wmaraci reklam

Sizce Devam Etmeli miyim?

22 Mesajlar 2.664 Okunma
wmaraci reklam

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
Merhaba

Geçen sene bu zamanlar bir blog sitesi açtım içerisinde can sıkıntısında yapılabilecekler ya da hobiler ile ilgili bir kaç fikir paylaştım fakat şu an durma noktasındayım yani hiç bi fikir yazamıyorum bayağıdır. Biraz emek etmiştim bu siteye.

Bir sene oldu pek rağbet görmedi blogum. Yani yorumlar var da yorum dayanışmalarından aldığım yorumlar :) siz ne tavsiye edersiniz? nasıl ilerlemeliyim ya da rağbet olmaz mı dersiniz ?
CengizBOZDEMiR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Siteyi göremeden bişey diyen sadece fikir veriri site adresini ver

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
www.vaktinikullan.com site bu hocam

dgknhzr dgknhzr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** H**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
dostum siteni beğendim ben açıkçası fikirde ucu açık çok güzel bir fikir fakat üzerinde biraz düşünülmesi gerek bence yaratıcılığına güveniyorsan çok güzel şeyler çıkarabilirsin söyleyim,mesela küçük bir örnek hep kişisel şeyler gördüm sanki boş vaktini değerlendirmekle alakalı arkadaş ortamı ile alakalı yazılar yazabilirsin aktiviteler yazabilirsin biraz daha genişletebilirsin yani bence devam etmelisin

wmaraci
wmaraci

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Çok güzel değerlenebilecek bir site subdomainlerş çok güzel olur mesele ankarada.vaktinikullan.com vs vs çok gelir elde edebilecek alan adı ve binlerce alt alan adı olur her şehir için ve anadizine wordpress kurarsınız her alt sitede wp olur ama tek siteden devam ediyim diyorsanız tasarımı yenilemeden devam etmeyin hiç beğenmedim temayı logo idare eder ama değişmeli

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

dgknhzr adlı üyeden alıntı

dostum siteni beğendim ben açıkçası fikirde ucu açık çok güzel bir fikir fakat üzerinde biraz düşünülmesi gerek bence yaratıcılığına güveniyorsan çok güzel şeyler çıkarabilirsin söyleyim,mesela küçük bir örnek hep kişisel şeyler gördüm sanki boş vaktini değerlendirmekle alakalı arkadaş ortamı ile alakalı yazılar yazabilirsin aktiviteler yazabilirsin biraz daha genişletebilirsin yani bence devam etmelisin

Fikirleriniz için çok teşekkür ederim biraz daha uğraşmam gerekicek çok saolun :)

Bir Yazı adlı üyeden alıntı

Çok güzel değerlenebilecek bir site subdomainlerş çok güzel olur mesele ankarada.vaktinikullan.com vs vs çok gelir elde edebilecek alan adı ve binlerce alt alan adı olur her şehir için ve anadizine wordpress kurarsınız her alt sitede wp olur ama tek siteden devam ediyim diyorsanız tasarımı yenilemeden devam etmeyin hiç beğenmedim temayı logo idare eder ama değişmeli

fikirler için saolun hocam fakat tasarım için 15 gün boyunca sürekli değişim yapaarak bunu bulmuştum yani fikirleri paylaşıp rahat ulaşılacak bir tasarım bunu bulmuştum diğerleri klasik wp blog tasarımlarıydı hiç hoşuma gitmemişti özellikle fikir paylaşacağım için bu daha hoş olmuştu yani tavsiye edebileceğiniz bir kaç tema varsa birde onlar değerlendirebilirim hocam

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Siteni ilk açtığın zaman forumda yine böyle danışmak için bir konu açmıştın sanırım, şuan ki hali gayet tatlı fakat aranma hacminde olmayan konular olduğu için sadece zevk için oluşturduğun bir içerikten ibaret diye yorumluyorum, tavsiyem dönüş sağlamak istiyorsan sosyal medyadan destek al, bir video sayfası aç orada pratik işlerin yapıldığı videolar paylaş sayfa hitlendiğinde sitene dönüş sağlayacak trafiği çekersin, hali hazırda sitende olan konuları görendelerde kalıcı takipçin olur.

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
Düşünce çok güzel, tasarım çok güzel. Tek sıkıntı yazıların az kelimeden oluşması. O kadar kelimeden oluşan yazılar yazarsanız google'da üst sıralara çıkamazsınız.

