wmaraci reklam

Yabancı Dizi Sitesi Açmak?

6 Mesajlar 2.002 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

formlu98 formlu98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar selam,
internette tecrübem fazla yok, bu zamana kadar birkaç forum sitesi açtım. 2015-16 arası revaçta olan forum sitelerinden içeriğini zaten o zamanlar forumlarda takılanlar bilir. :) boş beleş işlerdi, davalık da olduk bakalım nolacak. Herneyse, şuan memleketin durumlarından dolayı iş bulamıyorum, sıkıntıdan patlamak üzereyim. Evde oturup, saatlerce bilgisayar başında oyun oynayıp sörf yapmak zerre bana göre değil gerçekten bu tarzda yaşam stili olan arkadaşların allah yar ve yar yardımcısı olsun harbiden zor iş. Neyse, arkadaşlar ben bir yabancı dizi sitesi açmak istiyorum, telif vs işleri için mail.ru vs o tarz yerlere upload edeceğim -ki bu problem değil. İş hazır oldukdan sonra gerekirse bi takım oluşturulur, bilmediğimi arkadaşlarım yardım eder. Sadece size sormak istediğim şu, güzel bir yabancı dizi sitesi açılsa, güzel bir para bırakır mı? insanlar pinterestta post paylaşıp, moda tarzı şeylerden binlerce lira kazanıyorlar spamla şaka gibi. Bir de internete güzel bir siteyle tüm dizileri eklemek var, ya ölüsü bile yine hit getirir her türlü hitin gelmeme şansı yok diye düşünüyorum. Gereksiz iddialı olabilirim lakin bu kesinlikle '' ben '' ile ilgili değil, bu satırları okuyan herkes en az 1 kerede olsa yabancı dizi izlemiştir. Siz ne düşünüyorsunuz? gelin sohbet edelim hemde.

wmaraci
reklam

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
İşini düzgün yaparsan evet hala para var. Ama dizi işinde olaylar iyice kötüleşti Dsmart Tivibu Digiturk hepsi dizilerin telif haklarını satın aldı. Mesela Game of Thrones yayınla sitende anında ne olursa olsun senı bulurlar davalık olursun. Açıkcası ben indirme sektöründeyim önermiyorum keşke o parayla legal bir platform açsaymışım. İndirme sitemi de kapatacağım zaten.

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)

• Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Evet hocam doğru diyorsun, özellikle The Walking Dead ve Game of Thrones neredeyse hiçbir yerde yok, bu iki dizi sıkıntılı bence, ama güzel de bir strateji. Dizi bilmem ne diye bi site vardı, +12 yaş -8iq lü bi alan adı vardı. Teması vs görsen, kraloyun gibiydi. Adamlar twdye altyazı koyup siteye koyuyorlardı, günde 90bin izlenme falan alıyorlardı. bunuda gruplara falan yayarak yapıyorlardı. aslında çabuk bir şekilde biraz yükselmek için bu riskler alınabilir, veya alınmayadabilir. bir de şu mesele var, çok araştırdım bu konuyu '' tercümanın olması lazım '' diyor herkes, herkes demeyelimde çoğu. abi ben milleti anlamıyorum, bu tarz yorumlar atan herkes bence kesinlikle bu piyasada ve rakip istemiyorlar. en basitinden yabancı dizi izle yazın, ilk çıkan 5 siteye girin diğer 4'ü o 5 sitenin birinden alıp, siteye koyuyor. bence tercümana falan da kesinlikle gerek yok, zaten ilk 5de çıkan diğer 4 sitede 1 yerden alıyor. he tabi etkisi olur mu, olur gibi sonuçta herkes ilk sana bakar izlemeye gelir. -ki bu da ilk zamanlar avantaj değil, bence kesinlikle dezavantaj olur. zaten kimsenin çeviri yaptığı yok, adamlar senin site bi girecek çoğu şeyi ilk sen çevirmişsin, adam 1. sırada tak senden alıp kendi sitesine yapıştıracak sende aa ben niye öne çıkmıyorum diye üzüleceksin. bu çevirmenlerin önemi falan dizimag bittiğinde bitti abi bence.

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
varsa mobil programla'ya gr derim bütçe yada paranız varsa

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Malesef :/

• Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Yukarı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al