Merhaba arkadaşlar,

Bu sabaha karşı yazdığım konuyu okuyanlar olmuştur belki.

Her şey boşuna, bedavaya çalışıyoruz resmen.

Herkesin belli bir miktar paraya ihtiyacı var tabiki, parasız iş yapmak istemeyen ya da yaptığın işin bedelini takasla ödeyemeyeceğimizi düşünen arkadaşlarda olabilir. Ancak en ufak bir tanıtım yazısı, basit bir script, küçük bir yardım bile insanlar için paralı duruma gelmiş durumda artık. Adsense ve diğer şirketlerden kazanamayınca bir birimizi sömürmeye çalışır olduk.

Bir birimizi sömürmeye çalıştığımızı gösteren örnekler;

Adsense hesabı almanıza yardımcı olunur 50 TL
Düzgün reklam kodlamanız daha fazla gelir elde etmeniz sağlanır 50 TL
Bilmem ne yapılır 30 TL

Ayrıca buradaki bir çok arkadaşın yüksek miktarlarda paraya çalıştıklarını düşünüyorum. 1-2 saat içinde yazabildiklerin kodların bedeli nasıl 100 - 200 TL olabilir?

Söyleme istediğim noktaya gelmek gerekirse eğer, bir takas grubu benzeri bir şey oluşturalım. Herkes anladığı işin bedelini bir başka şekilde alsın. Örnek veriyorum ben makale yazarıyımdır, script'im kötüdür. Sizden bir script yazmanızı rica ederim, sizde karşılığında 10-15-20 artık ne kadara anlaşırsanız o kadar makale alırsınız.

Bu konu hakkındaki fikir ve düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar? Böyle bir şey yapalım desek kimler sıcak bakar fikre?

Yardımcı olabileceğim konu: Tanıtım yazısı yayınlama, karşılıklı backlink v.b işler.

Ek Olarak: Bizim az kazanmamızı sağlayan burada 3-5 kuruş kazanan bir birimiz değil, büyük reklam şirketleri ve firmalardır!

Takas yolu ile ticaret yapabileceğimiz grup için tıklayabilirsiniz.