wmaraci reklam

Tazminat davası hakkında bir soru

26 Mesajlar 2.826 Okunma
wmaraci reklam

sirvanec sirvanec WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad S** N**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Şöyle bir durum var. Eğer ucu size gelmemesini istiyorsanız verdiğiniz hizmetde bir sözleşme yada kural gibi açıklama olması lazım. Her müşteriniz onu görmelidir. Eğer varsa öyle birşey konu sizden çıkıyor. Geri kalan müşterinizin sorunu ama eğer siz gereken bilgileri, kuralları, sözleşmeleri iletmediyseniz o zaman sizde sorumlusunuz malesef.

Türkiyedeki kanunlardan pek anlamam ama İnternational seviyede zaten böyle birşey olursa siz pek fazla zarar görmezsiniz. Şimdi siz işin maddi tarafını düşünüyorsunuz ama bide bunun hapis tarafı var. O tarafdan iyi durumdasınızki bu sizin için geçerli değil. Şimdi kötümser olmak istemem ama bir miktar cezada kesilebilir. Para cezası ama yinede Allah yardımcınız olsun. Eğer bilgilendirme yada madde yoktuysa iletdiğiniz her türlü sizde suçlusunuz.
Hermes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam anlamadığım şey instagramdan ünlülere neden karalama yapıyorlar ne oluyor ki yani ? Biraz kontrol ettimde bu sadece Demet Akalına değil Gülben Ergene falanda yapılmış, farklı farklı profillerden karalama yapılmış enteresan, bide tuhaf yorumlarda buna dahil bu siteden hesabım falan çalındı gibisinden. Belki sizin sitenizden değildir, bilmiyorum ama onlara gına geldiği kesin :/

kadirkaracaoglu kadirkaracaoglu Sosyal Medya Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
Almış olduğunuz üyelik tarafından yapılan hiçbir yasa dışı işlem veya buna benzer durumdan sitemiz sorumlu tutulmayacaktır. Yönetim geçmişinden bulunularak ip adresiniz gerekli durumda mahkemeye sunulacaktır. Site üzerinden instagram beğeni ve yorum yaptığınız andan itibaren bu yazıyı okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. bu var uygunmudur

Ek Olarak: hocam benim sitem instahilecim.com sitemin içerisinde şifreleri görme .php si bile yok o derece diyim benim instagram hesabım dahi yok kullanmyorum ben para kazanmaya çalışıyorum yani

Ek Olarak:

syelkenci adlı üyeden alıntı

kadirkaracaoglu kime seo çalışması yatırdınız bilmiyorum ama böyle seo yapan kimse yazıklar olsun! Sonra "ben seocuyum" diye ortalıkta dolanıyorlar.

Sadece 2 site örnek vereyim de bakin nasıl hacklink yapıldığına.

http://www4.fe.usp.br/ ve http://archiplan.ugm.ac.id/

Bu yukarıdaki sitelerin kaynak kodlarına bakıp sitenizi aratın göreceksiniz.

kime güveneceğimizi şaşırdık şu piyasada

iç mimarlık

sirvanec sirvanec WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad S** N**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Evet eğer öyle birşeyin iletildiğine dair kanıtınız varsa, yani sitenizde olabilir yada e-posta yoluyla iletilme olabilir. Eğer kanıtlaya bilirseniz bunu iletdiğinizi sizin için hiçbir sorun çıkmaz. En kötü durumda bir uyarı alırsınız onunda olacağını sanmam. Sonuçta ne yaparsak yapalım, hangi sektör olursa olsun eğer birine bir madde iletiyorsak yasa dışı işlemlerle ilgili ne olursa olsun biz sorumlu değiliz o işten. Umarım biraz yardımcı olabildim. İyi günler
MisafirKalem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
çok teşekkür ederim hocam yazı üyeliğin giriş kısmında yazıyor görünmemesi imkansız yani

iç mimarlık

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
hocam hizmet sizden çıkmış ama sizinde başınız ağrır ve internette baktığım zaman bir çok ünlünün başına gelmiş bu durum

• Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
işte bu yüzden kısa vadeli müşterileri sevmiyorum ya :( ben başıma birşey gelmesinden pek korkmuyorum açıkcası ben hakimin karşısına çıkar açıklarım tek tek ama zamanımdan çalınacak uğraştıracaklar falan sıkıcı bir durum

iç mimarlık

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam geçmiş için faydası olur mu bilmem ama footera veya anasayfada ki linklerden birine kullanım koşulları veya sözleşmesi gibi bir link koysaydınız iyi olurdu.

• Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
bayiliğin anasayfasına koydum hocam inşallah birdaha böyle birşey yaşamayız :(

iç mimarlık

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
kadirkaracaoglu böyle bir durum bende yaşadım sosyal medya uzamani ile görüştüm adamın tum bilgilerini vererek ben aradan çekildim yani beni affetti gibi bir durum olmuştu bide arada beni tanıyan vardi ucuz yırtmıştım acıkcası Demet Akalın takiyor kafaya ve bırakmiyor zor kurtuldum :(

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al