wmaraci reklam

Sosyal Ağ Projesi

10 Mesajlar 652 Okunma
wmaraci reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Öncelikle Merhabalar, biliyorsunuz ki piyasada büyük sosyal ağlar var. (Facebook, twitter vb.) Rakiplerimiz dünya çapında oldukları için buradan biraz yırtıyoruz. Bizim sosyal ağımız sadece ülke genelinde olcak tabi ilerde başka ülkede veya dünyaya açılabilir. İlk olarak ülkeden başlıyoruz. Projemiz için güzel bir isim de bulduk. 1 ayda 1000 üye yapacağına inanıyorum. Çünkü geçen bir sosyal ağa 3 günde 100 aktif üye sağlamıştım. Reklam konusunda kendime güveniyorum. Ama ben dekide aptallık param yok böyle işlere kalkışıyorum. Tabi neden diğer sosyal ağlar değil de biz sorusuna cevabımız hazır proje gerçekleşince göreceksiniz. Yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
wmaracı içinde bu tip sites sahibi olanlar var. ama 72 milyonun ne kadarına hitap edebilirsiniz bilmiyorum. bir de güvenlik çok önemli. ssl olarak uzantınız https:// ile başlamalı. bu işlemlerden sonra insanlar resimlerini paylaşabilir sitenizde. tüm üyeler ilk başta çekingen olacaktır

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

bjlkl adlı üyeden alıntı

wmaracı içinde bu tip sites sahibi olanlar var. ama 72 milyonun ne kadarına hitap edebilirsiniz bilmiyorum. bir de güvenlik çok önemli. ssl olarak uzantınız https:// ile başlamalı. bu işlemlerden sonra insanlar resimlerini paylaşabilir sitenizde. tüm üyeler ilk başta çekingen olacaktır

Dediğimiz gibi olcak. Kime hitap ettiğimiz ve kitlemiz araştırılacak güzel bir taslak oluşturulacak. Facebook ve twitter üzerinde üyeler toplanmaya başlanacak

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
eğer proje hayata geçerse denemek adına girerim. yolunuz açık olsun. inş. tutan güzel bir proje olur.

iyi bir ekiple devamı gelebilir. wly.in vardı sanırsam bu forumda olan. onu inceleyebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
Tek bir sorum var scripti siz mi kodlicaksiniz yoksa hazir mi kullancaksiniz?

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Onu biliyorum. @XGames e ait. Dilerse yardımcı olabilirim

Ek Olarak:

Diyalog adlı üyeden alıntı

Tek bir sorum var scripti siz mi kodlicaksiniz yoksa hazir mi kullancaksiniz?

Kendimiz kodlucaz

nopacq2 nopacq2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Programlama Öğrencisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Küçük bir web programcıyım kullandığım dil Henüz ASP.NET bunun yanında js css html biliyorum yardımım dokunursa bende katılmak isterim size ve sürekli destek çıkabilirim her zaman buradayım kodlama olur veya başka şeyler .

Sizden bir şeyler öğrenebilirim , amacım iyi bir web programcı olmak. Şimdilik elimde işim var bir Pepsi Dağıtım Şirketinin sitesini kodluyorum umarım beğendiririm sitemi de sizlere de sunarım yani demek istediğim şu ki , sizin fikirlerinizden yararlanmak istiyorum.

Sizin gibi insanlardan öğreneceğim çok şey var ...

Bence PROGRAMLAMACILAR ölmemelidir!
http://buradaogreniyoruz.blogspot.com.tr

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
İyi güzel Türklerin böyle şeylere cesaret edebilmesi gurur verici sormak istediğim bir şey var mesela twitter mini blog tarzında YouTube video blogerların takıldığı yer facebook genel anlamda sosyal ağ instagram fotoğrafların paylaşıldığı yer sizin hitap edeceğiniz kategori ne olacak ?

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)
Türkiye'de bu adımı sanırım ilk olarak ahsar.com attı ve tuttu denilebilir ama sende umudunu kaybetme güzel bir iş çıkarabilirsin.

Sosyal Ağ'dan öte tüm scrpitler twitter&facebook yada ask.fm tarzı bunlar artık bilindikler bence çok daha farklı şeyler düşünebilirsin.

Ben seo ve Hosting'de sana yardımcı olabilirim gerek skype'da fikir alışverişide yapabiliriz.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Skype Adresim; gravelkerim 2 bizde eklermisiniz?

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

İyi güzel Türklerin böyle şeylere cesaret edebilmesi gurur verici sormak istediğim bir şey var mesela twitter mini blog tarzında YouTube video blogerların takıldığı yer facebook genel anlamda sosyal ağ instagram fotoğrafların paylaşıldığı yer sizin hitap edeceğiniz kategori ne olacak ?

Söyle diyebiliriz ki bizim ki çok değişik bir sistemle birlikte çok değişik bir yüzle gelicek. Şuanda açıklayamam çünkü bizim projemiz daha gelisim aşamasında ve oluşturulmadı. Bizde önce birinin yapma ihtimali var.

Ek Olarak:

nopacq2 adlı üyeden alıntı

Küçük bir web programcıyım kullandığım dil Henüz ASP.NET bunun yanında js css html biliyorum yardımım dokunursa bende katılmak isterim size ve sürekli destek çıkabilirim her zaman buradayım kodlama olur veya başka şeyler .

Sizden bir şeyler öğrenebilirim , amacım iyi bir web programcı olmak. Şimdilik elimde işim var bir Pepsi Dağıtım Şirketinin sitesini kodluyorum umarım beğendiririm sitemi de sizlere de sunarım yani demek istediğim şu ki , sizin fikirlerinizden yararlanmak istiyorum.

Sizin gibi insanlardan öğreneceğim çok şey var ...

.

Ek Olarak:

Logitech adlı üyeden alıntı

Türkiye'de bu adımı sanırım ilk olarak ahsar.com attı ve tuttu denilebilir ama sende umudunu kaybetme güzel bir iş çıkarabilirsin.

Sosyal Ağ'dan öte tüm scrpitler twitter&facebook yada ask.fm tarzı bunlar artık bilindikler bence çok daha farklı şeyler düşünebilirsin.

Ben seo ve Hosting'de sana yardımcı olabilirim gerek skype'da fikir alışverişide yapabiliriz.

.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al