wmaraci reklam

SMM Panelleri Hakkında

13 Mesajlar 2.026 Okunma
wmaraci reklam

werfection werfection WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bir süredir ciddi anlamda SMM panel satışı gerçekleşiyor. Birçok insan bu sektöre giriyor, kimileri de nedenini bilmediğimden sektörden ayrılmak istiyor. Bu sektör ile ilgilenen arkadaşlara birkaç sorum olacak.

- Bu sektör'de kar marjı nedir ?
- Müşteri ile sıkıntı yaşanıyor mu ? Yoksa otomatik sistem herşey halloluyor mu ?
- Api aldığınız firmaya önce ödeme yapıp mı müşteriye takipçi gönderiyorsunuz ?
- Ortalama bir SMM panel açmanın maliyeti nedir ?
- Şuandan itibaren bu sektöre girmek mantıklı mı (Gelir konusunda) ?
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

epiCurl epiCurl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
takip++

www.takipcisepetim.net // graphic designer

Gulen1Adam Gulen1Adam Gülen1adam Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik Teknisyeni
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 0 / 119
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam ben bu konu üzerinde epey araştırdım ve bu işte çabaladığın kadar ekmek çıkıyor . Sisteminizin çok sağlam olması lazım. Şu an ki data fiyatları nedir bilmiyorm fkt Örnek vermek gerekirse 1k takipçi api aldığın sitede 0,50 kuruş diyelim siz bunu ne kadara satarsaniz o kdr kazanç olur. 1 tl ye satanda var 5 tl ye satanda var. paket şeklinde satıp daha çok kazanan var.
Api aldığınız yerlere ilk bakiye yüklüyorsunuz daha sonra sitenizden satış yaptıkca api sağlayan firmadaki fiyt kadar bakiyenizden düşüyor.
Ortalama bir iyi panel scripti 400 den başlar herşeyi otomatik olsun ben sadece müşteri bulayım derseniz.
Şu andan itibaren geç değil fakat aşırı talepden dolayı müsteri skntısı var .Ve gün geçtikce script fiyatları düştüğü için **************lar artıyor bundan dolayı piyasa ya güven kalmadı ben skntı yapmam müşteri hep haklıdır şeklinde giderseniz bir kaç aya sabit gelir oluşmaya başlar.
Yazım yanlışı var ise kusura bakmayın mobilim . İyi forumlar .
werfection Sibervm Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

werfection werfection WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırıp bizimle bilgilerinizi paylaştığınız için fakat birkaç sorum olacak size, 500 lira gibi bir rakama bu paneli alıp ortalama 1500-2000 TL reklam bütçesi ayırarak güzel bir gelir sağlanabilir o zaman ?
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

Gulen1Adam Gulen1Adam Gülen1adam Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik Teknisyeni
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 0 / 119
  • Ticaret 20, (%100)

werfection adlı üyeden alıntı

Hocam teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırıp bizimle bilgilerinizi paylaştığınız için fakat birkaç sorum olacak size, 500 lira gibi bir rakama bu paneli alıp ortalama 1500-2000 TL reklam bütçesi ayırarak güzel bir gelir sağlanabilir o zaman ?

reklam bütçesi giriş için fazla çünkü piyasa hakkında fazla bilginiz yok . Size tavsiyem Site kurulum 500 tl misal.
Api aldığınız yerlere de bakiye yüklemeniz lazım satıştan önce 100 tl bakiye yükleyin tek yerden api alcaksanız.
Bu 100 tl ' yi siz eritene kdar zaten işin işleyişini öğrenmiş olursunuz. Belki daha kaliteli api satan yerler ,kişiler ile tanışcaksınız. Bu sizi sektorde kaliteli hale getirir ve yavs yavs markalaşırsınız.
En önemli tavsiyem ufak rakamlar ile başlayın uzun süreli ve büyük bütçeli girerseniz belki kazancınız çok iyi olcak ama işi bilmediğiniz için bir yere kadar devam edebileceksiniz . Panelleri satmaları bu yüzden herkes bir anda kazanç bekliyor.

İlk olarak kazanç yerine sistemin işleyişini öğrenmek lazım. Bu sürede zaten nerden nasıl müşteri bulabileceğinizi öğreniyorsunuz. Ve Bütçe yerine artık kazancınız ile işinizi büyütüyorsunuz. Elinizde ki toplam ana para hep kalcak ve başarısız olsanız bile kaybınız fazla olmıcak. Stratejik düşünmek lazım her zaman internet işlerinde .
werfection Talip68 arifcan1903

kişi bu mesajı beğendi.

Arwenn Arwenn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 527
  • Beğeniler 212 / 119
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam ben smm panel sahibiyim aylik 200 ila 500 tl kazaniyom bana ulas daha detaylari vereyim wp kodumu birakicam tiklayarak bana mesaj atabilirsiniz TIKLA
werfection Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

Gorevcim.com ile Hemen Para Kazanmaya Başla

SMMSOSYALPANEL SMMSOSYALPANEL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maatbacı Ve Reklamcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 12 / 31
  • Ticaret 4, (%75)
Aklında Soru Varsa Bana Ulaşabilirsin :) Yardımcı olurum hocam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Bir panel açmak zor bir şey değil benimle iletişime geçerseniz script ve tüm detayları sağlayacak şekilde sadece 50 tlden script dahil sağlıyorum. Uzun süredir smm panelim var ve ayrıca bayilerime panel veriyorum

korkmazzz korkmazzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 0 / 72
  • Ticaret 6, (%100)
2014 Yılından bu yana bu işi yapıyorum. Kesinlikle smm panel için reklam vermeyiniz zarar olur müşteri gelmez. Çünkü herkes bilmiyor nasıl işlediğini ben çoğu müşterime saatlerce nasıl sipariş vermesi gerektiğini anlatmıştım. Benim yaptığım gibi yaparsan daha çok kazanırsın smm panelim bana aylık 2000 ₺ bırakırken ana sitem 3500 ₺ bırakıyor. Herkes kayıt olmak istemez müşteri hemen alıyım çıkıyım der yani önce ana site açın ardından panel.xxx.com diye alt alan adı açın. Bu arada piyasada çok kötü warez yazılımlar var ihtiyacınız olursa perfectpanel scriptini kurabilirim. Anlattığımdan fazla anlamadıysanız imza kısımın da olan sitemi inceleyin.

iyi forumlar.

ErnestoCheGuevara ErnestoCheGuevara Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Takip.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al