wmaraci reklam
lidertakipci

Sermayeniz olsa nasıl projeyi hayata geçirirdiniz ?

37 Mesajlar 2.997 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OgulcanGulcemal OgulcanGulcemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 110 / 136
  • Ticaret 5, (%100)
crookersss çok iyi bir yatırımcı bulmuşsunuz giyim konusunda önünüz epey bir açık, önemli olan ileriyi görebilmek umarım iyi yerlere gelirsiniz sizde.
Bu şirket sahibini gerçekten merak ettim hızırmıdır nedir :)

OGULCANGULCEMAL.COM - KİŞİSEL BLOG
wmaraci
reklam

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

OgulcanG1 adlı üyeden alıntı

crookersss çok iyi bir yatırımcı bulmuşsunuz giyim konusunda önünüz epey bir açık, önemli olan ileriyi görebilmek umarım iyi yerlere gelirsiniz sizde.
Bu şirket sahibini gerçekten merak ettim hızırmıdır nedir :)

Valla hocam 29 yasindayim yillarca farkli projeler icin yatirimci aradim. Kovani, dalga geceni, tersleyeni, kölesi yapmak isteyeni... Neyse evlendim dedim web tasarimdan ben devam edeyim. Kader iste bi musterimle muhabbetimiz isi asti arkadas gibi olduk. 40 li yaslarda buyuk bir yabanci sirket sahibi. Hic alakasiz yere dediki boyle aylik 3-5 binle olmaz sana sermaye benden isini buyut sektor sende hibe edicem melek yatirimci olayim dedi ve simdi projeler ariyorum :) allah hepinize nasip etsin insallah hayirlisi olur utanmayiz :)

ahmet47 ahmet47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci, Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Bitcoin ödeme sistemi yapardım. BitPay gibi kaliteli ve basit bir ödeme sistemi.

¯\_(ツ)_/¯

OgulcanGulcemal OgulcanGulcemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 110 / 136
  • Ticaret 5, (%100)

crookersss adlı üyeden alıntı

Valla hocam 29 yasindayim yillarca farkli projeler icin yatirimci aradim. Kovani, dalga geceni, tersleyeni, kölesi yapmak isteyeni... Neyse evlendim dedim web tasarimdan ben devam edeyim. Kader iste bi musterimle muhabbetimiz isi asti arkadas gibi olduk. 40 li yaslarda buyuk bir yabanci sirket sahibi. Hic alakasiz yere dediki boyle aylik 3-5 binle olmaz sana sermaye benden isini buyut sektor sende hibe edicem melek yatirimci olayim dedi ve simdi projeler ariyorum :) allah hepinize nasip etsin insallah hayirlisi olur utanmayiz :)

Gerçekten çok sevindim sizin adınıza. Allah utandırmasın yolunuz açık olsun :)
crookersss

kişi bu mesajı beğendi.

OGULCANGULCEMAL.COM - KİŞİSEL BLOG
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

ahmet47 adlı üyeden alıntı

Bitcoin ödeme sistemi yapardım. BitPay gibi kaliteli ve basit bir ödeme sistemi.

Hic bilmedigim bir sektor hocam ya.

Ek Olarak:

OgulcanG1 adlı üyeden alıntı

Gerçekten çok sevindim sizin adınıza. Allah utandırmasın yolunuz açık olsun :)

Cok sagol kardesim :)

ahmet47 ahmet47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci, Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
crookersss bence bir araştırın. Ben şu an yurt dışından bazı işler alıyorum. Ödemeleri de bitcoin ile istiyorum. Sorunsuz bir şekilde çok düşük ücretle geliyor.

¯\_(ツ)_/¯

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

ahmet47 adlı üyeden alıntı

crookersss bence bir araştırın. Ben şu an yurt dışından bazı işler alıyorum. Ödemeleri de bitcoin ile istiyorum. Sorunsuz bir şekilde çok düşük ücretle geliyor.

Eyvallah hocam aklımda olsun biraz öğrenmem lazım hakkında hiç bişey bilmediğim vir sektör ama sermayem olsa yatırırdım diyorsanız bi nedeni vardır :)

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

crookersss adlı üyeden alıntı

Eyvallah hocam aklımda olsun biraz öğrenmem lazım hakkında hiç bişey bilmediğim vir sektör ama sermayem olsa yatırırdım diyorsanız bi nedeni vardır :)

Bende bir süredir CD-Key işine girmeyi düşünüyorum, Elektronik bir ürün olduğu için kargo..vs derdi yok, üstelik stok derdi de yok. O bütçe ile de bu iş 10 numara olurdu.

Oyun sektöründe projelerim olduğu için reklam konusunda sıkıntı yaşamayacağım için de bu proje aklıma yatmış olabilir, zira geçtiğimiz ay çıkış yapan bir oyun ile ilgili 5 bin civarı potansiyel alıcıya doğrudan hitap ediyordum. Ancak fırsatı maddi imkansızlıklardan kaçırdım. Kendim değerlendiremeyince de firmalara e-posta atarak durumdan bahsettim ve satış için ürün talebinde bulundum. Firmalar ise gerçekten komik teklifler yaptılar ve şu an 5 bin kişinin en az 4 bin tanesi ürünü sağdan solda aldı.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Bilişim sektörüne yatırmanızı tavsiye etmem.

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
SkyGhostAir Ustam sektör aynı olmasa da benimde çok iyi fikirlerim heba olmuştu maddi imkansızlıklardan dolayı. Şimdi herşeyden vazgeçmişken hiç hesapta yokken kendisi geldi yatırım şans işi işte umarım sizede böyle bir fırsat doğar. Fakat benim hakim olduğum konular web tasarım, seo ve e-ticaret yönetimi. Mesela çinden konteynır ile mal bile getirebilirim çünkü yatırımcının çinde fabrikası var. Bu şekilde bir ticaret de olabilir.

Ek Olarak:

MertUslu adlı üyeden alıntı

Bilişim sektörüne yatırmanızı tavsiye etmem.

Evet bende hosting vs gibi bilişim üzerine değilde hem online hem de reel satabileceğim bir ürün yada ürün grubuna yatırım yapmak istiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al