lostyazilim

Sponsorluk Anlaşmaları

30 Mesajlar 4.889 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

twitchaber twitchaber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

twitchaber.com - @twitchabercom
Projemiz için iki büyük firma sponsorluk teklifi yolladı. Onaylamamıza rağmen geri dönüşlerini hala bekliyoruz. Bir tanesi çok bilinen bir firma, diğeri ise influencer marketing ajansı.

Onaylamamıza rağmen geri dönüşlerini hala bekliyoruz.

Konuyla alakalı aşağıdaki soruları yardımcı olması amacıyla cevaplayabilir misiniz?

1) Sponsor olmasını istediğimiz yapılanma ya da firmalara biz nasıl etkili bir başvuru yapabiliriz? Gözlerine nasıl girebiliriz?

2) Daha çok sponsorluk teklifi almamız için ne yapmamız gerekiyor? Bu işi nasıl hızlandırabiliriz?

3) Sponsorluk anlaşmalarından beklenti ve taleplerimiz ne olmalı? Nasıl olmalı?

instagram.com/twitchaber.com
https://twitchaber.com/
wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
1-) Profesyonel durun ve gelecek vaat edin. Sayfanızın profesyonellik seviyesi 10/6.5 bana kalırsa. Özellikle instagram sayfasındaki arka planlar bana hitap etmedi. Çok daha profesyonel arka planlar veya post planlaması yapılabilir. Site de öyle. Daha profesyonel olabilir. Domain olarak gayet iyi. Yani önünüz açık fakat çok çalısmanız çabalamanız gerek. Sponsorlara ulaşmak istiyorsanız bu eksiklikleri giderin. Onlar sizi bulur.

2-) 1de cevabını verdim. Bir hedef kitle ve gelecek vaat eden herkes sponsor edinebilir.

3-) Gider tablonuza yapılan çalışmalara ve isteklerinize göre değişir bu fakat sponsor size zaten belli seçenekler sunacaktır.

Misal donanım sitelerine veya kanallarına sahip kişiler için ürün gönderiyorlar veya ücret ödüyorlar ya da her ikisini birden yapıyorlar.

Ek olarak ben de bu sektöre yayınci olarak girmeyi düşünüyorum da zamanım yok yahu. Daha yeni bir donanım topladım bir kitle edinmem de zor olmaz fakat baya zaman yiyor bu mevzu.
twitchaber

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

1-) Profesyonel durun ve gelecek vaat edin. Sayfanızın profesyonellik seviyesi 10/6.5 bana kalırsa. Özellikle instagram sayfasındaki arka planlar bana hitap etmedi. Çok daha profesyonel arka planlar veya post planlaması yapılabilir. Site de öyle. Daha profesyonel olabilir. Domain olarak gayet iyi. Yani önünüz açık fakat çok çalısmanız çabalamanız gerek. Sponsorlara ulaşmak istiyorsanız bu eksiklikleri giderin. Onlar sizi bulur.

2-) 1de cevabını verdim. Bir hedef kitle ve gelecek vaat eden herkes sponsor edinebilir.

3-) Gider tablonuza yapılan çalışmalara ve isteklerinize göre değişir bu fakat sponsor size zaten belli seçenekler sunacaktır.

Misal donanım sitelerine veya kanallarına sahip kişiler için ürün gönderiyorlar veya ücret ödüyorlar ya da her ikisini birden yapıyorlar.

Ek olarak ben de bu sektöre yayınci olarak girmeyi düşünüyorum da zamanım yok yahu. Daha yeni bir donanım topladım bir kitle edinmem de zor olmaz fakat baya zaman yiyor bu mevzu.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Yanıtınızla ilgili aklımda kalanlar;

-Karışık renkler yerine arkaplan görselleri mi kullanmalıyız? Post planlamasından kastınız başka neler? Site hakkında önerileriniz neler?

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Evet bunun üzerine düşünmek gerekiyor. Şu an şunu yapın diyemem kafa yormak lazım fakat şu anki arka plan hiç hoşuma gitmedi. Twitch in genel ruhunu yansıtmıyor. Kaydırmalı post zincirleri şeklinde zincirler yapabilirsiniz. Bu konu üzerinde oturup düşünülmeli. Yazıya odaklandıracak fakat görünüm olarak da yaratıcı güzel bir font lazım.

Site olarak da temayı beğenmedim daha güzel kaliteli bir tema ve görünüp elde edilebilir. Ayrıca yazı fontları mobil uyum falan %100 stabil değil. Basit bir blog gibi duruyor. Başta tema olmak üzere sitede de köklü değişimler şart.

Ek olarak yukarida söylemeyi unuttum. Dediklerimi yapar sayfayı iyi konumlara getirirseniz donanım firmalarında reklam alabilirsiniz. Incehesap, itopya, sinerji teknobiyotik vs...
twitchaber

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Evet bunun üzerine düşünmek gerekiyor. Şu an şunu yapın diyemem kafa yormak lazım fakat şu anki arka plan hiç hoşuma gitmedi. Twitch in genel ruhunu yansıtmıyor. Kaydırmalı post zincirleri şeklinde zincirler yapabilirsiniz. Bu konu üzerinde oturup düşünülmeli. Yazıya odaklandıracak fakat görünüm olarak da yaratıcı güzel bir font lazım.

Site olarak da temayı beğenmedim daha güzel kaliteli bir tema ve görünüp elde edilebilir. Ayrıca yazı fontları mobil uyum falan %100 stabil değil. Basit bir blog gibi duruyor. Başta tema olmak üzere sitede de köklü değişimler şart.

Ek olarak yukarida söylemeyi unuttum. Dediklerimi yapar sayfayı iyi konumlara getirirseniz donanım firmalarında reklam alabilirsiniz. Incehesap, itopya, sinerji teknobiyotik vs...

Zaman ayırıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Bir iki kere post tasarımlarını değiştirdik lakin dediğiniz gibi yine farklı tasarımlarla kullanıcıların tepkisini ölçmemiz gerekiyor.

Site ile alakalı olarak da tema değiştirmeyi düşünüyoruz.

Çok teşekkür ederim.

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Forumdaki diğer arkadaşlarında fikir ve önerilerini de okumak istiyorum++

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Nasıl bu kadar hızlı büyüdünüz hiçbir fikrim yok ancak başarılarınızın devamını dilerim.

Her şey harika ancak tek eksiğiniz twitchaber.com olması bana kalırsa. Orda tek h olması amatör gösteriyor.

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

worldww adlı üyeden alıntı

Nasıl bu kadar hızlı büyüdünüz hiçbir fikrim yok ancak başarılarınızın devamını dilerim.

Her şey harika ancak tek eksiğiniz twitchaber.com olması bana kalırsa. Orda tek h olması amatör gösteriyor.

Teşekkür ederim sponsorluk konusunda da başarıya ulaşabilirsek her şey güzel olacak. Projeyi bir yerlere getirmek için harcadığımız bütçe suyunu çekti çünkü.

• Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 10 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Forumdaki diğer arkadaşlarında fikir ve önerilerini de okumak istiyorum++

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
burda direk adreslerinini yayınlamamlısın rakip istemiyorsan :D

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al