Webmaster arkadaslar alınmasın lütfen web sitelerinden adam gibi para kazanan çok az kişi var.Şahsen bende ticaret yapıyorum hobi olarak web siteyle ilgileniyorum bir iki yazı yayınlamakla, reklamla para kazanılmıyor anca host ve diğer sitelerin masrafını çıkarıyor.Size önerim bayanlara yönelik face twitter ve pinteres sayfaları açın.Daha sonra internetten mahmutpaşa bayan çanta satanlar veya tahtakale yeşildirek merter vs toptancıların merkezleri buralarda.Bayan çanta bluz etek vs bu tarz ürün satan imalatçıları arayın durumu izah edin toptan fiyat alın ve şipariş verdiğinizde size kargolayacaklarsa anlaşın.Açtığınız hesaplarda ürünlerin resimlerini paylaşın.Hatta ufak bütceli reklam verin begeni sayfanız artsın.Misal sayfadan bir bayan ürün gördü diyelim sizi arasın veya mesaj atsın istediği ürün çanta diyelim kargo dahil 55 tl yazdınız. Kapıda ödeme istedi siz 3 günde teslim olacak şekilde siparişi alırsınız. Cepte 200 lira sermayeniz olsun. Toptancıya bir adet bayan çantası siparişi geçin havalesini yapın size kargolasın sizde müşterinize ptt kargo ile kapıda ödeme kargolarsınız.Maliyet hesabı çantayı maximum 15 tl ye aldınız kargo masrafı 7 tl maliyet 22 tl müşterşne kargoladınız 7 tl 29 tl 55 e sattınız 24 tl kar.Günde 4 tane satın aysonu hesabınızı yapın. Çanta olarak örnek verdim başka üründe olabilir. Ayrıca ptt ile gönderince faturasız gönderebiliyorsunuz. Bu arada bayanlara yönelik ürün satışında bayanlarda iade oranı çok düşük.İade etmek isteyen pek fazla olmaz kafanız rahat olur.