lostyazilim

sitemi değerlendirirmisiniz

33 Mesajlar 3.077 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

voltnar voltnar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

CEMB adlı üyeden alıntı

kardeşim bu temayı kullanabilirsin ama o renkleri değiştir kör mü edicen milleti

beyaz değil mi fontları değiştireyim bir çok site bu fontu kullanıyor site 3 colums border rengi atayıp bulamadığım şey bana niye tuhaf gelmiyor yabancı gazetelere bakıyorum resimsiz genelde yorum için teşekkür ederim

wmaraci
reklam

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim az önce başka bir arkadaşa da aynısını yazdım. Önemli olan Site tasarımı değil artık. Kaliteli bir tema al, onu kendine göre ayarla ve kullan. İleride çok büyürsen eğer bir tasarım yaptırırsın.

Zira yazılım tarafını da sen yapmaya kalkarsan bu işin altından çıkamazsın. Eli yüzü düzgün kaliteli bir Wordpress temasıyla başla. Kendini geliştirirsen kapalı bir sisteme de geçersin, özel tasarım da yaptırırsın.

Bir çok site görüyorum tema yazılımı ile uğraşmama ve sadece içerik üretmeye odaklanmak için hazır bir wordpress teması kullanım onu kendine göre özelleştiriyor. Bence bunu bir düşünün...

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

işte aradığım cevap banada öyle gelmişti mobile çalışmalıyım çok teşekkür ederim

Ek Olarak:

NeroWin adlı üyeden alıntı

Kardeşim az önce başka bir arkadaşa da aynısını yazdım. Önemli olan Site tasarımı değil artık. Kaliteli bir tema al, onu kendine göre ayarla ve kullan. İleride çok büyürsen eğer bir tasarım yaptırırsın.

Zira yazılım tarafını da sen yapmaya kalkarsan bu işin altından çıkamazsın. Eli yüzü düzgün kaliteli bir Wordpress temasıyla başla. Kendini geliştirirsen kapalı bir sisteme de geçersin, özel tasarım da yaptırırsın.

Bir çok site görüyorum tema yazılımı ile uğraşmama ve sadece içerik üretmeye odaklanmak için hazır bir wordpress teması kullanım onu kendine göre özelleştiriyor. Bence bunu bir düşünün...

güzel bir açıklama olmuş önce içerik yorum için teşekkür ederim

Farazi Farazi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 157 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Sade olması güzel ama çok basit duruyor. Daha profesyonel görünebilir. Ne de olsa html css vs. biliyorsun. Renklendir biraz. Reklamları metinlerden ayır. Çok iç içe geçmişler. Kategorileri ve markaları, sosyal ağlar gibi sağda veya solda sırala. BİM ve ŞOK aktüel sitelerine göz at istersen. Başarılar.

www.parapratik.com
wmaraci
wmaraci

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Ücretsiz güzel wordpress temaları mevcut, öneririm.

https://www.dopinger.com/tr

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Ya bizim gözlerimiz mi alışmış acaba şatafatlı sitelere gereksiz bir boğuculuk sardı siteye girdiğim gibi beni anlatamıyorum şuan :D

Sosyal olan her şey.

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Farazi adlı üyeden alıntı

Sade olması güzel ama çok basit duruyor. Daha profesyonel görünebilir. Ne de olsa html css vs. biliyorsun. Renklendir biraz. Reklamları metinlerden ayır. Çok iç içe geçmişler. Kategorileri ve markaları, sosyal ağlar gibi sağda veya solda sırala. BİM ve ŞOK aktüel sitelerine göz at istersen. Başarılar.

basit yapmak istememdeki sebep herkes siteme girebilsin fazla kota götürmesin donanımhaber mesela çok kasıyor. çok renksiz bir site renksiz monitör çıkmasa iyiydi ama doğru söylüyorsun renk lazım kategoriler ve markalar solda değil mi 1201 px üstünden girince solda olması lazım. reklamlarla metinlerin içi içe girmesi biraz kurnazlık değişmesi gerek insanlar siteye reklama tıklamak için girmiyor yorumun için teşekkür ederim

Ek Olarak:

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

Ücretsiz güzel wordpress temaları mevcut, öneririm.

ücretsiz olması önemli değil para vermeden para kazanılmaz yeter ki daha iyisi olsun. başaranlar genelde öyle yapıyor

Ek Olarak:

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Ya bizim gözlerimiz mi alışmış acaba şatafatlı sitelere gereksiz bir boğuculuk sardı siteye girdiğim gibi beni anlatamıyorum şuan :D

benim zamanımda mynet yahoo vardı eski nesilim ondan galiba onlar popülerdi benim amacım giren kişi indirimi öğrensin en az kotayla site açılırken beklemesin onun için mobile menuyü bile css ile yaptım tek bir js yok sitede genelde kullanıcılar 25-34 yaş arası yorumun için teşekkür ederim

sertacs sertacs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 70 / 53
  • Ticaret 6, (%100)
eski tarz siteler fark yaratabilir. ben bol resimli jan janlı siteleri sevmiyorum. bu site güzel sade ama bir boğuculuk var tam olarak sebebi neyden kaynaklanıyor farkedemedim

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

sertacs adlı üyeden alıntı

eski tarz siteler fark yaratabilir. ben bol resimli jan janlı siteleri sevmiyorum. bu site güzel sade ama bir boğuculuk var tam olarak sebebi neyden kaynaklanıyor farkedemedim

çoğunluk bir boğuculuk var diyor bende bulamadım onun içinde buraya yazdım site renksiz mi geliyor yuvarlatılmış divler anlamsız mı veya header logo yok diye mi logo yaptım ama daha eklemedim yorumlara göre bakacağım yorumuz için teşekkür ederim

L0ckam L0ckam Keep on rising Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 37 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Flat tasarım kullanmanızı tavsiye ederim, sadelik yakalayayım derken kullanıcılarınızdan olmayın. Başarılar

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al