wmaraci reklam

Takas yolu ile bir birimize yardımcı olalım.

20 Mesajlar 2.134 Okunma
smmexpress

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Bu sabaha karşı yazdığım konuyu okuyanlar olmuştur belki.

Her şey boşuna, bedavaya çalışıyoruz resmen.

Herkesin belli bir miktar paraya ihtiyacı var tabiki, parasız iş yapmak istemeyen ya da yaptığın işin bedelini takasla ödeyemeyeceğimizi düşünen arkadaşlarda olabilir. Ancak en ufak bir tanıtım yazısı, basit bir script, küçük bir yardım bile insanlar için paralı duruma gelmiş durumda artık. Adsense ve diğer şirketlerden kazanamayınca bir birimizi sömürmeye çalışır olduk.

Bir birimizi sömürmeye çalıştığımızı gösteren örnekler;

Adsense hesabı almanıza yardımcı olunur 50 TL
Düzgün reklam kodlamanız daha fazla gelir elde etmeniz sağlanır 50 TL
Bilmem ne yapılır 30 TL

Ayrıca buradaki bir çok arkadaşın yüksek miktarlarda paraya çalıştıklarını düşünüyorum. 1-2 saat içinde yazabildiklerin kodların bedeli nasıl 100 - 200 TL olabilir?

Söyleme istediğim noktaya gelmek gerekirse eğer, bir takas grubu benzeri bir şey oluşturalım. Herkes anladığı işin bedelini bir başka şekilde alsın. Örnek veriyorum ben makale yazarıyımdır, script'im kötüdür. Sizden bir script yazmanızı rica ederim, sizde karşılığında 10-15-20 artık ne kadara anlaşırsanız o kadar makale alırsınız.

Bu konu hakkındaki fikir ve düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar? Böyle bir şey yapalım desek kimler sıcak bakar fikre?

Yardımcı olabileceğim konu: Tanıtım yazısı yayınlama, karşılıklı backlink v.b işler.

Ek Olarak: Bizim az kazanmamızı sağlayan burada 3-5 kuruş kazanan bir birimiz değil, büyük reklam şirketleri ve firmalardır!

Takas yolu ile ticaret yapabileceğimiz grup için tıklayabilirsiniz.
HidrolikAdam sinans1996 feryadbaris

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Fikir 10 numara, tebrik ederim. Zaman içinde eklemek istediğim birşey olursa başlık altına yazacağım ve konunun takipçisiyim.

Teklif:

Alexa Global: 650K / TR 10K olan ingilizce e-ticarete sitemde, sponsorlar sayfası oluşturup logo ve site adresinizi yayınlayabilirim.
Sitelerinizin yabancı dil içerikli olması ve doğal hit alması yeterli.

Teklifte bulunacak arkadaş sitesinde ne tür birşey (tanıtım yazısı, footer link, banner vs.) yayınlayabileceğini belirtirse sevinirim

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Böyle bir şey için şimdi grup açtım Facebook'ta Webmaster Dayanışma adında konu ile alakalı herkes gruba katılabilir... Buradan daha hızlı haberleşebilir ve yardım talebinde bulunabiliriz bir birimize karşı Grup : https://www.facebook.com/groups/472772396225969/

Sosyal olan her şey.

feryadbaris feryadbaris WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Amatör olarak video edit
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
ben zaten paragöz biri değilim para yerine insan kazanmayı severim video konusunda yardım ettiğim insan çok dediklerinize katılıyorum bende. video edit konusunda yardıma ihtiyacı olan varsa ederim program: vegas pro 13
HidrolikAdam

kişi bu mesajı beğendi.

amatör video edit
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam işte bu tarz düşünen daha fazla insana ulaştıkça böyle şeyler yapabiliriz. Herkes uğraştığı, bilgili olduğu konuyu da not olarak düşerse daha etkili oluruz hatta.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

feryadbaris adlı üyeden alıntı

ben zaten paragöz biri değilim para yerine insan kazanmayı severim video konusunda yardım ettiğim insan çok dediklerinize katılıyorum bende. video edit konusunda yardıma ihtiyacı olan varsa ederim program: vegas pro 13

YouTube projemde çok işime yarayabilirsiniz. Kanalım imzamda mevcut ek olarak Webmaster Dayanışma Grubumuza üye olabilirsiniz hocam. https://www.facebook.com/groups/472772396225969/

Ek Olarak:

feryadbaris adlı üyeden alıntı

YouTube projemde çok işime yarayabilirsiniz. Kanalım imzamda mevcut ek olarak Webmaster Dayanışma Grubumuza üye olabilirsiniz hocam. https://www.facebook.com/groups/472772396225969/

Sosyal olan her şey.

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
zaten isteyen bu şekilde anlaşıyordur, nakit ihtiyacı olan nakit istiyordur. kod yazmayı bilmem ama 1-2 saat içerisinde kod yazabilmek için en az 3-4 yıl emek harcayan arkadaşların da hakettiği bedeli istemeleri gayet doğal. Baltalama amacında değilim konunu hocam ama insanlar ne kolayına gidiyorsa onu yapar
YunusG wdrleo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Doruk adlı üyeden alıntı

Fikir 10 numara, tebrik ederim. Zaman içinde eklemek istediğim birşey olursa başlık altına yazacağım ve konunun takipçisiyim.

ek olarak Webmaster Dayanışma Grubumuza üye olabilirsiniz hocam. Bu konu için şimdi açıldı : https://www.facebook.com/groups/472772396225969/

Sosyal olan her şey.

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
Öyleyse buradan ilk çağrıyı ben yapayım;

* İmzamdaki sitenin linkini, sadece 1 ay için footer'ına ekleyen herkesin tanıtım yazısını, site yayında kaldığı sürece ( bu yıllarca sürecek umarım. ) yayınlarım.

:)
Michel

kişi bu mesajı beğendi.

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

zaten isteyen bu şekilde anlaşıyordur, nakit ihtiyacı olan nakit istiyordur. kod yazmayı bilmem ama 1-2 saat içerisinde kod yazabilmek için en az 3-4 yıl emek harcayan arkadaşların da hakettiği bedeli istemeleri gayet doğal. Baltalama amacında değilim konunu hocam ama insanlar ne kolayına gidiyorsa onu yapar

Hocam yanlış anlamayın ama bazen bilgili olduğum, insanlara yardımcı olduğum konularda sırf insanlar gözünde bunun bedeli ne diye yardım istiyorum. Mesela şu temada şunu yapamadım, şu temayı editlememe yardımcı olur musun gibisinden. Benim insanlara hiçbir karşılık almadan yardım ettiğim konularda onlar 100-150 lira para istiyorlar. Buna üzülüyorum.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al