wmaraci reklam

Sorun yaşar mıyım?

11 Mesajlar 1.313 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar.

Bir blog/portal benzeri bir site kurmayı düşünüyorum. Yoğunlaşmak istediğim konu ise etik hacking. Merak ettiğim bu kategoride bir site warez kapsamına girer mi ve bu bağlamda hosting bulmakta zorlanır mıyım? Videoları Vimeo ya da YouTube üzerinden çekeceğim. Proje dosyalarını da dış servislerde barındırabilirim. Hostta yer alacak tek şey yazılı içeirkler ve bağlantılar olacak. Ayrıca reklamveren bulmakta ve reklam vermekte zorlanır mıyım merak ediyorum. Cevpalarınız için şimdiden teşekkürler :)

wmaraci
reklam

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
Beyaz Hacker sayfası olacak anladığım kadarıyla,
Güzel bir çalışma olur, devlet'de bu yönde yatırımlar yapmaya başladı.

Reklam alma konusunda; son zamanlarda yeni yasayla beraber çok site kapatıldı Vpn,Download firmaları ile satış ortaklığı yapabilirsin özel dosyalarını anlaştığın dowload sitesine yükle hesap satılırsa para alırsın yada indirme başına para alırsın güncel tutarsan tutar kardeşim, tüm insanları sanal tehlikelerden korunma yollarını anlatmak bilinçlendirmek lazım

Host konusunda sıkıntı yaşamazsın yaşarsan yardımı olurum, legal bir paylaşım yaptıktan sonra sıkıntı yok
Batuhan

kişi bu mesajı beğendi.

Nefes Nefes Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Ama birilerininde illegal işler ypaması lazım yoksa ne gerke var beyaz hackerlara :)

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)

Nefes adlı üyeden alıntı

Ama birilerininde illegal işler ypaması lazım yoksa ne gerke var beyaz hackerlara :)

:))) virüs varsa antivirüs de var her zaman dostum ama türkiyede inan hala bilgisayarı chat yapmak sanan ve şu siteye girsem para ödermiyim mantığı devam ediyor malesef,

Hazır paket yazılımlarıyla ilgili güncel güvenlik açıkları
Şifreleme yöntemleri
Korunma yöntemleri vsvs faydalı olur

Açınca haber ver bildiklerimi paylaşırım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ozibu51 ozibu51 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci-Serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
kurunca site adını bana pm aatarmısın merak ettim siteni

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

dursunkoca adlı üyeden alıntı

Beyaz Hacker sayfası olacak anladığım kadarıyla,
Güzel bir çalışma olur, devlet'de bu yönde yatırımlar yapmaya başladı.

Reklam alma konusunda; son zamanlarda yeni yasayla beraber çok site kapatıldı Vpn,Download firmaları ile satış ortaklığı yapabilirsin özel dosyalarını anlaştığın dowload sitesine yükle hesap satılırsa para alırsın yada indirme başına para alırsın güncel tutarsan tutar kardeşim, tüm insanları sanal tehlikelerden korunma yollarını anlatmak bilinçlendirmek lazım

Host konusunda sıkıntı yaşamazsın yaşarsan yardımı olurum, legal bir paylaşım yaptıktan sonra sıkıntı yok

dursunkoca adlı üyeden alıntı

:))) virüs varsa antivirüs de var her zaman dostum ama türkiyede inan hala bilgisayarı chat yapmak sanan ve şu siteye girsem para ödermiyim mantığı devam ediyor malesef,

Hazır paket yazılımlarıyla ilgili güncel güvenlik açıkları
Şifreleme yöntemleri
Korunma yöntemleri vsvs faydalı olur

Açınca haber ver bildiklerimi paylaşırım :)

Nefes adlı üyeden alıntı

ozibu51 adlı üyeden alıntı

kurunca site adını bana pm aatarmısın merak ettim siteni

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

Olayın bu legal/illegal meselesi biraz karışık gibi olmak zorunda oluyor o yüzden endişe ediyorum açıkçası. İnsanlara bir sistemin ya da bir ağın zayıf noktalarını, güvenlik açıklarını anlatabilmek için onlara bu açıkları göstermek ve işlerin nasıl yürüdüğünü de anlatmak gerekiyor. Yoksa ortaya virüsün nasıl çalıştığını bilmeden anti-virüs yazılımı yapmaya çalışmak kadar beyhude bir çaba çıkıyor. Konunun bu tarafının diğer bölümü yaralayabileceğinden korkuyorum diyebilirim.

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
:D Romanya'dan bir sunucu al sen dostum paylaşımlar can yakıcı gibi :))

zaten bir çok platform var bazı dostlarım bu işlerle haşır neşir warez paylaşım gibi düşün google asla sevmez zaten ama özel reklam vermek isteyen çoktur çünkü artık güvenlik zaafiyeti arayan zarar vermek isteyen çok ergen var illaki sana ulaşabilir "müstehcen sektörü gibi bu istediğini bulana kadar arar :D"

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

Olayın bu legal/illegal meselesi biraz karışık gibi olmak zorunda oluyor o yüzden endişe ediyorum açıkçası. İnsanlara bir sistemin ya da bir ağın zayıf noktalarını, güvenlik açıklarını anlatabilmek için onlara bu açıkları göstermek ve işlerin nasıl yürüdüğünü de anlatmak gerekiyor. Yoksa ortaya virüsün nasıl çalıştığını bilmeden anti-virüs yazılımı yapmaya çalışmak kadar beyhude bir çaba çıkıyor. Konunun bu tarafının diğer bölümü yaralayabileceğinden korkuyorum diyebilirim.

Hacking kavramı ülkemizde -yine daha önce bahsettiğim saçma insanlar yüzünden- çok yanlış anlaşılıyor. Beni bu işe iten de biraz bu oldu açıkçası, o kadar çöp bilgi dolanıyor ki internette görseniz şaşırırsınız. Ben de hem elle tutulur sağlam bir kaynak oluşturup bunu yayınlamak hem de kitleyi bilinçlendirmek niyetindeyim.

Bir de aklıma gelmişken, sanırım bu içerikle Adsense gibi servislerden yararlanamıyorum değil mi? İlk 5-6 ay yada ilk sene boyunca zaten pek reklam almayı düşünmüyorum. Elimde 250-300 liraya yakın bir reklam bütçesi var, bunu kullanarak sitenin adını duyurabileceğimi düşünüyorum. İnsanoğlu zaten doğuştan meraklıdır, bu konuya da insanların gösterdiği büyük bir merak var.

warez içerik olayına girceğini sanmıyorum ama tabiki daha bilgili forum üyelerinin yorum yapmasında fayda var gayet güzel bir işe kollarınızı sıvamışsınız inşallah dilediğiniz gibi olur merakla sitenizi beklemekteyim.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

Drstop75 Drstop75 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 22 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum zehrin panzehri virüsün antisi var hackinde etiği olsa sorun olmaz :)

Kur derim fakat bizim türk milleti savunma değil saldırı yanlısıdır.Hack forumu kursan 50 bin etik kursan 5 bin üye olur örnek :)
neariyon

kişi bu mesajı beğendi.

Shed510 Shed510 İzleyici Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Eğitim amaçlı dersin ve içeriğinde reel site hacklemezsen sorun yaşamazsın...

www.dikkatçekiyorum.blogspot.com // Yapacak daha iyi işin yoksa tıkla...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al