wmaraci reklam
lidertakipci

Tek Sayfadan Oluşan Bir Site

20 Mesajlar 1.616 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sizin altınlarla aranız iyi gibi ama bu sektörden vazgeçmenizi tavsiye ederim ; artık birsürü forex siteleri var en kötü adamlar ordan bakıyor kendinizi daha çok gelişmek istiyorsanız güzel bir blog açın örneğin kadın blogu gibi çabuk gelişir , teknoloji sitesi açın evet bunlardan çok var ama özgün olursanız yürür gidersiniz zamanla .

internet kullanıcıların yarıdan çoğu 20-30 yaş arası . Bu yaş arası bireylerin altınla dövizle pek arası yok

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz
wmaraci
reklam

altinzen altinzen http://www.altinzen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

Hocam sizin altınlarla aranız iyi gibi ama bu sektörden vazgeçmenizi tavsiye ederim ; artık birsürü forex siteleri var en kötü adamlar ordan bakıyor kendinizi daha çok gelişmek istiyorsanız güzel bir blog açın örneğin kadın blogu gibi çabuk gelişir , teknoloji sitesi açın evet bunlardan çok var ama özgün olursanız yürür gidersiniz zamanla .

internet kullanıcıların yarıdan çoğu 20-30 yaş arası . Bu yaş arası bireylerin altınla dövizle pek arası yok

hocam bu site altın ile ilgili bir site değil

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

altinzen adlı üyeden alıntı

hocam bu site altın ile ilgili bir site değil

gördüm hocam herşey var sitede ama başka sitenin konuları hep tıklayınca oraya gidiyor bana kalırsa böyle yapmayın ; tek konu üzerinden sınırsızca ilerleyin daha çok kişi gelir şahsen sitenizin hit çekeceğini sanmıyorum hocam inşallah çeker ama seviniriz

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

KARAHAN adlı üyeden alıntı

madem alan adınız .mobi cep telefonuna uyumlu bir tema ile cepten giren kişilere yönelik yüklenerek avantajlı olmaz mısınız?

Masa üstünden sitenize girdikten sonra favicon alanına bakınız. Dönüp duruyor. Verileri başka yerden çektiğiniz için zannedersem.

Meta Description etiketinizi düzenlemelisiniz.

TİTLE etiketiniz felaket Kolay.mobi 10 characters. :D

Bu sitede analiz yaparak bazı fikirlerinizi gözden geçirmelisiniz.
https://www.site-analyzer.com/

Birde siteye bir şekilde girecek olan kişiler için ihtiyacını karşılayacak şekilde kategoriler oluşturarak bunları kolay bulmasını sağlamalısınız.

üstad siz sitenin şu anki haline takılmayın. ben sadece anlatmak istediklerimin daha net bir şekilde anlaşılması ve buradaki arkadaşların kafasında bir fikir oluşması için siteyi yazdım buraya. yoksa tabi ki site bu haliyle bir yere gelmez ben olsam bende böyle düzensiz yavaş vs . bir siteye girmem. Benim burada asıl öğrenmek istediğim fikir nasıl? yani şöyle düşünün site tasarım görsellik hız gibi konularda çok iyi. siz siteye tesadüfen ya da reklam ile geldiniz diyelim. bu durumda böyle bir site aklınızda kalmaz mı. yani siz hava durumu için geldiniz ama bir daha ki sefere misal puan durumu için tekrar siteyi ziyaret etmezmisiniz

Ek Olarak:

gördüm hocam herşey var sitede ama başka sitenin konuları hep tıklayınca oraya gidiyor bana kalırsa böyle yapmayın ; tek konu üzerinden sınırsızca ilerleyin daha çok kişi gelir şahsen sitenizin hit çekeceğini sanmıyorum hocam inşallah çeker ama seviniriz

Hocam sadece örnek site. Yani site böyle olmayacak bu sadece forumdaki arkadaşlar ne demek istediğimi tam olarak anlasın diye yapılmış bir örnek

wmaraci
wmaraci

KARAHAN KARAHAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 50 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

siz siteye tesadüfen ya da reklam ile geldiniz diyelim. bu durumda böyle bir site aklınızda kalmaz mı. yani siz hava durumu için geldiniz ama bir daha ki sefere misal puan durumu için tekrar siteyi ziyaret etmezmisiniz

Bizim milletin aklında pe bir şey kalmaz. Balık hafızalıyız :D

1 işlem ile Facebook.com yazmaz.
face yazar, çıkan otomatik kelime anahtarına tıklar. Oradan çıkan sonuçlarda ki facebook.com sitesine tıklayarak 3 işlemi yapar.

