmak ve uygun bir dükkan alan olarakta geniş bir yer var aklımda işlek bir yerde kahvaltı salonu ve dükkan önü için vitamin bar tarzı şeyler düşünmekteyim sizce bu sektöre bu düşünce ile yatırım yapmalımıyım ? Sektörde bulunan veya bilgi sahibi arkadaşlar beni aydınlatırlarsa sevinirim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Çok yakın arkadaşlarımın değişik konumlarda şarküteri dükkanları var. Eğer tedarik konusunda sıkıntı yaşamayacaksan, ürünlerin fiyatını istediğin seviyede alabileceksen güzel, karlı bir iş olduğunu söyleyebilirim. Hatta bir servis aracı alarak bir personelini günlük dağıtıma da gönderebilir, perakende satışlar üzerinden de kazanç elde edebilirsiniz. En yakın dostum sadece yumurta satışı yapıyor. Ama gittiği şarküteri ve bayilere peynir, zeytin, tereyağı, sucuk gibi ürün satışı da yapıyor. Bu sayede yol, yemek ve personel giderlerini rahatlıkla karşılıyor. İnsanlar ile iletişim, ikna kabiliyeti, ürün kalitesi ile her şey olabilir.
ErenGemici

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al