Zaten bu proje arama motorlarından çok reklamlarla kullanıcı çekebilir. Reklam dedim diye hemen maaliyetli olacak diye algılamayın. Facebookta sayfalara blogunuzun yazılarının linkini yapıştırıp birkaç tavsiye verebilirsiniz. Yine aynı şekilde bir twitter hesabı açıp konularınızı orada paylaşıp ücretsiz retweet siteleri aracılığıyla 100lerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sırf sosyal medyayı kullanarak günde en az 40 tekil hit elde edersiniz.

Ayrıca burada önemli olan şey kullanıcıların daimi olması. Yani onları siteye bağlamalısınız. Canları sıkıldığında ve "acaba ne yapsam" dediklerinde aklınıza sizin siteniz gelmeli. Yani yapılması gereken şeyler sırasıyla:
- Uzun, kaliteli ve bilgi verici yazılar yazmak(eski kısa yazıları da güncellerseniz iyi olur)
- Sosyal medyayı kullanarak kullanıcıları çekmek
- Verdiğiniz kaliteli ve samimi tavsiyeler sayesinde okuyucuları sitenize bağlamak.

Kısa vadede hit ve kaliteyi arttırmak adına bunlar yapılabilir. Uzun vadede ise blogunuzu zengin içeriklerle güncel tutmak en önemli unsurdur. Başarıları dilerim...

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

Umitoloji adlı üyeden alıntı

Siteni ilk açtığın zaman forumda yine böyle danışmak için bir konu açmıştın sanırım, şuan ki hali gayet tatlı fakat aranma hacminde olmayan konular olduğu için sadece zevk için oluşturduğun bir içerikten ibaret diye yorumluyorum, tavsiyem dönüş sağlamak istiyorsan sosyal medyadan destek al, bir video sayfası aç orada pratik işlerin yapıldığı videolar paylaş sayfa hitlendiğinde sitene dönüş sağlayacak trafiği çekersin, hali hazırda sitende olan konuları görendelerde kalıcı takipçin olur.

video işi olabilir hocam güzel duruyor saolun değerli fikirleriniz için facebook twitter gibi sosyal medyalarda da etkin olmak lazım dediğiniz gibi hatırlattığınız için tekrar teşekkür ederim

BKD adlı üyeden alıntı

Düşünce çok güzel, tasarım çok güzel. Tek sıkıntı yazıların az kelimeden oluşması. O kadar kelimeden oluşan yazılar yazarsanız google'da üst sıralara çıkamazsınız.

Zaten bu proje arama motorlarından çok reklamlarla kullanıcı çekebilir. Reklam dedim diye hemen maaliyetli olacak diye algılamayın. Facebookta sayfalara blogunuzun yazılarının linkini yapıştırıp birkaç tavsiye verebilirsiniz. Yine aynı şekilde bir twitter hesabı açıp konularınızı orada paylaşıp ücretsiz retweet siteleri aracılığıyla 100lerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sırf sosyal medyayı kullanarak günde en az 40 tekil hit elde edersiniz.

Ayrıca burada önemli olan şey kullanıcıların daimi olması. Yani onları siteye bağlamalısınız. Canları sıkıldığında ve "acaba ne yapsam" dediklerinde aklınıza sizin siteniz gelmeli. Yani yapılması gereken şeyler sırasıyla:
- Uzun, kaliteli ve bilgi verici yazılar yazmak(eski kısa yazıları da güncellerseniz iyi olur)
- Sosyal medyayı kullanarak kullanıcıları çekmek
- Verdiğiniz kaliteli ve samimi tavsiyeler sayesinde okuyucuları sitenize bağlamak.

Kısa vadede hit ve kaliteyi arttırmak adına bunlar yapılabilir. Uzun vadede ise blogunuzu zengin içeriklerle güncel tutmak en önemli unsurdur. Başarıları dilerim...

Hocam kısa ufak fikirler verip detaya inmek istememiştim paylaşırken ama boyle daha yararlı olucaksa düşünürüm fakat okuyucunun uzun yazıyı okumasından sıkılacağını da düşünerek kısa yazmıştım ilk zamanlar sizce sıkılmaz mısınız ufak bi fikir de olsa 4 paragraf kapkalın yazı :D

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
İçinden geleni yaz gitsin gerisine karisma.. Akisina birakk...
AliBurak ishana

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al