Farazi adlı üyeden alıntı

Sade olması güzel ama çok basit duruyor. Daha profesyonel görünebilir. Ne de olsa html css vs. biliyorsun. Renklendir biraz. Reklamları metinlerden ayır. Çok iç içe geçmişler. Kategorileri ve markaları, sosyal ağlar gibi sağda veya solda sırala. BİM ve ŞOK aktüel sitelerine göz at istersen. Başarılar.

basit yapmak istememdeki sebep herkes siteme girebilsin fazla kota götürmesin donanımhaber mesela çok kasıyor. çok renksiz bir site renksiz monitör çıkmasa iyiydi ama doğru söylüyorsun renk lazım kategoriler ve markalar solda değil mi 1201 px üstünden girince solda olması lazım. reklamlarla metinlerin içi içe girmesi biraz kurnazlık değişmesi gerek insanlar siteye reklama tıklamak için girmiyor yorumun için teşekkür ederim

Ek Olarak:

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

Ücretsiz güzel wordpress temaları mevcut, öneririm.

ücretsiz olması önemli değil para vermeden para kazanılmaz yeter ki daha iyisi olsun. başaranlar genelde öyle yapıyor

Ek Olarak:

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Ya bizim gözlerimiz mi alışmış acaba şatafatlı sitelere gereksiz bir boğuculuk sardı siteye girdiğim gibi beni anlatamıyorum şuan :D

benim zamanımda mynet yahoo vardı eski nesilim ondan galiba onlar popülerdi benim amacım giren kişi indirimi öğrensin en az kotayla site açılırken beklemesin onun için mobile menuyü bile css ile yaptım tek bir js yok sitede genelde kullanıcılar 25-34 yaş arası yorumun için teşekkür ederim