lostyazilim

siteme üye gelmesi için ne yapmalıyım

20 Mesajlar 1.595 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

bucali35 bucali35 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uretim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
bunlar yüzünden konu baska yerlere gidiyo ve aradımız cevabı bulamıyoz

wmaraci
reklam

Kitleservers Kitleservers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İnternet ve Bilişim hizmetleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 73 / 26
  • Ticaret 15, (%100)
Bu kadar tartışmaya gerek yok arkadaşım site içi ve site dışı seo yapacaksın yavaş yavaş ilk sayfaya gelirsin çok zor bir alan değil.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Sağlık sektörü en iyi sektörlerden biri ama son zamanlarda talep oldukça fazla arttı zor sayılır. Forum oluşturma mantığınız güzel olmuş ancak onun yerine soru/cevap bölümü oluştursaydınız çok daha etkili olurdu diye düşünüyorum. Makalelerinizi özgün tutmaya bakın resimleri, videoları kendi sunucunuz da barındırın. Birde Türkiye'de fazla yaşanan sağlık sorunlarına yönelik paylaşımlarınızı arttırırsanız daha fazla ziyaretçi kazanabilirsiniz başarılar dilerim.
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uretim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
yorumunuz için çok teşekkür ederim saolun bende forumu soru cevap tarzı ıcın yapmıstım hastalıklar ve sağlık hakkındakı soruları konuların altına yazarlar diye düşünmüştüm

wmaraci
wmaraci

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Yakın zamanda bir diş hekimliği portalı açacak 4 ortaktan biri ve bir hekim olarak öncelikle gözüme batan noktalar var. Yanlış anlamayacağınızı umarak onlara değinmek istiyorum.

Sağlık bir güven işi, evet toplumda ne yazarsanız gidiyor sağlık konusunda ama güven sağlamak, tasarımla, hitabetle başlıyor bana sorarsanız. Öncelikle temanızı bu gözle irdelemenizi öneririm. Bana göre domaininiz oldukça başarılı ama devamında tıklayıp girilen sitenin tasarımı pembe, ardından sağ tarafta bulunan burçlar bölümü.

Bu sektörün profesyoneli ve sahada çalışan bir emekçisi olarak, bu tarz sağlık sitelerinin başarılı olabileceğini söylemek zor. Hem teorik hem pratik olarak renkler konusunda tecrübelerimize ve verilere dayanarak daha yumuşak renklerle devam edebilirsiniz. İçerik olarak daha kaliteli ve aranan içerikler sunabilirsiniz.

Sizin için önemli olan böyle bir domain ile çok kaliteli bir sosyal medya çalışması yapmak, stratejik olarak takipçi kitlesi kazanacak içerik planları hazırlayıp sosyal medya ile paralel yayına sunmak olmalı.

Eğer kaliteli bir tema ve görünümle ilk etapta bir üst maddede söylediğim stratejiyi başarıyla uygularsanız kritik noktalarda aranan site olabilirsiniz. Ancak yaklaşık 1 yıla yakın sürede durmadan aranan içerikleri girmek ve buna paralel de çok özel sağlık makalelerini hazırlayarak yayına almalısınız.

Konu hakkında detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Saygılar sunar, iyi çalışmalar dilerim.
bucali35 erjantin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uretim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler haklısınız domain 5 yıllık ve siteyi yeni kurdum bütcem fazla olmadından yapcaklarımı yapamıyorum idareten böyle başladım aşamalı şekilde düzeltmelere ve çalışmalara başlıcam açıklamalarda haklısınız

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada gereksiz arkadaşımızla uğraşırken cevap yazamadım siteniz gayet güzel ve başarılı. Tema olsun yazılar olsun iyiler fakat biraz sabrederek güncel ve özgün yazı girmeye devam edin. Zaten siz farkında olmadan siteniz daha ileri gidecektir. Böyle bir sitede yerinde sayamazsınız bence yani rahat olun :=

• Üyelik 23.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uretim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Hitin gelmesi icin zaman gerekli sanirim cunku daha site 3 aylik calismaya devam edelim bu sorun cozulcektir

Elfaz Elfaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek inşaat teknikeri
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
hocam hitten kasıt günlük hitiniz kaç 3 aylık site için ?

• Üyelik 23.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uretim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
10 kisi geliyo googledan organik olarak

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al