1 işlem ile sabah.com.tr yazmaz.
sabahyazar, çıkan otomatik kelime anahtarına tıklar. Oradan çıkan sonuçlarda ki sabah.com.tr sitesine tıklayarak 3 işlemi tamamlayarak siteye girer.

Bilmem anlatabildim mi ;)

Dediğin gibi siteyi tam anlamıyla kafanda hayal ettiğin gibi yaptıktan sonra, Sosyal sitelerde bol bol tanıtıp arama motorlarında üst sıralarda olduktan sonra hit gelir ve belki akılda kaldıktan sonra siteye tekrar ziyaret ederler.

Allah gönlüne göre versin.
Hayırlı forumlar.

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam dediğiniz sitenin tutma olasılıgı bence hiç yok günlük 200 hiti geçmez arkadaşlara katılıyorum googleye 1 dolar yazınca direk gösteriyor sizin ne farkınız olacak ? Hepsini geçtim eğer illa açacagm diyorsanız mobil uygulama şeklinde yapın marketlere koyun kaliteli bir uygulama yazdırın anca öyle şansı olabilir

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar bu 1 dolar meselesine neden bu kadar takıldınız. Sitede sadece döviz kurları yayınlanmıyor ki bir çok veri yayınlanıyor. Ayrıca 1 dolar meselesinden gidersek http://www.doviz.com/ bu site nasıl oldu da alexa da 105. sıraya yükseldi? Bunu nasıl açıklayabiliriz

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar bu 1 dolar meselesine neden bu kadar takıldınız. Sitede sadece döviz kurları yayınlanmıyor ki bir çok veri yayınlanıyor. Ayrıca 1 dolar meselesinden gidersek http://www.doviz.com/ bu site nasıl oldu da alexa da 105. sıraya yükseldi? Bunu nasıl açıklayabiliriz

hocam senin site şöyle bak ;

Haber var ; başka bir siteye ait

doviz var ; başka siteye ait vs . vs yani her şey başka siteye ait ; örnek girerim ben trt'ye herşeyime ordan bakarım sen , senin sitene gelirmisin örnek bunu düşündün mü , gelirsen neden gelirsin ?

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

hocam senin site şöyle bak ;

Haber var ; başka bir siteye ait

doviz var ; başka siteye ait vs . vs yani her şey başka siteye ait ; örnek girerim ben trt'ye herşeyime ordan bakarım sen , senin sitene gelirmisin örnek bunu düşündün mü , gelirsen neden gelirsin ?

Hocam ben anlatamadım galiba. Site bu halde olmayacak şu an sadece örnek olması için ya da kafamdaki projeyi daha iyi anlatabilmek için siteyi buraya yazdım

Sitede;
Altın fiyatları, döviz kurları, hava durumu, puan durumu, burçlar, vizyondaki filmler ve şans oyunları sonuçlarında link olmayacak. Yani bu saydıklarımdan herhangi bir siteye link verilmeyecek

En çok okunan yazarlar, gazete manşetleri ve trt haber bu üçüne link verilecek sadece.

Ayrıca hava durumu ve puan durum için sadece birer widget olacak

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam ben anlatamadım galiba. Site bu halde olmayacak şu an sadece örnek olması için ya da kafamdaki projeyi daha iyi anlatabilmek için siteyi buraya yazdım

Sitede;
Altın fiyatları, döviz kurları, hava durumu, puan durumu, burçlar, vizyondaki filmler ve şans oyunları sonuçlarında link olmayacak. Yani bu saydıklarımdan herhangi bir siteye link verilmeyecek

En çok okunan yazarlar, gazete manşetleri ve trt haber bu üçüne link verilecek sadece.

Ayrıca hava durumu ve puan durum için sadece birer widget olacak

hocam orasını anladım ama mesela diyorum ki siz başka biri olsanız sizin sitenize niye girersiniz ? ne öğrenmek için girersiniz , vakit geçirir misiniz onu düşündünüz mü diyorum ; projenizi kötü bulduğumdan falan değil sadece bu iş altın fiyatları döviz yayınlama tarzı olmaz onu belirtmek istiyoru bi alt yapı gerekiyor forex sitelerini ziiyaret edip gezin bir yani siz anlık takip edip otomatik değiştirebilcekmisiniz mesela değerleri , eğer başka siteden bir şey alcaksanız zaten orda var adam sizin siteye neden gelsin onları anlatmaya çalıştım.

Umarım başarılı olursunuz , sağlıcakla .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al