wmaraci reklam

Sitem ile ilgili önerileriniz

7 Mesajlar 1.151 Okunma
wmaraci reklam

Ozzkan Ozzkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar Gameplay Video siteme baya emek vermek istiyorum.Açtığımdan beri aksilikler birbirini kovaladı.4 defa sıfırdan kurmak zorunda kaldım. Şimdi sizden sitem ile ilgili önerilerinizi bekliyorum :)

wmaraci
reklam

Celko Celko Facebook Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek iOS Developer & ASO Expert
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
anasayfada boşluklar çok fazla hocam daha düzenli bir hale getirebilirsin orayı

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Alexa sıralamasında sanki bir uyumsuzluk var.Tr ile dünya sıralaması hiç paralel gözükmüyor.
Backlink çalışması yapmışsınız ama içlerinde (baktığım kadarı ile) dizi-film sitesi ve edu-gov link göremedim.Blogroll kısmındaki ereksiyon bağlantısı bazı ziyaretçileri kaçırabilir.Videoları kendi sitenizde izletmeniz daha faydalı sonuçlar doğuracaktır.Linkle ziyaretçileri başka sitelere göndermek bu anlamda çok faydalı olmayabilir.
Dizi-film sektörü zor bir sektör,genelde ilk sıralardaki siteler kendi uploadlarını kendi yapıyor.Botle veya embedle dizileri çeken sitelerin çok fazla başarılı olduğunu ben görmedim pek.
Başarılar dilerim.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.

sRht sRht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
sitede boşluk çok fazla gibi görünüyor hocam biraz daraltılırsa daha hoş görünceğine eminim.

wmaraci

• Üyelik 14.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Celko adlı üyeden alıntı

anasayfada boşluklar çok fazla hocam daha düzenli bir hale getirebilirsin orayı

kategorileri diyorsan ona bir ayarlama getireceğim :)

savaser adlı üyeden alıntı

Alexa sıralamasında sanki bir uyumsuzluk var.Tr ile dünya sıralaması hiç paralel gözükmüyor.
Backlink çalışması yapmışsınız ama içlerinde (baktığım kadarı ile) dizi-film sitesi ve edu-gov link göremedim.Blogroll kısmındaki ereksiyon bağlantısı bazı ziyaretçileri kaçırabilir.Videoları kendi sitenizde izletmeniz daha faydalı sonuçlar doğuracaktır.Linkle ziyaretçileri başka sitelere göndermek bu anlamda çok faydalı olmayabilir.
Dizi-film sektörü zor bir sektör,genelde ilk sıralardaki siteler kendi uploadlarını kendi yapıyor.Botle veya embedle dizileri çeken sitelerin çok fazla başarılı olduğunu ben görmedim pek.
Başarılar dilerim.

Öncelikle alexada uyumsuzluğun nedeni sitemi ingilizce tutmaya çalışmamdan kaynaklanıyor.Backlinkleri oyun sitelerinden alıyorum.Videoları kendi serverimde barındırmayı düşündüm ancak vps gerekiyor şuanki hosting de yeterli ama eminim cpu sorunu olucaktır.Blogroll kısmındaki ereksiyon bağlantısı nedir? onu bilmiyorum :(

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)

OzKn07 adlı üyeden alıntı

kategorileri diyorsan ona bir ayarlama getireceğim :)

Öncelikle alexada uyumsuzluğun nedeni sitemi ingilizce tutmaya çalışmamdan kaynaklanıyor.Backlinkleri oyun sitelerinden alıyorum.Videoları kendi serverimde barındırmayı düşündüm ancak vps gerekiyor şuanki hosting de yeterli ama eminim cpu sorunu olucaktır.Blogroll kısmındaki ereksiyon bağlantısı nedir? onu bilmiyorum :(

Hocam yanlış siteye yazmışım,yanlışlıkla film-izleyin.org a yazılmış,moderatörler değerlendirmeyi silebilir.Galiba imzadaki siteyi yanlışlıkla sizi siteniz sandım.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.

• Üyelik 14.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

savaser adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış siteye yazmışım,yanlışlıkla film-izleyin.org a yazılmış,moderatörler değerlendirmeyi silebilir.Galiba imzadaki siteyi yanlışlıkla sizi siteniz sandım.

gameplayvideo.net benim sitem :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al