wmaraci reklam

Strato çok ilgili bir firma imiş

34 Mesajlar 5.142 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
NK1864

Öncelikle teşekkür ederim, ama yaşadığın sorunu çözemedim. 30 dakika ve 1 saatlik bir domain aktiflik konumu var. Acaba 30-1 saat beklediniz mi? Domaini alırken domain panelinize düşmez, Mail adresinize 3 adet Mail gelir.

1- Sipariş Maili
2- Müşteri kayıt numaranız (kullanıcı adınızdır.)
3- Şifre belirleme linki (Şifrenizi belirlersiniz.)

Bu adımları geçtikten sonra panelinize giriş yaparsınız, ama domain paneliniz de görünmüyorsa bu durum '' 30 dakika - 1 saat '' zaman diliminde sizden önce domaini başka birisi kayıt etmiş olabilir.

Bu zamana kadar kaydettiğim domainlerde herhangi bir sorun yaşamadığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Tabi parası olan Godady üzerinden kaydettiriyor malum bizde isteriz ki sürekli Godady üzerinden çalışalım. Ama bunun içinde benim uğraşmam gerekiyor güven açısından sürekli Kartın üzerinde ki Aynı ad soyadla paneller açıp girmem gerekiyor, transfer işlemini başlatmam gerekiyor ve haliyle fiyatlar da yükseliyor. Yani şuana kadar bir kaç sorunlu, müşteri dışında Strato üzerinde sorun yaşamadım.

wmaraci
reklam

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Economist

Tüm adımları gerçekleştirdim. Domain benim kayıt ettiğim dönemde başkası tarafından da kayıt edilmedi. Sürekli olarak kontrol ettim. Neredeyse 2 gün bekledim ve Twitter hesapları üzerinden sipariş numarasıyla şikayette de bulundum. Ardından ödeme geri iade edildi ama biraz eksik şekilde.

Açıkçası ciddi bir projede denenecek bir firma değil bana göre. Neticede senin de bu site üzerinden gelir elde ettiğini biliyorum ve kötüleyip müşteri kaybettiriyor gibi görünmek istemem. Özellikle son seferki ticaretimizde çok faydanı görmüşken.

Benim tavsiyem ciddi projeler için biraz daha beklemekten yana ama gördünüz ve hoşunuza giden bir domain oldu. Kenarda dursun diye almak isterseniz alabilirsiniz. Firma da o zamana kadar belki tanınırlığıyla birlikte hizmet kalitesini de yükseltmiş olur.

Kolay gelsin.
Economist

kişi bu mesajı beğendi.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
NK1864

Estağfurullah siz firmayı övdünüz, firmayı kötülediğiniz diye bir müşteri kaybı veya müşteri varlığı gelmez. İnsanlar kendileri araştırır, veya bana güvenerek gelirler. Sizin yaşadığınız sorunu o süreçte keşke bana haber verseydiniz belki de çözüm yoluna gidebilirdik. Veya bana kaydettirebilirdiniz. Domain kaydederken benimde bazı taktiklerim var, her işte bir taktik yolu vardır. Size para iadesinin az gelmesi şundan kaynaklanıyor; Bankanız kur üzerinden ücret ödendiği veya geldiği için faiz kesmiş olabilir, veya firma dolar kuru üzerinden çalıştığı için TL'ye çevirdiği için paranız da herhangi bir kesinti yapmış olabilir. Firmada 0.96 görünüyor ama benim bankam 2.82 TL olan ücreti 3.05 bazen 3.12 olarak kesiyor firmadan aldığım da ürün bedeli olarak.

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Strato Türkiye pazarına yeni girdi bu nedenle işi sıkı tutuyor olabilir. Ancak ben pek sıcak bakmıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al