freelance iş ilanları

Sizce bu doğrumudur?

6 Mesajlar 683 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yorulmaz35 yorulmaz35 Amatör Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 103 / 44
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar youtubede rasladığım top5 kanalı içeriği hoşuma gitti . şimdi bende bu arkadaşa rakip olmak istiyorum . kanal teması aynı kalıcak yani 5 şarkılık videolar . hatta kanal sahibine mesaj attım ortak olmak için ama geri dönüş olmadı . kötü biri olarak anılmak istemiyorum ama tamda aradığım türden bi içerik . sizce bu doğru bi rekabetmi ? rakip olarak kanal açmalımıyım ? yorum yaparsanız sevinirim çıkmazdayım :confused:

wtf!?*
wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
facebook ilk açıldığında ondan önce yapılmış ve ona benzeyen birsürü sosyal medya vardı. Facebook belkide onlardan esinlendi. Tanıtımını reklamını yaptı dünyada popüler oldu ama kimse çıkıp biz zaten bunu önceden yapmıştık o bizden esinledi demedi :)
yorulmaz35

kişi bu mesajı beğendi.

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
ona rakip olmanın mantığı yok. rakip olunca ne oluyo? önemli olan izlenmek. sen onu taklit edicem diyosun bunuda rakiplik sanıyosun.

Ertsemm Ertsemm WodPress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Ondan daha orjinal listeler hazırlayacağına inanıyorsan kesinlikle aç. Ama gidipte adamın içeriklerinin aynısını paylaşma.

Adaymuhendis.com Mühendis Adaylarının Buluşma Noktası.
wmaraci
wmaraci

yorulmaz35 yorulmaz35 Amatör Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 103 / 44
  • Ticaret 2, (%100)

madalyon adlı üyeden alıntı

ona rakip olmanın mantığı yok. rakip olunca ne oluyo? önemli olan izlenmek. sen onu taklit edicem diyosun bunuda rakiplik sanıyosun.

yanlış anladın bence hocam . içerik aynı eyvallah sözüm yok zaten bunun doğru olup olmadığını soruyorum . ama sunumum ve tarzım diğer kanalla birebir olmucak.

Ek Olarak:

Ertsemm adlı üyeden alıntı

Ondan daha orjinal listeler hazırlayacağına inanıyorsan kesinlikle aç. Ama gidipte adamın içeriklerinin aynısını paylaşma.

klon kanal gibi bişey olur hocam onu bende istemem . tabikide birebir olmucak . görsellerine kadar farklı bi kanal oluşturmak istiyorum

wtf!?*

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Benim şuan bir film inceleme sitem var. Ben açmadan önce başkaları da açmıştı. Ama ben açtıktan sonra da kimse bana gelip sen neden film öneri sitesi açıyorsun ben açmıştım diyemez. Benden sonra açanlar da oldu ben de onlara gidip diyemem. Yani dünyanın kuralı bu.Bir şey yapacaksan elinden gelenin en iyisini yapman gerekiyor. Eğer elinizden gelen o kanaldan daha iyi bir şey ise kesinlikle açın ilk abonelerinizden biri de ben olurum. Çeşitli konularda da yardım ederim hatta film konularında ortak çalışabiliriz.
yorulmaz35

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al