wmaraci reklam
lidertakipci

Silkroad Online Pvp Server HK.

18 Mesajlar 1.715 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Gupur Gupur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba arkadaşlar bir abim ile silkroad online oyunu için pvp server açmayı düşünüyoruz, 1000 useri kaldıracak bir VDS arıyoruz tavsiyeniz nedir?

Vds'ye silkroad online pvp server kurulumu kaça yapılıyor nasıl yapılıyor? Korumalı güzel bir firma önerinizi bekliyorum 1000 useri kaldirabilecek bir vds arıyoruz...

wmaraci
reklam

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
http://www.onlinesunucular.com/silkroadsup.php
site benim degildir google'da buldum bu arada açarsanız bende oyuncu olarak gelebilirim. daha önce bende bir server açmıştım.

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

http://www.onlinesunucular.com/silkroadsup.php
site benim degildir google'da buldum bu arada açarsanız bende oyuncu olarak gelebilirim. daha önce bende bir server açmıştım.

Hangi paketi tavsiye edersiniz hocam ?

bylacoste bylacoste Lacoste'sal Üye Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

Gupur adlı üyeden alıntı

Hangi paketi tavsiye edersiniz hocam ?

Başlangıç için ilk paketi alır hedeflediğiniz usera ulaşınca ki o online sayısı, ondan sonra paket yükseltirsiniz.

bayiol [.net] satılıktır - pm atın
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)

bylacoste adlı üyeden alıntı

Başlangıç için ilk paketi alır hedeflediğiniz usera ulaşınca ki o online sayısı, ondan sonra paket yükseltirsiniz.

Tavsiye edebileceğiniz firma var mıdır?

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
hocam ben size yarın ayrıntıları yazarım.

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

Gupur adlı üyeden alıntı

Tavsiye edebileceğiniz firma var mıdır?

Kurulum ve geliştirme hakkında bilginiz varmı?
http://www.sunucusatis.net/ şu firma işinizi görebilri. Daha önce metin2 server için bir firma ile çalışmıştım orada silkroad da vardı önerecektim ancak kapanmış. Şimdi şöyleki bu firmalar kurulumu yaparlar size ama fixdir kurulumlar itemdir şudur budur herşeyi kendiniz hazırlamalısınız. Ama hangi firmadan alırsanız alın kendinizi deneme adına 1 haftanızı oyuna ayırın hataları görün ve nerfleyin hepsini. Daha sonrasında oyun oynandıkça hataları bildirirler yada fark edersiniz zaten herkesin elinde olmadık itemler çıkınca, adam aniden yükselince seviye anlamında. Örneklemek mümkün dediğim gibi hizmeti hızı iyi olan kullanımları düzgün olan herhangibidir siteden vds alabilirsiniz. Düzenlemek server filesları geliştirmek size kalmış birşey.

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)

Kurulum ve geliştirme hakkında bilginiz varmı?
http://www.sunucusatis.net/ şu firma işinizi görebilri. Daha önce metin2 server için bir firma ile çalışmıştım orada silkroad da vardı önerecektim ancak kapanmış. Şimdi şöyleki bu firmalar kurulumu yaparlar size ama fixdir kurulumlar itemdir şudur budur herşeyi kendiniz hazırlamalısınız. Ama hangi firmadan alırsanız alın kendinizi deneme adına 1 haftanızı oyuna ayırın hataları görün ve nerfleyin hepsini. Daha sonrasında oyun oynandıkça hataları bildirirler yada fark edersiniz zaten herkesin elinde olmadık itemler çıkınca, adam aniden yükselince seviye anlamında. Örneklemek mümkün dediğim gibi hizmeti hızı iyi olan kullanımları düzgün olan herhangibidir siteden vds alabilirsiniz. Düzenlemek server filesları geliştirmek size kalmış birşey.

Herhangi bir siteden VDS alirsam bu oyunu sunucuya kurduracak birini bulmam gerekiyor hocam

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

Gupur adlı üyeden alıntı

Herhangi bir siteden VDS alirsam bu oyunu sunucuya kurduracak birini bulmam gerekiyor hocam

Yok hocam dediğim gibi satın aldığınız yere kurdurun bu oyun sunucusu satan direk bu işleri yapan sitelere. Sonrasında edit için ayrı, koruma için ayrı para istiyorlar kurcalaya kurcalaya yadabilgi sahibiyseniz kendinizde yapabilirsiniz demek istedim.

yalcnuygur yalcnuygur Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)

Yok hocam dediğim gibi satın aldığınız yere kurdurun bu oyun sunucusu satan direk bu işleri yapan sitelere. Sonrasında edit için ayrı, koruma için ayrı para istiyorlar kurcalaya kurcalaya yadabilgi sahibiyseniz kendinizde yapabilirsiniz demek istedim.

Öncelikle kusura bakmayın konuyu baltalamak istemiyorum ama aldıkları 20 TL sunucuyu en az 80 TL işçilik alıyorlar ve bir kez değil, her ay. Hadi ilk ay 100 TL alsınlar (işçilik masrafıdır, hakkıdır) anlarım ama her ay 100 TL alıyorlar.
Bir serverin zaten sana kazanç sağlaması 2 veya 3 ayı buluyor bu zaman sürecinde hep zarar. Bu zamandan sonra da kazandığın paranın 80 TL sini kuran siteye ödemiş oluyorsun. Tavsiyem Vds ye serveri kurup teslim edecek birini bulmak şart :rolleyes:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al