KARAHAN adlı üyeden alıntı

madem alan adınız .mobi cep telefonuna uyumlu bir tema ile cepten giren kişilere yönelik yüklenerek avantajlı olmaz mısınız?

Masa üstünden sitenize girdikten sonra favicon alanına bakınız. Dönüp duruyor. Verileri başka yerden çektiğiniz için zannedersem.

Meta Description etiketinizi düzenlemelisiniz.

TİTLE etiketiniz felaket Kolay.mobi 10 characters. :D

Bu sitede analiz yaparak bazı fikirlerinizi gözden geçirmelisiniz.
https://www.site-analyzer.com/

Birde siteye bir şekilde girecek olan kişiler için ihtiyacını karşılayacak şekilde kategoriler oluşturarak bunları kolay bulmasını sağlamalısınız.

üstad siz sitenin şu anki haline takılmayın. ben sadece anlatmak istediklerimin daha net bir şekilde anlaşılması ve buradaki arkadaşların kafasında bir fikir oluşması için siteyi yazdım buraya. yoksa tabi ki site bu haliyle bir yere gelmez ben olsam bende böyle düzensiz yavaş vs . bir siteye girmem. Benim burada asıl öğrenmek istediğim fikir nasıl? yani şöyle düşünün site tasarım görsellik hız gibi konularda çok iyi. siz siteye tesadüfen ya da reklam ile geldiniz diyelim. bu durumda böyle bir site aklınızda kalmaz mı. yani siz hava durumu için geldiniz ama bir daha ki sefere misal puan durumu için tekrar siteyi ziyaret etmezmisiniz

Ek Olarak:

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

gördüm hocam herşey var sitede ama başka sitenin konuları hep tıklayınca oraya gidiyor bana kalırsa böyle yapmayın ; tek konu üzerinden sınırsızca ilerleyin daha çok kişi gelir şahsen sitenizin hit çekeceğini sanmıyorum hocam inşallah çeker ama seviniriz

Hocam sadece örnek site. Yani site böyle olmayacak bu sadece forumdaki arkadaşlar ne demek istediğimi tam olarak anlasın diye yapılmış bir örnek