Site açıp evime aileme maddi destek sağlamak istiyorum. Ne yapabilirim?

41 Mesajlar 5.378 Okunma
smmexpress

zeza zeza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 5 / 56
  • Ticaret 3, (%100)
ingilizce ingilizce ingilizce

wmaraci
reklam

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
1 saniye bile değerliyken, 1 kaç dakikanızı ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederim, benim öyle büyük bir projem yok, Zukerberg meselesini örnek olarak verdim saten öyle büyük bir projem olmaz olamaz, ama böyle oturduğun yerde durmakta bize yakışmaz.Ben milyarların peşinde değilim amacım 10 20 50 100 tl dahi olsa aileme katkıda bulunmak. Bin TL'de dahi gözüm yok yani.

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)
Büyük yanılgı, bir websitesi ile herşeyi yaparsın. İlla ekşi yada onedio gibi şeylere gerek yok. Sizin çalışma şekliniz yanlış sanırım onun için kazanamıyosunuz.

NovemberNight adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Şu an Türkiye'de dişe dokunur para kazanan siteler Alexa TR ilk 1000'deki sitelerdir. Yani milyonlarca site içinden sadece ilk bin tanesi iyi kötü para kazanabiliyor.

Benim çok yakın bir dostumun Alexa TR 600'lerde bir sitesi var. Benden gizlemez aylık kazandığı para 1500-2000 ortalama. Mevsimsel bir şeyler olduğu için yayınlar, bazı aylar 3000 lere çıkıyor bazı aylar 1000 lere kadar düşüyor ortalama 1500-2000.

Eğer ekşi sözlük onedio gibi daha önce denenmemiş bir fikrin varsa buyur hiç çekinmeden başla. Değilse bence bir işe gir çalış, ailene o şekilde destek olursun. Web sitesinden geçim sağlayacak para kazanabilmek çok zor. Büyük projeler ekip istiyor, para ekibe dağıtılınca elde gene az miktarlar kalıyor. Türkiye'de 30-40 site web'ten parayı götürüyor, bunun dışında ilk 1000 de eh işte denecek bir para kazanıyor. Kalan kısım aylık 30 lira - 40 lira, 100 lira 200 lira hadi taş çatlasın 500 lira kazanıyor

Bir işe girersen (eğitim düzeyin ne bilmiyorum genel konuşuyorum) en az alacağın para 1500 liralarda olur. Belli alanda bir yetkinliğin varsa en azından 2000'lerle başlarsın. 2000 lirayı kazandıracak site yapmak için çok ciddi emekler harcaman lazım ki sonucunda kazanabilir misin belirsiz.

Eş zamanlı hobi olarak siteni de açarsın, tutarsa, kayda değer kazandırırsa işi bırakırsın o zaman.

PS: hobi olarak sitem var, her gün zaman ayırıyorum. Günlük hit 1000+ Alexa TR 11 bin, kazanç 50-60 lira :D (adsense +sponsor)
Selamlar...

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL

Mikaes Mikaes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuda bende ilgileniyorum, bilgisi olan arkadaşlar pm atabilir mi.

wmaraci
wmaraci

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)

TRomantik adlı üyeden alıntı

Büyük yanılgı, bir websitesi ile herşeyi yaparsın. İlla ekşi yada onedio gibi şeylere gerek yok. Sizin çalışma şekliniz yanlış sanırım onun için kazanamıyosunuz.

Hocam ben zaten hobi için yapıyorum dediğim gibi ama bunun için bir yol varsa arkadaşımıza önerin de kazanmaya başlasın o zaman.

TamirServis TamirServis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ruhum öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 24 / 7
  • Ticaret 5, (%80)
Bu işler seo'ya bakar istediğin sektöre gir seoyu biliyorsan kazanırsın.

atahanuzun74 atahanuzun74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 17 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeşim bana bir pm atar mısın :)

http://baglamanotalari.com

Atahan UZUN

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Merhaba öncelikle ailenize destek olmak adına bu tarz bir girişimfe bulunmanızı tebrik ediyorum. Web sitesi haricinde ticarete girmenizi öneririm. Antalyadamı yaşıyorsunuz.
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
evet antalyada yaşıyorum.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Webmaster arkadaslar alınmasın lütfen web sitelerinden adam gibi para kazanan çok az kişi var.Şahsen bende ticaret yapıyorum hobi olarak web siteyle ilgileniyorum bir iki yazı yayınlamakla, reklamla para kazanılmıyor anca host ve diğer sitelerin masrafını çıkarıyor.Size önerim bayanlara yönelik face twitter ve pinteres sayfaları açın.Daha sonra internetten mahmutpaşa bayan çanta satanlar veya tahtakale yeşildirek merter vs toptancıların merkezleri buralarda.Bayan çanta bluz etek vs bu tarz ürün satan imalatçıları arayın durumu izah edin toptan fiyat alın ve şipariş verdiğinizde size kargolayacaklarsa anlaşın.Açtığınız hesaplarda ürünlerin resimlerini paylaşın.Hatta ufak bütceli reklam verin begeni sayfanız artsın.Misal sayfadan bir bayan ürün gördü diyelim sizi arasın veya mesaj atsın istediği ürün çanta diyelim kargo dahil 55 tl yazdınız. Kapıda ödeme istedi siz 3 günde teslim olacak şekilde siparişi alırsınız. Cepte 200 lira sermayeniz olsun. Toptancıya bir adet bayan çantası siparişi geçin havalesini yapın size kargolasın sizde müşterinize ptt kargo ile kapıda ödeme kargolarsınız.Maliyet hesabı çantayı maximum 15 tl ye aldınız kargo masrafı 7 tl maliyet 22 tl müşterşne kargoladınız 7 tl 29 tl 55 e sattınız 24 tl kar.Günde 4 tane satın aysonu hesabınızı yapın. Çanta olarak örnek verdim başka üründe olabilir. Ayrıca ptt ile gönderince faturasız gönderebiliyorsunuz. Bu arada bayanlara yönelik ürün satışında bayanlarda iade oranı çok düşük.İade etmek isteyen pek fazla olmaz kafanız rahat olur.
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al