freelance iş ilanları

Sizce Sitem Ne Kadar Eder?

8 Mesajlar 986 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Calypso Calypso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 22 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.Aşağıda analizini paylaşmış olduğum sohbet ve chat sitemi satmak istiyorum.Sizce değeri nedir, ne kadar eder görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Sitemde safirtema firmasının 150 tl değerindeki webportal v2 teması lisanslı olarak kullanılmaktadır.Site adresim http://www.sohbetperisi.com

Not:Sitemi işlerimin yoğunluğu ve ilgilenecek vaktimin olmamasından dolayı satmak istiyorum.

wmaraci
reklam

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
site açılmıyor 1 tl
Calypso

kişi bu mesajı beğendi.

Calypso Calypso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 22 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

lordex adlı üyeden alıntı

site açılmıyor 1 tl

Demekki internette site açmak gibi bir sıkıntınız var :)

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Önce açılan tam sayfa splash var altta inince sağ altta gözü yoran reklam var bunlar olmasa güzel gibi hit durumu bilinmeden bir değer biçemem suanki hali + 200 tl yapar
Calypso

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
70 tl eder

Ek Olarak:

underworld adlı üyeden alıntı

Önce açılan tam sayfa splash var altta inince sağ altta gözü yoran reklam var bunlar olmasa güzel gibi hit durumu bilinmeden bir değer biçemem suanki hali + 200 tl yapar

200 ederse http://antikkafa.com/ sitem ne kadar eder hocam? Adsense+150 tl değerinde lisanslı tema+ 3 yıl uzatılmış domain+ 12 bin kişilik face (fake bi çoğu)+25 bin kişilik twtitter sayfası (fake ve takibe takip)+ 1000 kişilik instagram+ 100 tl lik seo çalışması yapıldı+ 350 özgün içerik+ TRT yarışmasında 2.lik ödülü almıştım bu yıl aynı zamanda ?
Calypso

kişi bu mesajı beğendi.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

70 tl eder

Ek Olarak:
200 ederse http://antikkafa.com/ sitem ne kadar eder hocam? Adsense+150 tl değerinde lisanslı tema+ 3 yıl uzatılmış domain+ 12 bin kişilik face (fake bi çoğu)+25 bin kişilik twtitter sayfası (fake ve takibe takip)+ 1000 kişilik instagram+ 100 tl lik seo çalışması yapıldı+ 350 özgün içerik+ TRT yarışmasında 2.lik ödülü almıştım bu yıl aynı zamanda ?

Hocam herkez bütçesine göre değer verebilir aslında daha güzel bir tema olsaydı bende bu alana yönelmiş olsaydım 1.000 tl teklifte bulabilirdim.

goldenwings goldenwings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 71 / 104
  • Ticaret 73, (%100)
Reklam gelirini ortaya koymadan pek bir şey edeceğini sanmıyorum. Hit durumu ve son 3 aylık reklam durumu önemli. 4 aylık bir sitenin son 3 aylık reklamı da parlak olmayacaktır.Ancak böyle bir proje arayan birine az bir fiyatla satabilirsin.

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Hocam herkez bütçesine göre değer verebilir aslında daha güzel bir tema olsaydı bende bu alana yönelmiş olsaydım 1.000 tl teklifte bulabilirdim.

teşekkürler rakam için sadece tek yarışmada bana 2000 tl kazandırdı bu site bu site sayesinde 3.500 tl lik bir eğitime 500 tl lik bir organizasyona ücretsiz katıldım ayrıca bu site sayesinde bloggerlık işi buldum (öğrenciyim) ayda 500 tl hesabıma yattı 8 aydır. Şimdi de bloggerlık yaptığım reklam ajansında staj yapıyorum vs vs.

Herkesin kendi düşüncesi tabiki ama ben bi 3000-4000 tl ye satardım satsaydım insan gözü gibi bakınca kıymete biniyor işte.

konuyu baya dağıttım kusura bakmayın:)

arkadaşım bu arada temanı geliştirmen gerektiğini düşünüyorum ve yoruml gruplarında 1-2 hafta takıl alexanı epey düşür ozaman daha çok para verir veren.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al