lostyazilim

Süper Bir Domain Yakaladım

40 Mesajlar 5.675 Okunma
lstbozum

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Hiçbir şey yapılamaz diyen arkadaşlara helal olsun onlardan süper birer webmaster olur(!)

Domain süper gerçekten. Eğer çok iyi kullanılırsa ve yeteri kadar SEO yapılırsa domain kesinlikle çok iyi yerlere gelebilir.
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
domain anlam bakımıylada çok güzel.madem Türkçe'nin en iyi konuşulan ağzı İstanbul ağzı ise ve Türkiye Türk Dünyasında liser konumdaysa ve yine avrupa ve asyanın yıldızı ise domain harika.... ayrıca bu şarkı yarışmasına en iyi örnek Türkçe Olimpiyatları... valla 100.000 tl'den aşağı vermem...belkide 300.000 tl... tutmaz diyen arkadaşlar o zaman keşke diye hayıflanacaklar...

https://pirilancer.com/freelancer-ara

Lifegida Lifegida Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Life Gıda / Ceo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 101 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
İnşallah tutar ve sende iyi yerler gelirsin. Temennim bu şahsen.. Ama görünüşe bakılırsa biraz, hatta biraz değil çooook büyük hayal kuruyosun. Kova burcumusun?
melankolia retrospektif TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

Muradgazi Muradgazi Umutlu.NET Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 42 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

haber iptal olursa olan benim 15.00 tl'ye yazık olur... Ama proje son zamanlarda türkiye'nin politikasına yönelik türk dünyasına açılımı dolayısıyla çok çok çok fazla para eder...

Hocam uzun zamanda iyi iş yapacağına inanıyorum. İlk etapta sitede konuyla ilgili basında çıkan haberleri yayınlarsın. Kolay gelsin diyorum
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

lifegida adlı üyeden alıntı

inşallah tutar ve sende iyi yerler gelirsin. Temennim bu şahsen.. Ama görünüşe bakılırsa biraz, hatta biraz değil çooook büyük hayal kuruyosun. Kova burcumusun?

kovadaki balık diyelim :d ben işin matrak tarafındayım... Tutar yada tutmaz... 15 liradan olurum en fazla... Teşekkür ediyorum yorumun için
Lifegida

kişi bu mesajı beğendi.

Omurcek Omurcek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci :)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
bahsettiğin kadar önemli bi domain olsaydı diğer uzantıları boş olmazdı. Bu tarafından bak bir de :) Projene bile yazık edebilecek türde bir domain olduğu kanaatindeyim.

omurcek.com

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

Lifegida adlı üyeden alıntı

İnşallah tutar ve sende iyi yerler gelirsin. Temennim bu şahsen.. Ama görünüşe bakılırsa biraz, hatta biraz değil çooook büyük hayal kuruyosun. Kova burcumusun?

Ben kova burcuyum, hayalperest mi oluyorum? :D

Ek Olarak: Bu domain sadece bir şekilde iş yapar. Bu yarışma Türkiye'de ve dünyada çok geniş kitlelere ulaşır, yarışma herkes tarafından izlenir ve o domaine kuracağın sitenin içeriği ve SEO'su çok iyi olursa ancak kayda değer bir şeyler olur. Fakat biz yarışmanın varlığını bile yeni öğreniyoruz. Hakkında hayırlısı neyse o olsun diyelim. Şimdiden bir şeyleri kestirmek zor.
TahsinCetinkaya Lifegida

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
aynen...bekleyelim ve görelim :)

mrcpu mrcpu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

MMO Biti adlı üyeden alıntı

Hiçbir şey yapılamaz diyen arkadaşlara helal olsun onlardan süper birer webmaster olur(!)

Domain süper gerçekten. Eğer çok iyi kullanılırsa ve yeteri kadar SEO yapılırsa domain kesinlikle çok iyi yerlere gelebilir.

teşekkür ederim senden olmuşya bizden olmasa da olur

Ek Olarak:

cambazoglu adlı üyeden alıntı

domain anlam bakımıylada çok güzel.madem Türkçe'nin en iyi konuşulan ağzı İstanbul ağzı ise ve Türkiye Türk Dünyasında liser konumdaysa ve yine avrupa ve asyanın yıldızı ise domain harika.... ayrıca bu şarkı yarışmasına en iyi örnek Türkçe Olimpiyatları... valla 100.000 tl'den aşağı vermem...belkide 300.000 tl... tutmaz diyen arkadaşlar o zaman keşke diye hayıflanacaklar...

kardeşim tutsun inanki en çok sevineceklerden biri ben olurum seni tanımam etmem ama binbir umutla aldığın sitenin çöp olması ne demek gir domain satış bağlığına gör neden çöp olur dedim açıklayayım proje gerçekleşse bile arama hacmi olmayan bir konu hadi proje oldu bütün ülkeler anlaştılar yarışma başladı o ses türkiye gibi haftalık mı olacak hayır 1 yılda 3 gün hadi bilemedin 1 hafta o haftadan iki ay önce arama başlayacak ve yine 2 ay sonra arama bitecek yani siten 1 yılda 4 ay altın çağını yaşayacak (en iyi ihtimalle tabi ki ) kalan 8 ayda site ye kullanıcı girişi neredeyse hiç olmayacak ziyeretçi olmayınca içerikte olmayacak (düzenli eklerim deme ilk hevesle ekleniyor sonra yavaş yavaş eklemeler azalıyor ve bir zaman sonra artık eklenmiyor) işte o yüzden siten çöp olur dememdeki kasıt buydu + olarak altın çağını yaşadığı dönemde ki kazancı boş olacağı 8 ayı subvanse ederse sorun olmaz ama mevcut internet koşullarında edeceğine ihtimal bile vermiyorum birde benden web master olmaz diyen arkadaşa taş atayım işte bu şekilde gördüğüm(baktığım için değil) için benden ve benim gibilerden webmaster olmaz :p :D ama sonuçta masrafın 15 lira hadi 20-30 da host de 5 paket sigara parası bile değil uğraşmaya değmez mi şahsen ben uğraşmam ama vakit öldürmek için uğraşılır
heptasarim TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

mehemmet mehemmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Aircraft
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 11, (%100)
yerinde olsam şimdiden ufak ufak özgün yazılarla siteyi donatmaya başlarım. Bu yarışma nedir, kimler katılacak, nasıl olacak, nerede olacak, rejiler, yönetmenler, sponsorlar vs tüm bulabildiğin ayrıntıları konulaştırıp yayınlayabilir ve yarışma başlangıcına kadar ufak ufak siteyi belli bir seviyeye getirebilirsin. Biraz da seo yapıldığında o yarışma başlamasına 1 hafta kala, yarışma akşamı ve devamındaki hafta paraya para demezsin. Normal bir blogdan 1 yılda kazandığını 2 haftada alabilmen mümkün. Emin ol. Sadece biraz sabırlı olup kaliteli içerikle siteyi güncel tutabilmen gerekiyor. Sonrasında bana teşekkür edersin :p
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al