wmaraci reklam

Strato çok ilgili bir firma imiş

34 Mesajlar 5.153 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Sorunlarinizi mail atarsaniz artık ilgilaniyorlar bir şans daha vermek lazım bence

wmaraci
reklam

Corder Corder Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 5, (%100)
Hesaplar arası transfer için bile iki belge doldurup imzalanıp gönderilmesini talep eden firma ilgili olsa ne olur? Harici transfer için aylarca bekletecek firma arayıp sorsa ne olur?
Bu tür 1$'lık kampanyalar düzenleyen firmalar yenilemeden kazanmayı planlar ama Strato gibi alanadının hapsetmekten yana da değildir.
Kısa dönemli, mevsimlik projeler dışında Strato'dan domain almak zar atmak gibi.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Corder bu dediklerinizi hala uyguluyorlarsa haklısınz

Serginho Serginho WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Bu firmanın övgü almasına çok şaşırdım. Nameserv değişikliği yapmak için hosting alma zorunluluğu getiren, her tickete minimum 1 günde cevap veren bir firma kaliteli mi? Bizim Türk firmalarının hizmetinden bazen şikayet ediyoruz ama emin olun düşük bütçeli firmalarımız dahi bu firmadan daha kaliteli hizmet sunuyor.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

magender magender WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 49 / 128
  • Ticaret 23, (%100)
yönlendirme yapamıyorum domaini geri alıyorlar mı acaba?

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
magender zannedersem 14 gün içinde geri iade edebiliyorsun bir ticket at istersen

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Banu hanım sağolsun gerçekten çok ilgili birisi. Benim de bir sorunum olmuştu gectıgımız hafta sıkı bir haberleşme süreci ile çözüme kavuşturduk.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Evet Banu hanım gerçekten ilgili birisi ,her şirkete böyle çalışanlar lazım ki böyle ilgili elemanları olan firmaların sırtı yere gelmez

SerhatCetin SerhatCetin CetinBilisim.NET Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hosting
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 4 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Banu Hanım mı ilgili birisi?
1 adet alan adı kayıt etmek için 7 gün bekledim, hobi olarak açacağım bir sitede deneme amaçlı olarak kullanacaktım.
Ardından fark ettim ki 8,40$ çekilmiş karttan. 13 gündür de bunun iadesi için bekliyorum.

Banu Hanım 5 gündür e-mail e dönüş yapmıyor.

Sistemleri o kadar garip ki, parayı çekiyor. Buraya kadar iyi hoş güzel. Peki sonra?
Parayı çektikten sonra, alan adı hala müsait gözüküyor. Eğer ki şanslı gününüzdeyseniz, 3-4 saat içinde onay geliyor - muş. Benim maalesef şansım olmadığı için yaklaşık 3-4 kere denedim. 4 küsür dolar çekildi. Sonra 8,40 dolar çekildi. Elde ne mi var? 0 alan adı !

Siz nasıl memnunsunuz açıkçası çok şaşırdım. Ben telefon da istemiyorum, e-mail baksalar benim için yeterliydi.

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Geçen hafta deneme amaçlı bir domain aldım. Whois bilgilerini firma yeni olduğundan ve güvenmediğimden isim - soyad ilk harfi, Adresin ilk harfleri gibi yazdım. Domain kaydı yapıldı, ardından para hesaptan çekildi. Sonra bir türlü domain inceleme kısmından panele düşmedi. Sonra iptal işlemi yapmadığım halde para hesaba geri gönderilmiş. Ödediğimin altında bir rakama hem de.

Biraz Goaddy'yle kıyaslayanlar olmuş da; ben 2 senedir hem domain hem de hosting işlerimin tamamını Godaddy ile yapıyorum. Daha bir kere müşteri hizmetlerini aramadım. Paneli zaten olabilecek en basit panel. Kuponla aldığım domainlerden hem domain olarak, hem de site atışı olarak kat be kat kar ettiğim projeler oldu.

Strato'ya güvenmiyorum açıkçası. İlk deneyimimde de olabilecek her aksilik oldu. Parasını verdiğim domain ödeme alındığı halde alınabilir görünüyordu günlerce. Çok acil bir durum olsa demek ki, benim para verdiğim domaini başkası başka siteden satın alabilecek. Böyle saçma bir mantık olamaz.

Banu Hanım şöyle iyi, Banu Hanım böyle iyi diye koskoca firma zaten bir kişinin ağzına bakıyorsa o firma lazım değil bana göre. Beni arayıp ilgilenen firma lazım değil, benim işimin düşmediği, aramasına luzum olmayan firmayla çalışırım ben.

Economist bu konuda işini hakkıyla yapan yegane arkadaştır. 2-3 TL'ye Strato'dan yarın ne olacağı bilinmeyen şekilde domain alacağınıza, en azından 10 TL'ye bir sanal hesap açtırıp istediğiniz domaini alabilirsiniz. Neticede iş yapıyorsanız da artık 10 TL'yi gözden çıkartacaksınız. 2 TL'ye domain, 5 TL'ye host diye bu piyasada zaten yol alamazsınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al